Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  22:09, 23 Липня 2013, В категорії:  Створення сайту,  Переглядів:   3289

Де рекламувати сайт

Кожен підприємець зацікавлений у збільшенні власного прибутку, збільшенні продажів і наросте клієнтської бази. Що є двигуном будь-якої компанії? Саме реклама! На створення та розповсюдження реклами витрачаються великі суми грошей, залучаються різні фахівці, і використовуються всі доступні способи і сервіси.
Просувати рекламу в інтернеті набагато простіше, ніж в реальному житті, адже вам не доведеться мати особистий контакт з потенційним клієнтом, до того ж в інтернеті набагато більше людей, ніж ви змогли б охопити в реальному житті.
Основним бізнесом в мережі вважається супровід власного сайту, отже, інформація про те, де рекламувати сайт, є досить актуальною в наш час.
 

Де рекламувати сайт

 

Реклама

Соціальні мережі
Поширення реклами в соціальних мережах, це відмінна можливість залучити безліч користувачів. Як показує статистика, соціальні мережі залучають величезні маси людей, які використовують подібні сервіси з метою проведення вільного часу, а це означає, що їм може бути нудно і з'являється шанс, що ваша реклама може їх зацікавити.
Якщо ваш сервіс буде унікальним у своєму роді, то реклама буде поширюватися не тільки вами, але і вашими клієнтами, які розповідатимуть про вас своїм друзям, знайомим і родичам. Створіть групу про сайт, який бажаєте розкручувати, це забезпечить вам стабільний приріст трафіку.

Поштові сервіси
У разі, коли переважає лінь і у вас в кишені присутні гроші, скористайтеся спеціалізованими сервісами. Наприклад, проект Wmmail, на якому трудяться понад 300 000 користувачів і кожен з них може стати відвідувачем вашого сайту за скромні гроші.

 

 

 

Реклама

 

 

 


Всього за 1000 рублів, ви зможете залучити 1000 унікальних користувачів на свій сайт, хіба це не найдешевший спосіб прорекламувати свою діяльність. Крім цього, даний сервіс можна використовувати з метою заробітку, а всі зароблені фінанси направляти на розкрутку сайту.

Блоги та мікроблоги
Безліч блогів і мікроблогів в мережі, щодня читаються сотнями тисяч фоловерів, які знову ж можуть стати потенційними клієнтами. Розміщуючи статтю в блозі, ви забезпечуєте приріст трафіку, і швидше за все, ви отримаєте основну масу постійних читачів блогу, на якому розмістили рекламу.
Пояснюється це тим, що користувачі довіряють адміністраторам блогу, і відвідуючи щодня один і той же проект отримують масу корисної інформації, тому вони сприймуть ваш проект, як корисну і потрібну інформацію.
На жаль, створити власний блог трохи складніше, ніж групу в соціальній мережі, а використання популярних майданчиків зажадає великих вкладів.
Рекомендую для перегляду:
Який браузер краще

 

 

    ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер