Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  00:09, 09 Травня 2015, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   3806

Як поповнити Яндекс.Деньги з України?

Електронна валюта Яндекс.Деньги
приймається в багатьох інтернет-магазинах і сервісах.
З кожним днем її популярність зростає, і все частіше дані гроші можна побачити серед способів оплати. Природно, щоб проводити різні транзакції, буде потрібно подбати про поповнення свого гаманця.

Як поповнити Яндекс.Деньги з України? Способів для переказу грошей на електронний гаманець досить багато. Стандартний функціонал платіжної системи дозволяє виконати переклад з картки, готівкою або грошовим переказом. Але деяким користувачам цього може бути недостатньо або їх може не влаштовувати курс.
Як поповнити Яндекс.Деньги

Поповнення Яндекс грошей з України

Щоб подивитися способи поповнення через платіжну систему, вам буде потрібно зайти в свій гаманець і під сумою залишку натиснути «поповнення»:

Поповнення Яндекс грошей з України

Після цього з'являється перелік доступних способів поповнення, про які ми розповідали вище:

При використанні різних способів, комісія змінюється, тому не поспішайте з перекладом і виберіть найбільш вигідний варіант.

Поповнення через обмінник

Внести кошти на Яндекс.Деньги можна і через сайти-обмінники. Один з кращих сервісів, який гарантовано справить переклад - це Liteobmen.com. Функціонал сервісу гранично простий, а переклад можна зробити з Webmoney або картки ПриватБанку. Що потрібно зробити?


Для переведення потрібно лише заповнити ось таку форму, вказати суму, адреса пошти і рахунок гаманця на Яндексі. Не забувайте звертати увагу на інформацію про направлення, адже поточного резерву може бути недостатньо для виконання вашої заявки. У процесі виконання перекладу, ви будете направлені на сайт ПриватБанку, тому можете не переживати за безпеку.

А де ще можна поповнювати Яндекс.Деньги?

Насправді, сервісів, які надають можливість поповнити електронний гаманець досить багато. Щоб не потрапити на шахраїв і вибрати хороший курс, ми рекомендуємо використовувати BestChange.
Ця система не обмінює гроші, через неї можна знайти безліч хороших обмінників:


У правій колонці задаєте, яку валюту віддаєте і отримуєте, після чого в лівій частині з'являється список обмінних сайтів. Упорядковано вони по вигідності курсу, як бачите, курс першого рядка істотно відрізняється від останньої. Серед способів поповнення є не тільки ПриватБанк, через BestChange ви можете знайти і безліч інших зручних варіантів.

Поповнити рахунок в Яндексі зовсім не складно, достатньо знайти зручний спосіб, а при необхідності скористатися обмінником. На закінчення нагадаємо, що ви можете не вносити кошти, адже існує заробіток Яндекс Грошей, яким можуть скористатися абсолютно все.
Рекомендую для перегляду:
Як оплатити кредит через інтернет?


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер