Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  23:14, 25 Квітня 2015, В категорії:  Все про комп'ютери,  Переглядів:   1344

Флешка не читається, що робити?

Проблеми зі знімними носіями періодично змушують замислюватися про те, щоб зберігати інформацію відразу в декількох копіях.

А якщо інформація потрібна зараз і терміново, а флешка не читається, що робити? Є кілька способів отримати дані з пошкодженого знімного носія.
Першим ділом, обов'язково перевіряйте комп'ютер і саму флешку на віруси, найчастіше блокування запуску носія викликається шкідливими програмами. Будьте обережні, адже інформацію з флешки потрібно зберегти, тому варіант з форматуванням вам не підходить.

Флешка не читається, що робити?

Не працює флешка

  Кращий спосіб відновити роботу носія - це відформатувати його в режимі NTFS або FAT32, але перед тим як це робити, необхідно скопіювати з неї інформацію.

Спробуйте відкрити директорію знімного диска, через провідник. Якщо не виходить, використовуйте файлові менеджери, такі як Total Commander. Ця програма безкоштовна, а розібратися в ній легко.

Для відновлення даних, також є і спеціальний софт, який може допомогти навіть якщо флешка не відкривається. Однією з таких програм є Ontrack EasyRecovery. Також найпростіший у використанні софт, за допомогою якого можна «дістати» інформацію з різних носіїв.
Після запуску програми, вам буде запропоновано вибрати пристрій:

Не працює флешка

Вибираєте «Картки пам'яті» і натискаєте продовжити. На наступному кроці, вказуєте, який формат даних вам потрібно відновити:

Не працює флешка

Дана програма має корисним функціоналом для проведення аналізу різних носіїв. З її допомогою ви навіть можете відновити стабільну роботу жорсткого диска або флешки, якщо проблеми на апаратному рівні.

Цілком можливо, що ваш пристрій перестало працювати з інших причин. Електроніка часто нас підводить, тому в деяких випадках залишається лише звернутися до професіоналів.
У всіх містах є компанії, що спеціалізуються на відновленні даних з різних носіїв, але перед тим як до них звертатися, обов'язково скористайтеся способами з цієї статті.

Рекомендую для перегляду:
Правильний догляд за монітором


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер