Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:36, 03 Червня 2016, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2857

Як почати користуватися і працювати в Адвего? Заробіток на Advego!

Всім привіт Друзі! Сьогодні дуже важлива тема, ми будемо вчитися працювати і заробляти на Адвего, інформація здебільшого буде цікава новачкам і початківцям користувачам цього сайту для заробітку.

Реєстрація

Тут я опишу так би мовити «курс молодого бійця» =) Тому сідайте зручніше, візьміть блокнотик, можливо щось буде потрібно записати або позначити, бо матеріалу буде багато, все запам'ятати буде дуже складно. А в кінці Вас ще чекає секретний бонус =)

 
 Як почати користуватися і працювати в Адвего? Заробіток на Advego!

Що таке Адвего?

Адвего - це біржа, на якій можна знайти не тільки підробіток, а й постійну, добре оплачувану роботу. Сайт має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, безліч різних налаштувань і різних фішок.

За рахунок великої кількості простих завдань, тут можна швидко і легко заробити гроші, скажімо на оплату інтернету, мобільника або хостингу для сайту. Якщо у Вас є вільний час і бажання, обов'язково почніть тут працювати, тому що для цього не потрібно ніяких суперзнанні і здібностей. Розібратися з Advego дуже легко і я в цьому Вам допоможу!

Для чого потрібен Адвего? Кому це вигідно?

Для авторів (виконавців, працівників) - це можливість підробітку в будь-який час, а в перспективі стабільний дохід з хорошою зарплатою.

Для замовників (рекламодавців, веб-майстрів) - це можливість просунути свої послуги і товари, купити якісні статті і розкрутити свій сайт (блог, форум).

Як бачите Advego дуже корисна обом категоріям користувачів, а сама по собі є посередником, яка об'єднує їх.

Чому варто працювати на Адвего?

Вхід не вимагає ніяких внесків, вкладень і інших поборів.
Заробити гроші можна відразу після реєстрації.
Різна складність завдань: підходить і для початківців і професіоналів.
Працювати можна в будь-який день тижня і будь-який час доби.
Працювати можна з будь-якої країни і населеного пункту.
Мінімальна сума для виплати зарплати - 5 $. Перший висновок грошей протягом 16 днів, наступні протягом 3.
Форум - На будь-яке Ваше запитання зможете отримати відповідь, крім того в скрутних ситуація завжди допоможе чуйна Техпідтримка.
Немає обмежень по Вашому доходу - Чим більше вільного часу і бажання, тим більше заробите!  

Біржа Advego стрімко розвивається з 2008 року і ніколи не затримує зарплату своїм працівникам!

Кажуть що загальна сума виплат проекту вже досягла 400-500 млн. Рублів.
Ось одна з моїх останніх виплат:

Для чого потрібен Адвего? Кому це вигідно?


Реєстрація в Адвего:
Я рекомендую зареєструватися прямо зараз, тому що, за деякими даними незабаром реєстрація стане складнішим і буде потрібно введення додаткових даних таких як паспорт, ІПН та ін. Зараз реєстрація проходить за 1-2 хвилини! Тому не втрачайте часу: ADVEGO

Реєстрація на Адвего При виникненні проблем, ця стаття допоможе пройти реєстрацію в Адвего і налаштувати свій аккаунт. Для роботи на сайті Адвего так само знадобляться WMZ і WMR гаманці, куди Ви будете отримувати свою зарплату.

З чого почати? Давайте для початку яка робота є на Адвего, що власне робити треба буде? Грубо кажучи я поділю всі завдання які є на Адвего на 2 типу:

Легкі замовлення. Виконуються вони досить швидко, від цього оплата невисока. Сюди відносяться в основному замовлення на написання відгуків, коментарів для сайтів, блогів, форумів, сюди так само можна віднести: лайки, репости, твіти, запрошення в групи і т.д. Складні замовлення. Вимагають більше часу на виконання, оплата при цьому набагато вище. Сюди можна віднести завдання по роботі з текстом - це копірайтинг, СЕО-копірайтинг, рерайтинг, переклади. Якщо Ви не розумієте що означають ці слова, прочитайте цю статтю, де я про це писав. Надалі в роботі це стане в нагоді!  

  Що далі? Розглянемо 2 способи роботи з Адвего:

1) Продаж статей через магазин.

Тут Ви самостійно вибираєте тему для Вашої статті та пишіть її, після чого виставляєте її на продаж в магазині статей Адвего і чекаєте коли вона пройде модерацію і її куплять. Писати статті краще на популярні тематики, так їх швидше у Вас куплять. Як і обіцяв в одній з попередніх статей, викладаю список тематик, які найбільше користуються попитом на біржі:

Будівництво та ремонт.
Медицина і здоров'я.
Інформаційні технології та Інтернет.
Відпочинок, туризм, хобі.
Авто і Мото.
Бізнес і Фінанси.
Будинок і побут.
Насіння і діти.
Мода та стиль.
Культура (кіно, музика, література).
Нерухомість.
Психологія.
Найголовніше щоб Вам подобалося те про що пишете, адже тоді Ви отримаєте не тільки гроші за працю, а й позитивні емоції!

Як розмістити статтю в магазині Advego?

Після написання статті заходимо: «Магазин статей» → «Продати статтю». Далі заповнюєте і вибираєте необхідні пункти. До кожного з них є підказки, тому думаю з цим проблем не виникне.

Продаж статей в магазині Адвего
Після того, як всі заповніть і додасте статтю, вона потрапляє на модерацію (перевірка грамотності та унікальності тексту). Після модерації стаття виставляється на продаж, Вам залишається чекати поки її хтось купить. Після покупки Вам прийде повідомлення на електронну пошту і в акаунт.

Важливо!
Щоб відкрити можливість додавання статей в магазин, потрібно виконати 10 будь-яких замовлень і отримати за них оплату.
Перед тим як стаття відправиться в магазин, вона буде проходити модерацію (перевірку на унікальність і наявність помилок). Займає це від 1 години до доби. Всього - 3 спроби пройти її. Після того, як модератор поверне статтю на доопрацювання в третій раз, Вас на якийсь час заблокують. Тому будьте уважні, перевіряйте всі досконально, аж до крапок і ком.

 
Як швидко продати статтю на Адвего?

Як швидко продати статтю на Адвего?

-Пишіть статті не більше 2000-3000 знаків. Такі статті «розхапують» швидше за все. -В поле «Тема» потрібно придумати дуже яскравий, помітний і чіпляє заголовок. Щоб коли покупець подивився на нього, у нього відразу ж виник інтерес до Вашої статті, а в наслідку і бажання купити.
-Якщо є унікальні фотографії / картинки з тематики статті, обов'язково додайте їх - це викличе більший інтерес до Вашої статті. Якщо зображень немає, то можна знайти їх через пошукові системи, але обов'язково зробити унікальними.
-В поле «Короткий текст» вставляйте уривок, який точно характеризує і розкриває тему статті. Інакше можливий покупець, що значна частина тексту - «вода» (дізнатися що означає це слово можна буде в найближчих моїх стаття).
-В поле «Короткий опис або примітка» складіть план (структуру) статті. Напишіть список питання на які вона відповідає, як починається стаття і на чому закінчується. Можна вказати на яку публіку вона розрахована і т.д.
-В поле «Ключові слова» вставте найзначніші фрази зі статті.
Статті повинні бути унікальними. Як це зробити читайте тут! -Вчіться писати сео-оптимізовані статті. Як це робити я напишу в найближчих статтях, тому підпишіться на отримання нових статей, щоб не пропустити!

Продаж статей: по скільки продавати?

Питання цікавить багатьох. Я не можу дати конкретних цифр, тому що ціни на статті постійно змінюються. Можу лише порадити зайти в магазин статей і самому прикинути середню ціну за рерайт, копірайт (в залежності від, того що продаєте). Ну а далі вирішуйте самі, якщо поставити нижче «середньої по палаті» =), то куплять її швидше, відповідно якщо вище, то може і «залежатися».  

2) Виконання роботи на замовлення.

Цей спосіб дозволяє виконувати ті завдання, які пропонують замовники. Замовлень може бути дуже багато, складність різна, ціни відповідно теж різні: від лайків в соціальних мережах за 0,05 $, до написання статей для відомих компаній, за які часом готові платити 20, 30, і навіть 50 $.

Щоб почати виконувати завдання, заходимо в меню: «Робота» → «Пошук роботи». Перед Вами будуть всі доступні роботи на даний момент. Справа є меню де можна шукати роботу за заданими параметрами: за типом роботи, по категорії, за ціною і т.д. Щоб взяти завдання в роботу, потрібно натиснути «Взяти в роботу» → «Виконати».

Хотів зробити докладну інструкцію: що, куди, де і як «тикати», але знайшов де все детально описано, тому не бачу сенсу переписувати одне і теж, ось тримайте хорошу інструкцію по роботі з замовленнями на Адвего.

АЛЕ! Перш ніж Ви почнете виконувати своє перше завдання, прочитайте кілька порад від мене.

Як виконувати завдання на Адвего?

Поради та рекомендації:
-Перш ніж брати завдання в роботу, уважно прочитайте умови та всі вимоги замовника - для цього натисніть на напис «Повний текст».
-Подивіться скільки дається часу на його виконання. Як тільки ви натиснете на кнопку «Виконати», почнеться відлік часу. Виконати і здати роботу необхідно не пізніше терміну, інакше буде автоматичну відмову від неї, а це мінус до Вашої репутації.
-Ознайомтеся з ціною замовлення (в помаранчевому прямокутнику вказується вартість всієї роботи, нижче в 3 рядку світло-сірим шрифтом, вказується ціна за 1000 знаків) - Ціни вказуються в у.о ($).
-Якщо виникають питання за завданням їх можна обговорити з замовником - посилання «Обговорення замовлення» під аватарки замовника. Найголовніше бути ввічливим, будь-які ситуації вирішувати спокійно і без негативу. Інакше це може закінчитися негативними відгуками і підірве Вашу репутацію, що як наслідок буде відштовхувати Ваших майбутніх замовників.
-Перед відправкою звіту про роботу, обов'язково впевніться у відсутності помилок, зробивши перевірку на орфографію. Замовник цілком може відмовити Вам у оплаті якщо буде багато помилок. Насправді відмова в оплаті це крайня міра покарання, зазвичай замовники більш гуманні =) і відправляють замовлення Вам назад на доопрацювання з поясненням, що потрібно підправити і доробити. На доопрацювання відводиться 24 години. Слідкуйте щоб робота була виконана не тільки якісно, ​​але і грамотно.  

Адвего-Інструменти: На допомогу авторам.

У самій системі є кілька хороших сервісів для допомоги авторам:
-Advego Plagiatus - життєво необхідний для перевірки статей на унікальність.
-Перевірка орфографії - частково допомагає побачити помилки в текстах (як варіант можна використовувати Microsoft Word, він так само вказує на помилки.
-Семантичний аналіз (SEO-аналіз) - здебільшого необхідний в Сео-копірайтингу. Дозволяє дізнатися важливі показники ( «вода», «нудота» текстів, входження ключових слів і ін.). Які сервіси та інструменти допомагають у роботі на Advego?  
Знаходяться вони в меню: «Сервіс» → «Інструменти», або по посиланнях швидкого доступу зверху над основним меню.  
Advego Plagiatus потрібно встановити собі на комп'ютер, іншими інструментами можна користуватися в режимі «онлайн».  

Ваше портфоліо і профіль автора: статистика і показники.

Ваш профіль включає кілька важливих показників за якими варто уважно дивитися з самого початку роботи на Адвего. Зайти в свій профіль-портфоліо можна натиснувши на помаранчеву кнопку з Вашим ніком. А ось на що там слід звернути увагу:
1. Виконано робіт - Тут думаю все зрозуміло: чим більше, тим краще.
2. ККД автора - В ідеалі повинен бути 100%. Але це в ідеалі, на практиці: чим вище, тим краще.
3. Відмовлено в оплаті - Це ті роботи, які не сплатили замовники з огляду на порушення вимог замовлення. Чим менше тим краще.
4. Невиконаних робіт - Це роботи, які Ви не встигли виконати через те що минув час відведений на виконання завдання. Будьте уважні деякі недобросовісні замовники ставлять свідомо маленьке час на виконання, уникайте таких замовлень!
5. Місце в рейтингу - Всі знають що бути в ТОПі рейтингу це круто. Тому чим ближче Ви до 1 місця, тим більше буде інтересу до Вашої персони від замовників =) Не забувайте що портфоліо автора - це Ваша візитна картка! Замовники в першу чергу дивляться на нього.
Порада! На форумі Адвего існує спеціальний розділ, де можна створити тему і наповнювати її роботами, які Ви вже виконали, а також анонсувати нові статті. Це буде гарною підмогою для Вашого портфоліо!  

Ваше портфоліо і профіль автора: статистика і показники

Що таке Тендер на Адвего?

Тендер - конкурсна форма вибору кращого виконавця замовлення (на думку замовника), на підставі поданих заявок.
Тендер на Advego з'явився відносно недавно, але вже дуже широко використовується замовниками. Так як у них з'являється можливість вибрати самому того, хто буде виконувати його роботу.

Як правильно подати заявку на Тендер?

1. Шукаємо завдання з позначкою «Тендер».
2. Ознайомившись з умовами та вимогами, натискаємо кнопку: «Подати заявку на участь».
3. У вікні пишемо текст, який би дав зрозуміти замовнику, щоб Ви саме той, кого він шукає. Потрібно переконати його, що Ви зробите цю роботу краще ніж інші. Для цього можна навести приклади своїх робіт, запропонувати якісь ідеї або навіть план для майбутньої статті. Можна написати що у Вас є унікальні фотографії / відео на цю тему (якщо вони звичайно дійсно є).
4. Натиснути на кнопку «Відправити» і сподіватися що виберуть саме Вас! =)

 

Як вставити скріншот (скрін) в Адвего?

Багато замовників в завданнях вимагають надати скріншот виконаної роботи. Більшість новачків обходять такі завдання стороною, бо не знають як зробити скрін і завантажити його на Advego. Не варто цього лякатися!
Вставити скріншот можна дуже легко, буквально за кілька простих кроків: ось посилання на покрокову інструкцію.  

Скільки можна заробити на Адвего?

Сказати скільки зможете заробити конкретно Ви неможливо. Все залежить тільки від Вас, Вашої працездатності, вільного часу і бажання заробити. Найважче новачкам на Адвего, їм потрібен час щоб освоїтися, набратися досвіду.

  Якщо Ви зможете заробити в перший місяць більше 100 $, то це відмінний результат, далі буде тільки краще.  
← Ось приклад заробітків одного з користувачів, який приділяє роботі в Advego в середньому 2-5 годин на день.  

 

Скільки заробляють на Адвего досвідчені користувачі?

Чи можна заробити 200-300 $? Друзі навіть 500 $ це далеко не межа для заробітку, дохід деяких авторів сягає 1000 $ і більше в місяць. Звичайно, щоб домогтися таких результатів їм знадобився не один рік, вони працюють по білим списками у кращих замовників, деяким вдається стати редакторами великих блогів і сайтів. Один така людина мені навіть інтерв'ю давав в цій статті.

Звичайно таких людей одиниці, але мені відразу згадалася одна цитата: ?«Якщо 1 з 1000 досягнув своєї мети, значить і Ви зможете!»

Поставте собі за мету: заробити 100 $ за місяць. Як тільки досягнете її, не зупиняйтеся, ставте нові цілі і досягайте їх!

Як вивести гроші з Адвего?

Виводити гроші можна після того як Ви наберете мінімальну суму для виведення, становить вона всього - 5 $. Перший висновок триває в середньому 14-16 днів, а наступні за все 1-3 дні.

Як зняти гроші? Для цього заходимо в меню: «Сервіс» → «Виведення коштів», вказуємо суму і натискаємо на одну з кнопок «Вивести на WMR гаманець» або «Вивести на WMZ гаманець»:
Порада! Я рекомендую відразу після того, як наберете мінімалку, виводити гроші, тим самим Ви заберете перший довгий поріг, і в майбутньому будете знімати гроші максимум за 3 дні (на практиці протягом дня). Та й до того ж, після того, як відчуєте гроші у себе «на руках», з'явиться стимул заробляти ще.

Як вивести гроші з Адвего?

Важливі поради та зауваження: Пам'ятаю, навчався я на першому курсі універу і наш куратор перед сесією сказав одну дуже важливу річ: «Хлопці! попрацюйте 1-2 курсу на заліковку з хорошими оцінками, а на що залишилися залікова книжка буде працювати на Вас ». Насправді так і було, ті хто зміг перші 2 курсу відучитися на 4-5кі, в наступні курси 3-ки отримували вкрай рідко, викладачі, дивлячись на оцінки попередніх курсів, всіляко намагалися витягувати цих студентів.

До чого я це? До того що на Адвего схожий механізм, тільки тут не залікова книжка, а Ваше портфоліо, так ось чим швидше і якісніше зможете напрацювати його собі, тим вище будуть і доходи. Для цього потрібно:
-Не гнатися за дорогими завданнями. Без досвіду і знань виконати їх буває дуже важко, з новачків справляються одиниці. А не виконавши, зіпсувала і без того мізерний портфоліо. Швидко «набити» статистику допоможуть легкі, недорогі замовлення. Тому на першому етапі робіть прості замовлення, нехай багато грошей за це не заробите, але зате наберетеся досвіду, відгуків і швидше підніміть свій рейтинг і репутацію.
-На початковому етапі не варто братися за Тендери. Відбір тут жорсткий і поки у Вас «слабеньке» портфоліо, замовник навряд чи Вас вибере.
-Переходити від простих завдань до складних потрібно поступово, у міру зростання ваших навичок і досвіду. Ви самі відчуєте це.
-Багато новачків допускають одну і ту ж помилку: виконавши завдання, сидять і чекають його оплати. Так ось замовникам на оплату дається 3 дні. Якщо після тривалого очікування всі ці 3 дні, уявіть скільки часу втратите, яке могли б використовувати з користю? Виконавши за цей час купу завдань і отримати набагато більше грошей!
-Рекомендую завантажити красивий, яскравий, що запам'ятовується аватар. Більшість замовників запам'ятовують авторів в основному по аватарки, а не никам.
-Якщо Вам щось не зрозуміло, відвідайте розділ допомоги на форумі Адвего, на більшість питань зможете знайти тут відповіді.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер