Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  03:06, 20 Березня 2014, В категорії:  Webmoney,  Переглядів:   2445

5 видів атестатів webmoney

Абсолютно кожен користувач платіжної системи webmoney має атестат, залежно від якого надається певний функціонал і різні привілеї. Незалежно від того, який рівень атестата ви маєте, ви завжди можете його підвищувати, залежно від ваших потреб.

Для одержання деяких атестатів, потрібно надати паспортні дані або скани документів, а для отримання інших необхідно заплатити, певну суму грошей. Всього існує 5 видів атестатів webmoney і кожен з них супроводжується певними позитивними сторонами.

5 видів атестатів webmoney

Види атестатів Webmoney

Найпростіший - це атестат псевдоніма, який присвоюється користувачеві відразу після реєстрації. Такий атестат надає обмежений функціонал, але з іншого боку ви можете його використовувати не залишаючи реальні паспортні дані.

Формальний атестат видається користувачеві при заповненні форма в процесі реєстрації, реальними паспортними даними. У цьому випадку через кілька днів присвоюється формальний атестат, який дозволить поповнювати різні гаманці.

Формальний атестат може бути більш функціональний, якщо ви надасте скани ваших документів, паспорта та ІПН. Після перевірки ваших документів, ви зможете виводити свої гроші, використовувати безліч сервісів, обмінювати свої гроші, а так само залишати відгуки про інших користувачів системи webmoney.

Види атестатів Webmoney

Наступний рівень підвищення привілегій, це початковий атестат, який видається після перевірки всіх даних, за умови, що до цього на його ім'я не було створено гаманців з цим же рівнем атестата.

Крім цього, вам буде потрібно звернутися до співробітника webmoney або поповнити свій електронний гаманець, використовуючи сервіс грошових переказів.

Такий атестат дозволяє автоматизувати транзакції, збільшити ліміти по переказах коштів, виводити гроші на карти від webmoney, використовувати сервіс Capitaller і публікувати новини на офіційному сайті платіжної системи.
Персональний атестат, на думку багатьох користувачів, найоптимальніший варіант, який володіє всім необхідним функціоналом. Отримати такий атестат, можна зв'язавшись з атестатором і сплативши його послуги від 5 до 15 доларів.

Види атестатів Webmoney

Після отримання цього атестата ви зможете, оптимізувати свій сайт з системою Merchant WebMoney Transfer, використовувати кредитну біржу, займатися створенням бюджетних автоматів, використовувати Мегасток, для відправки заявок про нові інтернет - ресурсах, консультувати інших користувачів і брати участь в партнерській програмі.
Крім цього ви отримаєте можливість отримати дебетову карту, розміщувати новини і на інших проектах, а так само використовувати сервіс DigiSeller.

Самий останній рівень атестата - це атестат продавця, який присвоюється користувачам, які мають персональним атестатом, але тільки після того, як він зареєструє свій проект в системі. Даний вид атестата володіє тим же функціоналом, що і персональний, але в даному випадку будуть зняті всі обмеження.

Рекомендую для перегляду:
Мода на заробіток в інтернеті
Електронні гроші і способи їх заробітку
Заробіток в інтернеті для психологів
Що буде якщо не виплатити кредит Webmoney
   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер