Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  23:32, 11 Червня 2013, В категорії:  Загальні,  Переглядів:   1237

Як веб дизайнеру отримувати пасивну прибуток

Працівник кожної сфери повинен прагнути до можливості побудови пасивної системи заробітку, яка буде стабільно приносити прибуток.
Звичайно, створення такої системи доступно не для всіх професій інтернет - працівників, але може бути реалізована веб дизайнерами.
Як веб-дизайнеру отримувати пасивний заробіток

Пасивний заробіток

  Ви запитаєте, як веб дизайнеру отримувати пасивний прибуток?
Для цього існує кілька варіантів:

1. Найпростіший спосіб, це природно реалізувати власний сайт. Посредствам майданчики, дизайнер зможе самовиражатися, і паралельно монетизувати свій проект, якщо його роботи будуть дійсно зацікавлювати користувачів.
2. Як відомо в мережі продають і покуют безліч різних товарів, у тому числі і исходники для створення малюнків в графічних редакторах. Зібравши власну базу «замальовок», дизайнер може виставити її на продаж, і продавати відразу декільком покупцям.
3. Якщо умінь достатньо для створення цілого шаблону, то пасивний заробіток можна організувати за рахунок розміщення посилань. Встановіть зобов'язання використання шаблону, це залишення 2-3 посилань, в які ви будете вставляти посилання за гроші.
4. Розробка додатків і найпростіших ігор, для соціальних мереж, не обходиться без роботи дизайнера, тому якщо ви вмієте реалізовувати графіку для ігор, не поспішайте продавати свої роботи, можливо, що договір на отримання дивідендів буде, набагато успішніше.
5. Враховуючи величезний досвід роботи з графічними редакторами, кожен дизайнер може зайнятися розповсюдженням навчальних матеріалів. Наприклад, це може бути електронна книга або відео уроки, які приноситимуть прибуток.

Хороші дизайнери завжди у попиті, тим більше що багато власників сайтів, хотіли б виділити свій проект, що не стандартними рішеннями дизайну.
Якщо ви є дизайнером, обов'язково розгляньте дані пункти, і приступайте до справи, адже діяльність кожної людини може стати більш досконалою.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер