Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  23:24, 11 Червня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1164

Заробіток на виконанні реєстрацій на проекті Seosprint

Щодня тисячі людей реєструються на різних сайтах, не отримуючи від цього ніякої вигоди.
Заробляти на реєстраціях може кожен, це досить просто, і таку роботу можна організувати, використовуючи поштові спонсори.
Проект Seosprint, є одним з найпопулярніших поштовиків, з величезною користувача базою і значними статистичними показниками.
Оплачувані реєстрації, це один з видів заробітку на Seosprint, який виділяється серед інших своєю продуктивністю, тому що саме реєстрації оцінюються найдорожче.
Заробіток на реєстраціях

Інструкція по заробітку на реєстраціях Seosprint

  У принципі, така робота досить проста, але, тим не менш, у новачків можуть з'являтися різні питання.
Інструкція по заробітку на реєстраціях Seosprint допоможе вам швидко навчитися всім діям, необхідним для заробітку.
Авторизувавшись на сайті, в лівій частині екрана буден перебувати блок «Заробляти», де буде потрібно вибрати пункт «Виконання завдань»:
виконання реєстрацій за гроші

Після переходу в даний розділ сайту, ви побачите великий список, що містить всі доступні завдання.
Щоб відсортувати їх і отримати тільки ті, в яких необхідно проходити реєстрацію, необхідно в правій частині екрана, вибрати вкладку «За категорії», після чого натиснути на пункт «Тільки реєстрація»:
заробити на виконанні реєстрацій в інтернеті

Тепер список завдань зміниться, і в ньому будуть відображатися тільки ті завдання, в яких необхідно проходити реєстрацію.
З цього списку вибирайте будь вподобане вам завдання і обов'язково звертайте увагу на ціну. Як приклад, ми вибрали одне із завдань:
заробіток реєструючись на сайтах

Вимоги гранично зрозумілі і не повинні викликати труднощів. Нам необхідно пройти реєстрацію на вказаному сайті, ввести справжні дані і встановити аватарку (зображення профілю), а в звіт про виконання буде потрібно відправити посилання на профіль. Копіюємо посилання, зазначену в описі або натискаємо «Почати виконання!», Переходимо на сайт і проходимо стандартний процес реєстрації:
заробити на реєстрації в інтернеті

Тепер заходимо в акаунт і встановлюємо аватарку, згідно з вимогами до виконання, а так само копіюємо посилання на аккаунт, це буде потрібно для підтвердження виконаного завдання:
виконане завдання по реєстрації

Після цього необхідно повернутися на сторінку з описом завдання, де після натискання кнопки «Почати виконання!», З'являється форма, для звіту. У неї необхідно вставити посилання на аккаунт:
звіт по реєстрації на сайті в інтернеті

Натискаємо «Надіслати звіт», і залишається тільки дочекатися перевірки ваших дій рекламодавцем.
Перевіряти завдання, відправлені на перевірку, можна у розділі «Знаходяться на перевірці», на який можна перейти з вкладки «За параметрами»:
завдання по реєстрації знаходятся в розділах на перевірці

Як правило оплата проводиться в перебігу декількох годин, тому не поспішайте і не пишіть модераторам, якщо ви виконали вірно всі вимоги, то обов'язково отримаєте оплату.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер