Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:32, 13 Червня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2219

Як заробляти на тестах Seosprint

Одним з найкращих проектів для заробітку є Seosprint, на якому вже заробляють півтора мільйона користувачів.
Що виділяє даний поштовий сервіс, серед конкурентів? Досить багато, висновок на різні платіжні системи, робота з рублевою валютою, зручна і проста навігація, а так само можливість заробітку, на проходженні тестів.
Проходження тестів на SeoSprint, це досить цікавий вид заробітку, тому розглянемо детальніше, як заробляти на тестах Seosprint.
Заробляти на тестах seosprint

Проходження тестів на SeoSprint

  Перше, що потрібно зробити, це авторизуватися на Seosprint і у вертикальному лівому меню, вибрати пункт «Проходження тестів»:
заробити на тестах в інтернеті

Після цього, вам буде представлений список доступних тестів для проходження, а так же зазначена вартість за їх виконання:
заробити на тестах

Щоб приступити до виконання тесту, за проходження якого ми отримаємо встановлену плату, необхідно натиснути на помаранчевий гурток, одного з пунктів цього списку.
Після натискання на гурток, з'явиться кнопка «Перейти до виконання тесту», натискаємо на неї і потрапляємо на сторінку, де вказані вимоги і складені питання, на які необхідно відповісти:
як заробляти на тестах

Приступаємо до виконання, і прямуємо інструкції, зазначеної в першому блоці. Переходимо до групи соціальної мережі Вконтакте, потім робимо перехід на сайт, і використовуючи меню, відкриваємо необхідну сторінку.
Постійно перевіряйте свої дії на правильність, використовуючи інструкцію, тому що в іншому випадку, ви не зможете відповісти на питання, а отже, отримати оплату.
Згідно з прикладом, який ми розглядаємо, ми перейшли на необхідну сторінку, і знайшли опис товару, прочитавши яке ми зможемо відповісти на питання тесту.
Приклад тесту

Тепер повертаємося на сторінку з питаннями, і вказуємо вірні відповіді:
виконаний тест

Тепер натискаємо кнопку «Надіслати звіт» і якщо ви відповіли на всі питання вірно, має з'явитися таке повідомлення:
Заставка про оплату виконаного тесту

Точно так само ви можете виконувати інші тести, будуть змінюватися лише вимоги та питання для отримання оплати.
Не забувайте систематично перевіряти список доступних тестів для виконання, і заробляйте гроші легко.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер