Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:16, 18 Квітня 2013, В категорії:  Все про покер,  Переглядів:   1525

4 категорії гравців у покерПро те, що багато заробляють в інтернеті, за рахунок гри в покер, вже давно всім відомо і тисячі людей щодня вступають в гру.

Щоб покер був дійсно джерелом прибутку, а не її поглиначем, гравець повинен володіти різними знаннями, наприклад, кваліфікувати своїх опонентів.

Розподіл супротивників на різні категорії дозволить вам вибирати оптимальну стратегію для ведення гри, тому вам необхідно цьому навчитися.

Ми виділили 4 категорії гравців у покер, враховуючи які ви вже зможете володіти перевагою.

Гравці в покер, 4 категорії гравців у покер


Гравці в покер1. Далеко не всі гравці в покер є професіоналами, і ви обов'язково повинні це враховувати. Початківців гравців досить багато, і якщо ви потрапляєте за стіл з таким опонентом, краще всього не шукати вишуканих стратегій, а використовувати старі і перевірені.

Враховуючи те, що новачок навіть не буде замислюватися про те, що ви робите, у вас буде набагато більше шансів для перемоги. Як правило, такі гравці зустрічаються за столами з мінімальними ставками, але, не дивлячись на мінімальні розміри виграшу, ви можете збільшувати загальну суму за рахунок кількості.

2. Друга категорія гравців, це люди, які завжди чекають хороших карт. Обчислити їх досить просто при тривалій грі, тому що вони збільшують ставки, тільки в міру надходження хороших карт.

Так само хотілося б відзначити, що такі гравці практично не відрізняються від новачків, тому що вони не розглядають нічого, крім власного набору карт. З такими гравцями можна ризикувати, краще всього навіть не намагатися блефувати, адже діють такі опоненти виключно тоді, коли у них хороший розклад.

Гравці в покер, 4 категорії гравців у покер


3. Наступна категорія, це гравці, які намагаються враховувати карти своїх опонентів і як правило при першому ж прояві небезпеки, вони скидають карти.

Граючи з такими людьми, можна сміливо блефувати і плутати їх у своїх діях, тому що їх рівня не достатньо для повноцінного визначення ваших намірів. Так само варто сказати, що гравці з цієї категорії часто грають «ва-банк», що є відмінним варіантом, для отримання великої суми.

4. До останньої категорії можна віднести «найрозумніших» гравців, які розглядають всі доступні чинники. Такі гравці враховують власні карти, розглядають ваші дії, а так само досить часто блефують і ризикують.

Гра з такими опонентами найскладніша, але, тим не менше, і з них можна виділити прибуток. Граючи з професіоналами найкраще прикинутися новачком, тоді у вас буде шанс обдурити їх і вийти з гри переможцем.

Якщо ви навчитеся грамотно оцінювати своїх опонентів, то рівень вашого професіоналізму в покері істотно збільшиться. Спробуйте застосувати ці знання на практиці, і ви обов'язково помітите частоту своїх перемог.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер