Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  03:48, 26 Серпня 2013, В категорії:  Загальні,  Переглядів:   4639

Як швидко залучити рефералів

Останнім часом дуже популярним став заробіток на рефералах і щодня, користувачі запрошують один одного в різні сервіси, щоб заробляти на цьому.
Можливість побудови реферальной мережі надається багатьма великими сервісами, наприклад Wmmail, Advego, і безліч партнерських програм.
Так, заробіток дуже привабливий і може бути абсолютно пасивним, але при цьому вам буде потрібно спочатку зробити величезні вклади праці, грошей або всього відразу. Як швидко залучити рефералів? Для відповіді на це питання, я зробив 3 варіанти, яким з них ви скористаєтеся, вирішуйте самі, у всякому разі, ви зможете їх залучити.

залучити рефералів

Спосіб отримання рефералів   1. Самий простий і безкоштовний спосіб отримання рефералів, це самостійний пошук потенційних партнерів. Використання такого методу, може здійснюватися такими способами:

- Коментування блогів і форумів, є ідеальним варіантом, і навіть великі сайти використовують цей спосіб.
Якщо ви давно спілкуєтеся на якому або форумі, створіть свою тему з реферального посиланням, і враховуючи тривалий проведення часу на форумі, ви будете викликати довіру інших користувачів, а саме цього вам і потрібно добитися.
Коментування блогів так само є відмінним варіантом, я і сам пробував це робити, з одного коментаря, прийшло 3 рефералу, результат не вселяє, але і посилання я залишив спонтанно, просто вивчаючи матеріал.
Обов'язково враховуйте цільову аудиторію проекту, тому далеко не всі майданчики підходять для поширення подібної посилання. Так само не забувайте, що ваші коментарі повинні супроводжуватися текстами, тому що в іншому випадку їх може видалити адміністратор;

отримання рефералів

- Якщо у вас багато друзів і знайомих, то розкажіть їм про сервіс, на якому ви вже заробляєте. Для цього підійдуть всі, і близькі та знайомі й далекі родичі і колеги по роботі, головне представити їм повну інформацію і все пояснити.
Для цього ж способу можна використовувати соціальні мережі, де люди додаються до один одного в друзі, навіть без знайомства. Таким чином, ви зможете залучати рефералів і враховуючи особисте спілкування з кожним з них, ви зможете істотно вплинути на їх рішення і активність;
- Найбільш ефективним способом безкоштовного і швидкого залучення рефералів, є розміщення статей на популярних сайтах і блогах. Багато веб майстра знаходяться в постійному пошуку унікального контенту, і наявність вашої посилання не буде для них перешкодою.
Пишіть статтю, вставляєте своє реферальне посилання, після чого відправляєтеся на пошуки хорошої майданчики, пропонуючи таку угоду веб майстрам, використовуючи зворотний зв'язок;

2. Якщо у вас є гроші і ви не бажаєте витрачати власний час на розсилку листів і обробку кожного потенційного партнера, ви можете використовувати такі способи:
- В інтернеті можна знайти масу різних рекламних компаній, які пропонують розміщення промо матеріалів на майданчиках їх користувачів. Як правило, ви будете платити близько 50 копійок за клік, таким чином, ви забезпечите 50 переходів по вашому посиланню, за 100 рублів.

отримання рефералів

Залучати рефералів

  Пробував цей спосіб залучення на собі, не скажу, що він дійсно ефективний, і витративши 100 рублів, мені вдалося залучити всього 2 реферала. Якщо ви все ж таки вирішите використовувати даний спосіб, обов'язково враховуйте налаштування, тобто ваші банери повинні показуватися тільки на відповідних за тематикою сайтах, у тому числі і за регіональним критерієм;
- Більш вдалий варіант для залучення, це покупка банерів на добу і тижня, з сайтів збирають потрібну вам аудиторію. Багато веб майстра, що володіють високо відвідуваними блогами, систематично виставляють оголошення про здачу рекламного банера.
Як показує практика, такий метод досить продуктивний і ефективний, тому шукайте подібні пропозиції на супроводжуваних форумах і блогах.

3. Найкращим способом буде створення власного сайту. Використовуючи цей спосіб, ви зможете не тільки залучати рефералів, але і використовувати інші способи монетизації майданчика.
Створити свій сайт не так складно, почати можна з безкоштовних хостингів і конструкторів, а після отримання досвіду ви зможете реалізувати і більш великий проект. Якщо створення сайтів для вас занадто складно, створіть просту майданчик у вигляді соціальної спільноти.
Навіть група вконтакте може виступати в якості майданчика, але залучати звідти рефералів буде дуже складно, тому що цільова аудиторія таких проектів, не зацікавлена ​​в роботі.

Швидко залучити рефералів складно, як правило, це тривалий процес, що віднімає багато праць. За наявності безлічі грошових коштів, можна замовити відразу кілька банерів на сайтах, в такому випадку ваша мережа буде розвиватися «підживлюючи» відразу з декількох джерел.
Користуйтеся усіма способами в комплексі, в такому випадку, ви отримаєте саме ефективне залучення партнерів, і зможете створити свою систему в найкоротші терміни.
Рекомендую для перегляду:
Як заробляти юристу в інтернеті
Як заробити на соціальній мережі "Вконтакте"   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер