Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  20:19, 13 Квітня 2015, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2218

Додатковий заробіток в Україні

Жителі України, також як і люди з інших країн, можуть використовувати інтернет, для віддаленого заробітку.
За офіційними даними середній заробіток в Україні становить 390 $ (на 2013 рік), а таку суму навіть без особливих знань можна отримувати сидячи вдома. Вам цікаво, як забезпечити собі такий дохід через світову мережу? Ми вам все пояснимо.

Додатковий заробіток в Україні можуть використовувати всі, скільки вам років, яка у вас освіта і наскільки швидкий інтернет, не має значення. Найголовніше, що для старту вам не потрібні гроші, так як ми розповімо про прості способи заробітку, на яких близько 400 $ ви точно зможете заробляти.

Додатковий заробіток в Україн

 

Як новачкові почати заробіток в Україні?

Вашим першим кроком обов'язково повинен бути процес відкриття електронного гаманця. Віртуальний рахунок знадобиться вам для того, щоб приймати гроші від роботодавців і виводити з сайтів, де ви будете трудитися.
Кращою і надійної платіжною системою є Webmoney, тому гаманець відкривайте саме тут. Після реєстрації вам дадуть номер, який ви будете передавати роботодавцям і вказувати в системах, щоб виводити кошти.
Також, не переживайте, що зароблені віртуальні гроші у вас не вийде вивести. Навіть якщо знову з'являться якісь проблеми з офіційними способами виведення коштів на Україну, це можна буде легко зробити, через обмінники.
На проекті BestChange представляється статистика за всіма якісними обмінників, які дозволяють зробити прямі переклади, наприклад, з Webmoney на карти Приват Банку.

 

 

 

Як новачкові почати заробіток в Україні

 

 

 

Як заробити Українцю в інтернеті?

1. клікові спонсори. Найпростіший спосіб отримання прибутку, яким вже активно користуються жителі України. Ви теж можете пройти реєстрацію в таких системах як Wmmail і Seosprint, після чого приступити до виконання роботи. На ваш внутрішній рахунок будуть переводитися невеликі суми, за виконання певних дій.

Що потрібно робити?
-дивитися рекламу на сайтах;
-писати коментарі в блогах;
-виконувати завдання з реєстрацією на сайтах;
-запрошувати друзів в групи Вконтакте (ставити лайки, додавати друзів);
-завантажувати програми та архіви;
-клікакть з реклами на різних сайтах;
-переглядати відео з YouTube;
-брати участь в онлайн голосуваннях.

Як розумієте, високошвидкісний інтернет для цього не потрібен, та й серйозних навичок роботи в мережі не потрібен. Кожен день ви зможете виконувати будь-яку кількість завдань, а кожне з них буде поповнювати ваш баланс на певну суму.
У загальній складності на Seosprint і Wmmail ви знайдете понад 22 000 активних завдань, вибирайте найбільш вигідні та заробляйте.

Якщо цих систем вам буде недостатньо, то можете паралельно використовувати і менш популярні аналоги даних систем:
-Seo-fast
-Profitcentr
-WMzona
-Web-ip
-Seostok

Завдань на цих поштовика значно менше, але вони теж вам знадобляться, як мінімум для того, щоб переглядати сайти в серфінгу і вибирати найприбутковіші завдання. Також радимо прочитати статтю Виконання завдань, де докладно пояснюється процес роботи з кліковими спонсорами.

2. Заробіток в Україні через соц. мережі. Кожен лайк, репост або вступ до групи можуть приносити вам прибуток, якщо робити такі дії через спеціальні системи. Є кілька великих проектів, де пропонується виконувати завдання, через профілі Однокласників, Фейсбуку, Вконтакте, Твітера та інших популярних мереж. Також як на поштовика, ви будете виконувати завдання, але для цього вам обов'язково потрібно використовувати свої профілі. Чим більшою кількістю сервісів ви скористаєтеся, тим більше буде доступних завдань. Представляємо вам список найбільш кращих варіантів:
-V-like
-VkTarget
-Prospero
-Forumok
-Blogun (тільки для розкручених сторінок).

Виконувати завдання легко, але щоб прибуток був великий і стабільною, краще використовувати відразу «пачку» профілів. Реєструвати їх самостійно не обов'язково, адже для цього потрібні сім-карти, скільки завгодно акаунтів можна придбати на Buyaccs.

3. Заробіток на статтях. Багато Українці знають російську мову і можуть писати статті для наповнення чужих сайтів, а значить, у них є можливість заробляти гроші.
Чому не писати українською мовою? У Укрнете набагато менше сайтів, тому швидкість продажів ваших матеріалів буде значно нижче. Тим не менш, цим варіантом ви теж можете користуватися, більшість популярних бірж приймають українські тексти на продаж.

 

 

 

Скільки можна заробити

 

 

 

Скільки можна заробити?

Новачкам ціну за свої тексти краще не завищувати, тому зі старту великих доходів не чекайте. Навіть якщо продавати статті по 2 $, то щоб набрати за місяць 400 $ вам буде потрібно писати близько 6-7 матеріалів на добу.
Якщо ви навчитеся швидко друкувати і легко будете вибирати тематики, то даний обсяг роботи можна виконувати за 4-6 годин. Таким чином, ви отримаєте постійну роботу з невеликою кількістю робочих годин, але щоб усі статті купували, доведеться постаратися. Пропонуємо прочитати поради всім копірайтерам.
Бірж, з якими найкраще працювати не так багато, а якщо вибрати недостатньо популярний проект, ваші статті будуть продаватися дуже довго.
-Advego
-Etxt
-TextSale
Ось кілька кращих систем, для продажу готових статей, а також пошуку замовлень на створення нових матеріалів. Крім цього, на поштовику Wmmail є магазин статей, де також викладаються різні тексти на продаж.

4. Фріланс. Почати заробіток в Україну можна і масою інших варіантів, виконуючи різну роботу для окремих роботодавців. Біржі фріланса створені для того, щоб кожен міг швидко знайти підходящу роботу, а також віддаленого виконавця.
Замовлення бувають всякі, від створення картинок для сайту і залучення відвідувачів, до розповсюдження посилань на форумах і роботі в якості оператора інтернет-магазину.
Через біржі можна навіть знайти стабільну роботу, а щоб вам не було важко, і ви отримували гідну оплату, влаштовуйтеся відразу на кілька місць.
Наприклад, ви можете займатися: -адмініструванням груп у соціальних мережах;
-спілкуватися з клієнтами віртуального магазину;
-коментувати кілька блогів;
-складати описи для товарів інтернет-магазинів;
-консультувати новачків у різних системах;
-малювати банери;
-займатися наповненням сайтів інформацією.

Звичайно, на біржах є пропозиції і по більш серйозної роботи, наприклад, розробити програму, -створювати сайти або які-небудь скрипти, але для цього потрібно бути професіоналом. Якщо ви новачок, то головний упор робіть на кількість роботи, в іншому випадку високих доходів вам не вдасться добитися.
Блог blog-rivne.pp.ua містить дуже багато інформації і даний матеріал, містить далеко не всі доступні способи підробітку в мережі. Додатковий заробіток в Україні можна почати і іншими варіантами, тому радимо уважно почитати наші публікації і вибрати кращу (для вас) діяльність.
Рекомендую для перегляду:
Як швидко залучити рефералів
Заробіток на Facebook
Як заробити на соціальних мережах

    ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер