Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  01:17, 08 Квітня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   49743

Заробіток на Wmmail


Як заробити гроші на Wmmail


Легендарний WMmail, цей поштовик один з перших з'явився в ru інтернеті і на даний момент єдиний поштовик який підтримує високу популярність з 2004 року!

Як заробити гроші на Wmmail
Як заробити гроші на Wmmail

Доказ того, що Wmmail платить, скриншот виплати.

Як заробити гроші на Wmmail


WMmail працює і платить з 2004 року


Системі WMmail працює з Webmoney. Тому для початку роботи потрібно завести рахунок в системі Webmoney!
Детальніше в розділі меню - Реєстрація в Webmoney

Далі реєструйтеся на WMmail.В системі WMmail 3 види заробітку: Листи - Серфінг - Завдання.
1) Листи - За перегляд листів платять від 0.0015 до 0.003 $ Після реєстрації доступно відразу 30-40 листів для перегляду, а потім буде приходити по 5-10 листів на добу. На листах багато не заробиш, особисто я їх читаю тільки щоб ​​статистику підтримувати, і для набору рейтингу.
Приклад: Клікайте по назві - Листи
Відкриється розділ листи і там побачите листи ...

1) Листи - За перегляд листів платять від 0.0015 до 0.003 $ Після реєстрації доступно відразу 30-40 листів для перегляду, а потім буде приходити по 5-10 листів на добу. На листах багато не заробиш, особисто я їх читаю тільки щоб ​​статистику підтримувати, і для набору рейтингу. Приклад: Клікайте по назві - Листи Відкриється розділ листи і там побачите листи ...

(це приклад листів, листи різні!) клікайте по назві листи, далі відкривається змісту листа, в даному прикладі я клікнув по назві «Увага! Конкурс!»Зміст листа не обов'язково читати, відразу тисніть по синьому посиланні, сайт відкривається в новому вікні.
Бачимо вгорі сторінки таймер зі зворотнім відліком, таймер буває від 15 до 60 секунд.
Чим більше таймер за часом, тим вище оплата за перегляд.

Після того як таймер підійшов до нуля, треба підтвердити перегляд. Перегляд підтверджується шляхом натискання на повторне число на картинці.У даному прикладі видно праворуч число 83 означає клікаєм по числу 83 Після кліка по числу, бачимо «Гроші зараховані»Все, тепер можете закривати сайт рекламодавця, і якщо є ще листи, читайте так само як в цьому наведеному мною прикладі.

2) Серфінг - майже такий же вид заробітку як і листи. Є 2 види серфінгу - Серфінг і Автосерфінг Серфінг - потрібно підтверджувати перегляд, шляхом натискання на повторне число на картинці. Автосерфінг - не вимагається підтвердження перегляду, ви можете відкрити сторінку Автосерфінг і кожні 60 секунд сторіночка буде сама оновлюватися і шукати сайти для перегляду, тоість перегляд буде автоматичний.

3) Завдання - Активних завдань більше 7000 Мінімальна оплата за виконання 1 завдання - 0.01 $ Максимальна оплата за 1 завдання на даний момент - 25 $. Як виконувати завдання я описав детально в  статті Виконання завдань

Як зареєструватися на WMmail?


Реєстрація безкоштовна і займає не більше 5 хвилин.
Тисніть на кнопку «Реєструйся Безкоштовно»Після натискання по кнопці «Реєструйся Безкоштовно» відкривається сторінка на WMmail і там тисніть:

«Приступити до реєстрації«
Після натискання по кнопки «Приступити до реєстрації» потрібно авторизуватися через свій рахунок Webmoney. Бачимо картинку такого плану.

Способи управлінням акаунтом є трьох видів. 1) Classic 2) Light 3) Mini
Гаманець Mini, який можна зареєструвати за кілька хвилин, має обмеження по балансу, забезпечений простим інтерфейсом, меншою кількістю функцій і дає не так багато можливостей по управлінню аккаунтом в системі WebMoney, так як користуватися ним можна тільки безпосередньо на сайті.
Цей гаманець підійде тим, хто збирається оплачувати послуги в мережі інтернет, переводити гроші на рахунки інших користувачів або здійснювати обмін грошей.

Гаманцем Light можна управляти через браузер або з мобільного телефону, в ньому трохи більше опцій, ніж у Mini, і призначений він для тих, хто бажає керувати рахунком з різних комп'ютерів.

Mini і Light ідеально підходять, якщо швидкість інтернет-з'єднання не дуже висока, і вам не потрібно зберігати на рахунку великі грошові суми.

Classic являє собою додаток, що встановлюється на комп'ютер.
Велика кількість функцій, відсутність ліміту при зберіганні та переказ коштів, високий рівень безпеки зробили його дуже популярним.

Якщо ви користуєтеся електронним гаманцем для бізнесу в інтернеті, краще всього вибрати цей варіант, тим більше здійснювати виведення WMR і WMZ на карту з Classic набагато простіше і швидше.

Якщо ви Реєструвалися в Webmoney по моїй інструкції, яка знаходиться в меню «Реєстрація в Webmoney«, тоді у вас Mini (тому тисніть на кнопку Mini)

Далі відкривається сторінка для введення своїх даних:
Увага! у формі «Логін» потрібно вказувати email на який зареєстрований ваш рахунок в Webmoney. Введіть код - код з картинки.
Пароль - вказуєте пароль який вказали при реєстрації свого рахунку Webmoney. і тисніть «Увійти!» Відкривається сторінка реєстрації на WMmail.
Далі заповнюєте форму реєстрації.

Увага! Логін, Пароль, E-mail, вказувати не обов'язково такі ж як при реєстрації рахунку в Webmoney. Придумуйте логін, пароль, вводите ваш WMID і WMZ, ставте 2 галки, вводите код з картинки і натисніть «Зареєструватися»

Якщо ви правильно все заповнили то з'явиться вітальна листівка.


Далі вводите ваш Логін і Пароль і починайте працювати.


Основний заробіток на Wmmail буде у вас на виконанні нескладних завдань.

Завдань на добу понад 7 тисяч.
Вартість завдань від 1 цента до 15 доларів за 1 виконання завдання.

   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер