Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  15:55, 06 Травня 2013, В категорії:  Створення сайту,  Переглядів:   1190

Чому сайт не індексується


Популярність сайтів в основному залежить від взаємодії з пошуковими системами, тому веб майстра змушені оптимізувати свої майданчики і надавати якісний ресурс, який буде видаватися в ТОПі пошукової видачі.

Перед тим як сайт з'явиться в пошуковій видачі, сторінки майданчики будуть індексуватися пошуковими роботами, що в деяких випадках може відбуватися з помилками або зовсім не відбуватися.

Питання «Чому сайт не індексується?» Все частіше можна спостерігати на різних форумах

Чому сайт не індексується


Індексація сайтуПричин відсутності індексації може бути дуже багато, ми постараємося розібрати ті, які найбільш популярні:

1. Однією з поширених проблем відсутності індексування сайту, є не правильна настройка файлу robots.txt. Не всі веб майстри приділяють створенню цього файлу належної уваги, саме тому пошуковий робот не обробляє їх майданчик.

Вивчіть правила створення файлу robots.txt і зробіть так, щоб робот швидко і зручно засвоював всю структуру сайту.

2. Ми вже не раз розповідали про те, що великим сайтам з великою кількістю сторінок, необхідно створювати карту сайту. Крім її створення, необхідно ще й враховувати правильність складання, від цього залежить індексація сайту.

Індексація сайту


3. При купівлі домену, який вже використовувався, обов'язково вивчіть його історію. Цілком можливо, що сайт з цим доменом потрапляв під фільтри і вам буде потрібно не мало часу, щоб довести, що ви купили цей домен і супроводжуєте якісний сайт. На практиці можу вам сказати, що подібні випадки спостерігав особисто і на протязі декількох місяців Сайт не індексувався Яндексом.

4. Підходьте до вибору хостингу відповідально, навіть якщо вам пропонують дуже вигідні умови, вам варто перевірити провайдера на стабільність роботи. Якщо систематичні збої будуть частими, і відбуватися під час відвідування роботом вашого сайту, це може закінчитися відсутністю індексації.

5. Вміст сайту має бути унікальним, в іншому випадку, можете навіть не сподіватися на індексацію. Одним з головних критеріїв сайту є унікальність контенту, якщо ви використовуєте скопійовані матеріали, то крім відсутності індексації, можете очікувати потрапляння під фільтр.
Індексація сайту


6. Майданчики, які містять віруси, як у вмісті, так і в програмному коді, можуть не індексуватися пошуковими системами, тому обов'язково перевірте свій сайт на віруси.

7. Навіть якщо ви розміщували унікальний контент, ви можете потрапити під фільтр тому, що ваші матеріали хтось скопіював. Коли сайти, які володіють прискореної індексацією, копіюють матеріали, вони стають першоджерелами, а ви стаєте «злодієм».

Крім цих причин відсутності індексації існує ще маса факторів, які необхідно враховувати.

Якщо ви перевірили свій майданчик і не виявили істотних проблем, то звертайтеся в технічну підтримку пошукових систем, навіть якщо вони не вирішать вашу проблему, вони підкажуть, де у вас проблеми, і ви зможете їх усунути.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер