Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  21:12, 25 Грудня 2016, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2492

Заробіток на поштовику Seo-fast

Можливість заробітку в інтернеті надається величезною кількістю різних сервісів, в тому числі і поштовиками. В даному матеріалі хотілося б розглянути не надто популярний, але стабільний і якісний кліковий спонсор Seo-fast. У порівнянні з аналогічними системами, які представлені на нашому сайті, цей проект наймолодший.

Не дивлячись на те, що він існує з 2012 року, на ньому вже зареєструвалося понад 240 000 користувачів, а загальні виплати наближаються до 1.5 млн. Рублів. Крім цього, хотілося б представити вам кілька особливостей цього проекту.


Якісний поштовик Seo-fast

– Відсутність порнографії.
– Відсутність шкідливих сайтів.
– Інтеграція з безліччю платіжних систем.
– Зручний інтерфейс.
– Автовиплати.


Це далеко не повний список позитивних сторін сервісу Seo-fast, який ви зможете поповнити при особистому користуванні.

Якщо ви заробляли на поштовика, то з використанням цього проекту у вас не виникнуть проблеми. Для всіх тих, хто вперше чує про поштовика, ми докладно розглянемо важливі моменти.

Почнемо з процесу реєстрації

Після того, як на головній сторінці сайту ви натиснете на кнопу «Реєстрація», вам буде потрібно вказати деяку інформацію:


Цих даних вже достатньо, щоб провести реєстрацію. Після їх вказівки, вам буде потрібно перейти в свою поштову скриньку, куди прийде лист з наступним змістом:

Переходимо за вказаним посиланням і тим самим верифікуємо свій аккаунт. Тепер ми можемо увійти в нього і приступити до заробітку.

Які види заробітку нам пропонує Seo-fast?

– Оплачуване відвідування сайтів.
– Виконання завдань.
– Виділення прибутку за рахунок активності рефералів.
– Можливість продажу рефералів.


Цих способів цілком достатньо щоб почати заробляти гроші в інтернеті. Оплачуване відвідування сайтів - це простий перехід на майданчики, за який ви будете отримувати приблизно по 2 копійки. Що стосується рефералів, то система підтримує 2 рівня рефелов.

Запрошувати нових учасників в систему не так просто, тому давайте, разом виконаємо завдання на цьому проекті і заробимо гроші.

На даний момент в системі є 2194 завдання для виконання, переходимо в розділ «Завдання» та вибираємо будь-, вподобане нам завдання. Для прикладу ми вибрали найбільш просте завдання, умови якого вимагають вступу в соціальну групу.


У звіт потрібно відправити своє ім'я в соц. мережі, погодьтеся, це досить просте завдання, і з ним впорається абсолютно кожен користувач. Тиснемо «Почати виконання!» Після чого відкривається наступна форма.

Під формою для введення є кнопка «Перейти на сайт», натискаючи на яку відкривається нова вкладка з тією групою, до якої нам потрібно вступити. Залишається виконати вимогу і повернутися на сторінку завдання, щоб вказати ім'я свого облікового запису і натиснути кнопку «Відправити».

Гроші будуть переведені на ваш рахунок після того, як рекламодавець перевірить грамотність виконання завдання. Завдання на цьому проекті досить різноманітні, а в залежності від складності їх виконання ви зможете отримати більші виплати:


Ось частина списку, в якому є і найбільш дорогі завдання і зовсім дешеві. Виконувати багато простих завдань або акцентувати увагу на дорогих вирішуйте самі, кому як зручніше, той так і працює.

Щоб вивести гроші, в особистих даних буде потрібно вказати один з номерів електронного рахунку. На вибір пропонується вказати кілька номерів від різних платіжних систем:


Інтеграція з декількома платіжними системами - це дійсно зручний і корисний інструмент для користувачів. Хочете швидко і легко заробити? Використовуйте заробіток на Seo-fast і отримаєте перші гроші вже через годину своєї роботи.
   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер