Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  00:49, 13 Червня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1438

Заробіток на голосуваннях з Seosprint

Завдяки інтернету можуть заробляти практично всі, виконуючи різну діяльність.
А ви знали, що можна заробляти, залишаючи власну думку і беручи участь у різних голосуваннях? Завдяки таким поштових сервісів як Wmmail і Seosprint, можна заробляти на голосуваннях, і таким чином вже заробляють тисячі людей.
У даній статті буде представлена ​​інструкція заробітку на голосуваннях з Seosprint, тому що про аналогічний заробіток на Wmmail ми вже розповідали.
Досить пройти реєстрацію на Seosprint, яка займе не більше 5 хвилин, і після цього ви отримаєте цікаве місце для заробітку в інтернеті.
Голосування на Seosprint

Інструкція заробітку на голосуваннях з Seosprint

  Пройшовши авторизацію, вам буде потрібно перейти в розділ завдань, а після цього відфільтрувати список, щоб у ньому відображалися завдання, з вимогами голосування і складання відгуків:
Завдання категорії голосування

Перейшовши до цього розділу і вибравши пункт «Відкликання / проголосувати», з'явиться список з різними завданнями і цінами за їх виконання:
список завданнь по голосуванню

З даного списку ви можете вибирати будь-яке завдання і, натискаючи на його назву, перейдете до докладного опису вимог з його виконання:
завдання як проголосувати

В описі завдання, яке ми вирішили виконати для прикладу, зазначено, що нам необхідно перейти за вказаним посиланням і натиснути «Мені подобається» використовуючи один з акаунтів соц. мереж.
Хотілося б відзначити, що дане завдання багаторазове, і якщо ви маєте декілька акаунтів, то можете заробити більше, виконавши завдання неодноразово. Так само в описі йдеться про вимоги до звіту, це адреса на профіль аккаунта, і кількість голосів.
Завдання досить просте, натискаємо «Почати виконання!» І потрапляємо на сторінку, де нам і потрібно проголосувати. Знаходимо блок з голосуванням і виконуємо необхідні дії:
блок з голосуванням

Натискаємо кнопку «Проголосувати», вказуємо одну із соціальних мереж і авторізуемся на сайті, після чого запам'ятовуємо кількість голосів і повертаємося на сторінку опису завдання. Згідно з умовами, в якості звіту нам буде потрібно вказати посилання на сторінку соціальної мережі, а так само уявити кількість голосів до і після виконаних дій:
звіт по завданню з голосуванням

Відправляємо звіт, натискаючи на кнопку під формою і очікуємо підтвердження виконаного завдання, яке має бути здійснене на протязі 240 годин.
Якщо ваше завдання не буде оплачений за цей період, система автоматично зарахує вам виконання, і ви отримаєте оплату.
Використовуючи розділ «Знаходяться на перевірці» ви зможете відслідковувати завдання, які все ще знаходяться на перевірці:
перевірка завдання по голосуванню

Заробіток на голосуваннях з Seosprint, це один з найпростіших видів роботи в мережі, спробуйте заробити, адже це так просто.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер