Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:22, 18 Квітня 2015, В категорії:  Все про комп'ютери,  Переглядів:   1318

Як перенести Windows 7 на інший ПК?

Багато людей користуються застарілими комп'ютерами і не купують собі нове обладнання за поширеною причини - вони звикли у своїй системі, у них немає бажання встановлювати заново ОС, встановлювати всі програми, копіювати інформацію і так далі.

Але Windows можна скопіювати завдяки спеціальним інструментам. Як перенести Windows 7 на інший ПК? Для цього розроблена програма Acronis Disk Director 11 Home. Поширюється софт безкоштовно, і він досить популярний, тому ви легко відшукайте його в інтернеті. Дана стаття буде містити наочний приклад перенесення операційної системи, на новий жорсткий диск.

Як перенести Windows 7 на інший ПК?

Дублювання Windows на іншому диску

Скористатися програмою Acronis Disk Director 11 Home не складно, установка софта стандартна. Перед тим як запустити її, підключається новий вінчестер, а також вимикається режим сну на комп'ютері.
Коли запустите програму, вона визначить, які диски вже підключені, і на якому з них встановлена ОС:


На зображенні позначений жорсткий диск, на якому поставлена Windows, а стрілка вказує на новий вінчестер, куди ми будемо переносити ОС. Тут нам потрібно навести курсор на диск з встановленою ОС, і натиснути правою клавішею, для виклику меню:

Як перенести Windows 7 на інший ПК

Вибираємо варіант «Клонувати базовий диск». Після цього з'являється вікно, в якому належить вибрати другий вінчестер:

Клонувати базовий диск

Коли натисните «Далі» виконується перехід до другого кроку переносу, де потрібно вибрати режим:

Як перенести Windows 7 на інший ПК?

Вибирайте варіант «Один в один», щоб повністю перенести ОС без будь-яких змін. Внизу буде знаходитися кнопка «Завершити», тиснемо її. Тепер операція створена, але її ще потрібно запустити. Повертаємося до основного інтерфейсу і натискаємо на які очікують операції:


Перед тим як операція запуститься, ви побачите повідомлення:


Просто тиснете «Продовжити» і погоджуєтеся з перезавантаженням комп'ютера. Копіювання даних виконується в DOS режимі, тобто при запуску комп'ютера. Система перезавантажиться, але включатися ПК не буде, замість цього на чорному екрані ви будете спостерігати процес копіювання даних. Це займе досить багато часу, тому доведеться почекати. Коли процедура завершиться, комп'ютер знову перезавантажиться, і ви зайдете в систему. Все, Windows повністю записана на новий диск. Але це не заключний етап роботи з програмою Acronis Disk Director, так як наші вінчестери були різного розміру. Тепер потрібно позначити розділену область.


Вибираємо базовий диск, на який ми вже перенесли ОС і, натиснувши на нього правою клавішею миші, вибираємо пункт зміни розміру томи. У вікні, вам потрібно перетягнути бігунок до кінця:


Після завершення цієї дії, не забуваємо запустити операції, так само як це робили раніше:


Перезавантаження для виконання цього процесу не буде потрібно, з'явиться вікно, де ви можете слідкувати за прогресом операції:


На цьому всі кроки по перенесенню Windows завершуються, «операційка» повністю буде перенесена на другий диск і необхідні параметри будуть задані. Можете приступати до використання ПК.

Рекомендую для перегляду:
Windows XP - це минуле століття


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер