Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  22:27, 02 Серпня 2013, В категорії:  Загальні,  Переглядів:   11790

Заробіток на Facebook

Усім добрий день, а у кого то і ніч. Майже кожному, хоча б раз у своєму не легкою житті доводилося мати справу з прекрасною соціальною мережею Facebook напевно вам знайомий символ який знаходиться з ліво. «Like» позначає, що Вам подобається та чи інша інформація в Інтернеті або, чия то сторінка в соціальній мережі, а при натискання на даний значок, Ви автоматично діліться з усіма своїми друзями на Facebook, вподобаним Вам матеріалом.
Давайте ознайомимося, як за допомогою цього значка, при використання зручного сервісу, Ви самі зможете створити собі не малий джерело доходу.

Як заробити на лайках?

  Скажу я вам коротко, натискаючи «Like», Ви цим як би виділяєте своє оточення те, що Вам дійсно сподобалося, і те що ви б рекомендували для Ваших друзів, деякі за цей (пасивний праця) готові навіть платити. А це вже виходить реклама, а це як правила за гроші.
Ви можете сміливо і гордо сказати, що на даний момент соціальна мережа Facebook перевершує своїх популярних родичів (Інших Соц. Мереж), постійно додаючи безліч інновацій, а через деякий час ми можемо спостерігати появу даних на інших інновацій, які охоплюють багатомільйонну аудиторію, як у нашій країні так і в будь-який інший.
І рекламодавці дуже широко використовують можливість оприлюднення тих чи інших послуг або товарів на такий кількісний сегмент аудиторії користувачів інтернету, які готові платити майже халявні гроші господарям сторіночок даної соц. мережі.
Як же вам ці гроші можна заробити? Ну звичайно ви можете самостійно почати пропонувати свою сторінку на Facebook всім підряд, в наслідок розміщувати там рекламу самостійно, а можна почати використовувати для цього хороший сервіс LikeeRu, як зручний і функціональний інструмент, сервіс буде все робити за Вас. Давайте познайомимося трохи детальніше з ним Щоб Вам почати використовувати даний сервер, вам потрібно Ваша персональна сторінка на сайті Facebook.
Якщо у вас ще її немає то зареєструйтесь на Facebook.com
Сторінка на Facebbok у Нас вже є, давайте приступимо до роботи з сервісом «LikeeRu».

Як заробити на лайках?


Заробіток на Facebook

  Все починається, як правило, з реєстрації на сайті, але при маєток у вас власній сторінці на Facebook, реєстрація стає досить швидкою і зручною, тому натиснувши на кнопку Серфер (у нашому випадку людина, яка надає свою власну сторінку на Facebook в якості рекламної майданчику ) З'явиться ось такий значок.

Заробіток на Facebook

Цей значок означає авторизацію в даному сервісі, він використовує Вашу сторінку на Facebook. Відразу ж після авторизації Вас перекине в особистий кабінет. У своєму особистому кабінеті Ви можете дізнатися у скільки система готова і буде оцінювати Ваші Like (Лайки), ціна як правило залежить від кількість ваших друзів і особистої активності в даній соціальній мережі, відповідно якщо ви маєте ну скажімо молодий аккаунт, то я вам настійно рекомендую для початку як правило наростити кількість друзів і підвищити в рази вашу активність. Ну якщо з цим все добре, то можна натискати «Почати серфінг» у вашому особистому кабінеті.

Заробіток на Facebook

Заходимо на сторінку з безліччю рекламних пропозицій, де від вас багато не потрібно, як правило потрібно буде скрізь клікати «Like» і отримувати за це праця центи.
Ось такою легкою працею витрачаючи не більше хвилин 5 в інтернеті за день, я заробив приблизно 4 у.о.

Заробіток на Facebook

І це, думаю я не межа для користувача у якого добре прокачаний аккаунт на Facebbok, за місяць можна приблизно 20$ накопичити, і це тільки при маєток одного аккаунта. А їх можна мати кілька, і на кожному обліковому записі можна щодня підзаробляти.
Вивести зароблені кошти можна в Webmoney або Liqpay.
Як відкрити свій рахунок в Webmoney? дивіться в меню - Реєстрація в Webmoney
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на групах Вконтакте   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер