Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:41, 12 Вересня 2012, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   75098

   

Заробіток в Інтернеті на кліках

Заробіток в Інтернеті на кліках

Це заробіток в Інтернет-бізнесі будь-якого новачка. Як би критикували цей рід діяльності, з нього починали навіть найбільш впливові гуру Рунета. Заробіток за клік є першим і незмінним кроком на шляху до отримання стабільного доходу в Інтернеті.

Тут я розповім вам все про перегляд листів, серфінг - це заробіток на перегляді реклами і виконанні різних завдань. Ви отримаєте відповіді на питання: як заробити на кліках? Які сервіси вибрати?

Суть заробітку на кліках в тому, що ви заходите на рекламовані сайти, або переходите за посиланням в оплачуваних листах, що містять рекламу Інтернет-сайтів, тим самим підвищуючи їх відвідуваність. За перегляд сайту вам платить рекламодавець, тобто власник цього самого сайту.

Навіть якщо ви вдень і вночі будете заробляти на перегляді реклами, ви все одно не зможете заробити і трьох доларів в день, тому більшість учасників проекту якраз і заробляють на завданнях, так як на них можна спокійно заробляти від трьох доларів в день і добре підвищити рейтинг. У цій статті ви дізнаєтеся про те, що це за рейтинг такий, навіщо він потрібен і як його підвищити. Я вам раджу прочитати цю статтю вже після того як ви зареєструєтесь в цих сервісах і спробуєте на них заробити інакше ви навряд чи щось зрозумієте в цій статті.

Нижче я опишу найбільш авторитетні, довгопрацюючі і, що найголовніше ті що платять сервіси. До речі, мушу вам сказати, що для того, щоб почати заробляти в Інтернеті на кліках вам потрібно буде зареєструватися в системі WebMoney саме туди будуть надходити ваші гроші. Не турбуйтеся, реєстрація в системі безкоштовна, не вимагає великих зусиль і в ній зможе зареєструватися навіть школяр.


Сервіси для заробітку на кліках

Сервіси для заробітку на кліках


1.WMmail.ru

 Це найкращий сервіс для заробітку на кліках! Кожен день активних користувачів за 24 години - від 20000 до 30000! У яких ви б сервісах не працювали, ви все одно зрозумієте, що WMmail - кращий. Увага: перейшовши на сайт і потрапивши на сторінку реєстрації, щоб зареєструватися вам потрібно буде всього лише включити свій WM Keeper, натиснути на кнопку реєстрації та ввести код з картинки. Також вам треба буде створити собі wmz (доларовий) гаманець в WebMoney. Саме на нього буду приходити зароблені вам гроші.

2. Seosprint.net

 Новий сайт для заробітку на кліках, який вже встиг завоювати велику аудиторію завдяки своїм інноваційним рішенням. В сервісі є форум на якому ви зможете знайти відповідь практично на будь-яке питання про роботу в Інтернеті вдома. До речі саме на Seosprint і WMmail (особливо WMmail) я вам рекомендую реєструватися в першу чергу, так як саме в цих сервісах ви зможете заробити найбільше грошей, вони самі зручні і функціональні. До того ж ними користується набагато більше людей.

Це і є кращі сервіси для заробітку на кліках саме на них я вам настійно рекомендую заробляти. Є ще кілька інших хороших сервісів про них ви можете дізнатися в статті про кращі поштовики і букси.


Поради про те, як заробити в Інтернеті на кліках

Поради про те, як заробити в Інтернеті на кліках

Ось мабуть кращі сервіси. Я вважаю, що краще зосередитися на 7 дійсно популярних сайтах (або ж 2, зараз я маю на увазі Seosprint і WMmail), ніж на 77 поганих. Не раджу реєструватися вам на ще якихось сервісах, так як на інших ви швидше за все не отримаєте свої, чесно зароблені на кліках, гроші.

Так, і ще настійно рекомендую поробити завдання, там нічого складного немає! Завдання з багатьох причин краще виконувати на WMmail. Уважно читайте, що треба зробити, скільки разів і куди клікнути, та що відправити у підтвердженні, найголовніше виконати перші десять завдань, і тоді ви зрозумієте, що виконувати ці завдання дуже легко, і тоді ваш заробіток на кліках стане помітно вище. І не забувайте додавати зацікавлені завдання в обране!

До речі вище були наведені мої реферальні посилання. Справа в тому, що кожен сервіс має свою систему рефералів, тобто людей, яких залучив користувач. Він отримує невеликий відсоток від заробітку своїх рефералів, але що саме головне, цей відсоток платить система, звичайно реферал нічого не втрачає! І скажу ще дещо на WMmail, мої реферали отримують купу бонусів особисто від мене.

Ви можете в будь-який час звертатися до мене з питаннями, я своїх рефералів ніколи не кидаю. Тому вирішувати вам, ставати моїм рефералом чи ні. Але рано чи пізно вас все одно виставлять на біржу, де вас обов'язково хтось купить, і вигоди від цього ви вже не отримаєте! Це можливо, не всім подобаться, але на цих сервісах всі користувачі такі, я сам є рефералом одного з користувачів системи. Зазвичай я стаю рефералом тієї людини, який дав мені хорошу інформацію про сервіс. Я вважаю це чесно. Але все одно вирішувати вам. Я щиро сподіваюся, що у вас все вийде і ви зможете заробити в Інтернеті на кліках! Це перший і незмінний крок на шляху отримання стабільного доходу в Інтернеті!
   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер