Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:47, 31 Березня 2013, В категорії:  ,  Переглядів:   947

Заробіток в Твіттері


Питання: Як заробити в Твіттері? Це питання мабуть цікавить кожного починаючого блогера: коли ми зареєструвалися в Твіттері і почали спілкуватися з цікавими нами людьми і коли ви опублікували свої перші твіти на сайті, то відразу подумали, а чому б і нам не заробити на твітів?

Так як, це - самий досить легкий і доступний спосіб заробити навіть новачкові блогеру в Мережі.

Як заробити в Твітері

Як заробити в Твіттері?Добре, що даних варіантів заробітків предостатньо, і сьогодні ми спробуємо детально розібратися в можливостях заробітку у вашому акаунті на сайті Twitter - першої біржі реклами в Twitter.

Вам навіть не потрібно реєструватися, просто заходимо на сайт Twite і натискаємо на смужку синього кольору, на даній кнопки повинно бути написано: «Увійти і почати заробляти.»

«Увійти і почати заробляти.»

Далі поєднуйте свій твіттер-акаунт з даним сервісом, і після ідентифікації ви вже можете починати постити рекламні твіти.
Це досить просто: навпроти рекламного твіти буде стояти ціна і зелена галочка, клікаєм по галочки.

Після відправки рекламного твіттера з'явиться червона смужка з повідомленням:

Після відправки рекламного твіттера з'явиться червона смужка з повідомленням:


Але якщо вам автоматично не вдасться перевірити публікацію, то цей випадок надається можливість самому вказати адресу опублікованого вами твіта.

Для цього заходимо в свій аккаунт в твіттері і під опублікованому вами твітів клікаєм на вказаний час публікації вашого твіти. Кликати виключно (правою кнопкою миші).

Для цього заходимо в свій аккаунт в твіттері і під опублікованому вами твітів клікаєм на вказаний час публікації вашого твіти. Кликати виключно (правою кнопкою миші).

Далі копіюйте адресу посилання твіта та вставляйте даний вам адресу в червоне полеце.
Після цього система перевірить (це робиться негайно) гроші надійдуть на Ваш внутрішній рахунок негайно.
Можна зробити в 24г. не більше 10 рекламних публікацій і при цьому відсоток реклами не повинен бути вище 20%.

Є особливості можливості роботи з Twitte, про які вам варто знати.
Ну, наприклад, система не вітає публікацію двох поспіль рекламних твітів, тобто, має бути 1-2 персональних повідомлень на один рекламний твіт.

Але де брати їх і про що вам писати у своєму мікроблозі?


Ясно, що Ви не маєте можливість публікувати у своєму блозі в одну добу 10 статей, щоб постити їх разом з рекламними, але не потрібно забувати, що Twitter - це соціальна мережа, яка була створена для спілкування людей: все та ж стіна, всі ті ж друзі і все та ж можливість ділитися з друзями своїми думками.

При цьому, надається вам прекрасна можливість удосконалити свою майстерність, намагаючись умістити текст великий за обсягом зміст у форму, яка обмежено до 140 символів.

Запам'ятайте: «Стислість - сестра таланту»!
А якщо раптом вичерпається фонтан ваших власних мудрих думок, то буде не гріх вам звернутися за підмогою до найбільшим розумам людства і пошукати натхнення там.
Порада: поставтеся до свого Твіттеру ну наприклад, як до власного он-лайн щоденнику, якому ви можете довірити своє швидкоплинно налетіла на вас прозріння, яке ще не як не сформується, але воно вже гідно, бути відображеним і обговорюваним людьми.

«І все ж, скільки можна заробити на Twite?» - Запитаєте Ви.

З одного вашого аккаунта можна реально заробити від 500 і вище зрозуміло рублів на місяць.

Це не дуже великі гроші, але знаю по своєму не малому досвіду, що кожному починаючому блогеру іноді потрібно просто переконатися, що гроші в інтернеті є, і їх цілком реально заробити і управляти ними.

Мені доходили слухи, те що Твайт відмовляється виконувати своїх обіцянок і не виплачує зароблені гроші.

Але це - не так.

Якщо ви добре знайомтесь з правилами Твайта і будите намагатися не порушувати їх. То і проблем у вас не виникнуть.

У завершенні моєї розповіді хочу додати, що крім даних рекламних твітів так само Ви можете чудово заробляти і на лайки в Facebook.

Успіху і успіхів!


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер