Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  21:38, 28 Серпня 2013, В категорії:  Створення сайту,  Переглядів:   1693

Безкоштовний хостинг не для бізнесу

Бажаючи заощадити кошти, багато вебмастера жертвують якістю власних майданчиків, наприклад, використовуючи безкоштовні хостинги. Звичайно, безкоштовний хостинг це ідеальний варіант для новачків, які не бажають вкладати гроші в перший проект, і в той же час хочуть спробувати свої сили в новій сфері.

Якщо ж створювати сайт для бізнесу, краще відразу відмовитися від подібного роду економії. Багато хто не погоджуються з цим переконанням і навіть представляють фінстріпи з величезними сумами, які їм вдалося заробити на сайті з безкоштовним хостингом.
Безумовно, їх можна монетизувати, але ціна хостингу в 100-150 рублів, не повинна стати причиною відмови від ширших можливостей.

Безкоштовний хостинг

Використання безкоштовного хостингу

  Безкоштовний хостинг не для бізнесу, це абсолютно точно і щоб затвердити даний вираз, ми представимо вам кілька доводів:

Використовуючи безкоштовні хостинг, вебмастера позбавляються можливості встановлення додаткового функціоналу, який дозволив би зробити майданчик більш якісною. Ніяких гарантій якості, стабільності та роботи хостингу вам не нададуть. Якщо сайт не працюватиме, то ви просто будете втрачати можливий заробіток від нього, і при цьому всі скарги в службу підтримки можуть виявитися марними.

Багато хостинг - провайдери, що надають безкоштовні послуги, розміщують власну рекламу на майданчиках. Таким чином, вони отримують прибуток і на розвинених сайтах вона може бути більш великої, ніж плата за звичайний хостинг.

Відвідувачі сайту, що спостерігають безкоштовну платформу, врятли будуть довіряти ресурсу. Так само безкоштовні ресурси викликають недовіру у потенційних партнерів по бізнесу. При наповненні сайтів, лише одиниці провайдерів хостингу надають доступ до сайту по FTP. Враховуючи це, вам буде потрібно використовувати файловий менеджер, що істотно вплине на витрати часу.
Багато сервісів, які дозволяють монетизувати майданчика, не допускають до роботи сайти на безкоштовному хостингу.

Використання хостингу

Як бачите, причин відмови від безкоштовного хостингу досить багато. У відповідь на ці переконання, вебмастера можуть сказати, можна купити нормальний домен, доопрацювати зовнішнє оформлення ресурсу, щоб його не відрізняли як створений на безкоштовному хостингу, а так само заплатити за те, щоб прибрати «ліву» рекламу.

У такому випадку, чому б відразу не заплатити за нормальний хостинг і не отримати ті привілеї, які не надає безкоштовний хостинг.
При створенні сайту для бізнесу, не пошкодуйте грошей на хостинг. Вклади в 150-200 рублів, що не суттєві, один раз не вийдете на вулицю і не поїсте морозиво з лимонадом і ось у вас є необхідна сума.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на world of tanks
Як заробити в Інтернеті   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер