Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  00:34, 13 Червня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1677

Заробіток в соц.мережах на проекті Seosprint

Соціальні мережі є одними з найбільш відвідуваних проектів, а там де багато людей, присутня безліч способів для заробітку.
У мережі можна знайти багато сервісів для заробітку на соц. мережах, але при цьому ви можете спробувати заробити на поштових сервісах, використовуючи свій аккаунт.
На проекті Seosprint можна знайти безліч завдань для власників акаунтів соціальних мереж. Виконувати ці завдання досить просто, а за вашу активність ви будете отримувати грошову винагороду.
Відразу б хотілося відзначити, що на даному проекті ви зможете знайти завдання для різних соц. мереж, що дозволяє швидко заробляти за наявності декількох акаунтів.
Заробіток з соц. мережами

Інструкція заробітку на соц. мережах з Seosprint

  Для новачків, які ще не знають, як виконувати подібні завдання, може бути корисна докладна інструкція заробітку на соц. мережах з Seosprint.
Перше, що вам належить зробити після реєстрації, це перейти до списку завдань на Seosprint. Для цього в лівій частині екрана, в блоці «Заробляти», необхідно вибрати пункт «Виконання завдань»:
виконання завдань по соц. мережам

Після цього, в правій частині сайту з'явиться навігаційне меню, де необхідно натиснути на вкладку «За категорії» і вибрати пункт «Соціальні мережі»:
інстркція заробітку на соц мережах
Виконавши дані дії, вам буде представлений відсортований список із завданнями, вимоги яких обов'язково супроводжуються наявністю аккаунта одній із соціальних мереж.
Вимоги можуть бути різними, починаючи від установки репоста і «лайків», закінчуючи вступами в групи і запрошеннями інших учасників.
Щоб уявити візуально процес виконання такого виду завдань, ми вибрали одне із завдань, що знаходяться у списку:
заробіток з соц. мережами

Все дуже просто, необхідно поставити «Лайк» під матеріалом, а так само зробити «Репост» ще одного матеріалу. В якості звіту, буде потрібно вказати ім'я та прізвище аккаунта.
Так само зверніть увагу на додаткову вимогу, «репост» повинен знаходитися на сторінці не менше 3х днів і навіть якщо вам оплатять завдання, не варто відмовлятися від його виконання, тому що це може призвести до негативних відгуками.
Отже, натискаємо «Почати виконання!», Після чого по черзі вставляємо посилання зазначені в описі, в адресний рядок браузера. На першій встановлюємо «Лайк», на другий натискаємо «Розповісти друзям»:
завдання в соц. мережах

Все, завдання виконано, залишається повернутися на сторінку з описом завдання і в спеціальній формі вказати ім'я та прізвище від аккаунта Вконтакте:

Натиснувши кнопку «Надіслати звіт», ви підтверджуєте виконання завдання і все, що вам залишається, це дочекатися підтвердження його виконання. Відслідковувати статус перевірки виконаних завдань, можна за допомогою розділу «Знаходяться на перевірці»:
Завдання на перевірці соц мереж

Не переживайте, якщо завдання довго «важить» на перевірці, т.к. за відсутності підтвердження, воно буде зараховано вам автоматично, через 240 годин.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер