Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  15:18, 15 Травня 2013, В категорії:  Загальні,  Переглядів:   3253

Аукро - вся правда в очі!


Аукро - вся правда в очі!

Всього тиждень тому, опублікував статтю на тему Інтернет шахрайство за допомогою платформи Aukro.ua. Ми задалися метою з'ясувати реалії співпраці з даною платформою, щоб створити повну і ясну картину щодо аукціону Aukro.

У даній статті ми піднімемо наступні питання:
1.Які принципи роботи платформи
2.За що живе сайт Aukro
3.Що дає програма захисту покупців
4.Акції. Цілі і відгуки
5.Служба безпеки і технічна підтримка

Кідалово аукро Aukro


Принципи роботи платформи Aukro


Сайт працює за принципом аукціону. Спочатку проект був виключно аукціоном, але з плином часу платформа стала пропонувати себе як сайт, де можна продавати свої товари за фіксованою ціною. Таким чином, на даний момент на AukroВи зможете виставити лоти для торгів і товари за фіксованою ціною. Для багатьох сайт став справжньою знахідкою, бо виставивши товар на платформу, його побачать тисячі потенційних клієнтів. Багато продавців не погано піднялися завдяки даному проекту. Однак, з плином часу, правила ускладнювали і життя продавця на аукро ставала все складніше і складніше, ну й добре, про це трохи нижче.

За що живе сайт Aukro


Вам напевно дико цікаво за що їсть, піариться і просто живе сайт аукро?! Почнемо з історії ... Коли то, сайт був малий і про нього ніхто не знав. Але час йшов і проект набирав обертів. У ті часи адміністрація сайту була моторошно скромною і працювала за хліб і воду; комісії не бралися, а сайт жив на добровільні пожертвування продавців у вигляді оплати за рекламу своїх товарів. З тих пір оплата зросла і на даний момент максимальний пакет рекламних послуг на сайті складе 92 грн. Більше того, на всі продані лоти накладається комісія від 2-ух гривень + відсоток з продажу.

Я перевірив це на власній «шкурі». Був виставлений фіктивний лот на суму 2 000 гривень і куплена реклама за максимальною ставкою 92 грн. Припустимо, що був виставлений телефон і націнка склала 200 грн, щоб витримати конкуренцію на сайті. Комісія з продажу склала 43 грн. Рахуємо: 43 +92 = 130 грн. Дохід від продажу 70 грн? Ні, тепер на пересилають гроші і за переведення в готівку ми віддаємо 1% за зняття, а це 20 грн. У підсумку, з продажу ми отримуємо 50 грн.

За що живе сайт Aukro


А як продати товар, якщо у тебе немає рейтингу або позитивних відгуків? Практично ніяк! Тому, для успішних продажів потрібно напрацювати позитивні відгуки. Як? Просто потрібно продати не дорогі сувенірні речі. Ми виставили на продаж 10 ручок по 5 грн., З рекламним пакетом 92 грн. 10 ручок по 5 грн., = 50 грн. З низ 30 грн., Склала собівартість. Дохід 20 грн. Однак, мінімальна комісія складає 2 грн. 2 грн множимо на 10, отримуємо 20 грн. У результаті ми нічого не заробили. А тепер згадаємо про рекламу на суму 92 грн. Ви вірно зметикували - ми в мінусі. Ми не те що нічого не заробили, ми втратили цілих 92 грн на 10-ти ручках. Прикро.

Що дає програма захисту покупців?


Якщо подивитися на офіційну інформацію від Аукро ми побачимо, що програма захисту покупців - потужний плюс аукціону, бо адміністрація обіцяє виплатити 100% грошей у випадку якщо Вас кинули. Приміром, вас кинули на 3000 грн., Аукро сміливо заявляє, що готові виплатити всю дану суму. Умова: сума не повинна перевищувати 5000 грн.
Але не все так райдужно. Щоб отримати гроші потрібно написати заяву в міліцію, дочекатися коли заведуть справу і тільки тоді з усіма копіями звертатися в адміністрацію. Користувачі отримали відшкодування стверджують, що дана процедура пройшла дуже швидко, а точніше на протязі 3-х місяців.
Однак, зовсім не факт, що Ви отримаєте назад гроші. Людям теж їсти хочеться і розлучатися з чесно заробленими потом і кров'ю грошима ніхто не хоче. Саме тому в умовах сей Програми написано, що товари Під замовлення не страхуються Аукровцамі і такий вид товару Ви купуєте на свій страх і ризик. Зазначу, що таких товарів на аукро більше половини. Суть проста: Ви переказуєте гроші продавцю, він де то замовляє його, приміром у Китаї, і посилка їде до Вас на протязі 30 днів. Замовляв я планшет таким способом. 45 днів нервів і психів - вуаля, планшет на руках.
Тому, по суті, дана програма марна, бо шахраї активно використовують можливість продати під замовлення.

Що дає програма захисту покупців?


Акції. Цілі і відгуки


Тут претензій немає. Проведені акції чесні і найчастіше подарунки приїжджають переможцю. Однак про якість цих подарунків ходять легенди.
«Виграв я вентилятор на Аукро, дик він працює через .... (цензура) ...., та й до того ж криво і косо» - розповів один з переможців Літньої акції 2012 року на Aukro.
Вбивати час на перевірку я порахував не потрібно, тому беріть участь і перемагайте!

Служба безпеки і технічна підтримка


А це взагалі кадри ще ті! Поки з ними зв'яжешся - онуків виростиш. Швидкість набору відповідей вражає - 72 години! І не факт, що вони вкладуться в терміни. Приклад з життя: нема кого продавця заблокували, бо на нього надійшла скарга від нібито користувача сайту. Звинувачують його в тому, що продавець розводить людей! У продавця рейтинг трохи більше 50-ти. Він дзвонить у Аукро - відповідь вразив: Ми не консультуємо з цього питання. Пишіть на мило в Службу безпеки. Написав. Відповідь прийшла через 4 дні з вирахуванням вихідних! Щоб його розблокували пішло 1 місяць листування і купа витрачених нервів, які як відомо, на відміну від жиру, не відновлюються. Ну да ладно, не будемо про сумне.

Підіб'ємо підсумок: адміністрація Аукро, на мій погляд, просто зажрались, бо раніше, в часи їх розкручування, вони були більш ввічливі і ставилися дбайливо з кожним відвідувачем сайту.
А в цілому, альтернатив Аукро немає, тому він кращий (Самому смішно).

Ось і підійшла до кінця статейка - піду з'їм печеньку.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер