Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:06, 30 Липня 2013, В категорії:  SEO-Розділ,  Переглядів:   1705

Як вибрати копірайтера

Наповнювати сайт самостійно, це відмінна ідея, але в процесі наповнення, вам обов'язково потрібно залучення фахівців, тому що ви врятли впораєтеся з обсягом роботи. Знайти фахівця можна на тематичних форумах, біржах фріланса або на Wmmail, де основна маса користувачів, це люди шукають заробіток в інтернеті.
Визначившись з сервісом, на якому ви будете шукати працівника, вам буде потрібно вибрати копірайтера, причому саме цей процес самий скрутний, тому що багато надають не якісні матеріали, не здатні затрачати безліч часу або не є стабільними авторами.
Вибираючи копірайтера, використовуйте 9 властивостей, якими обов'язково повинен володіти перспективний працівник.

Як вибрати копірайтера

Грамотний копірайтер

1 Заробіток, який ви будете виплачувати своєму працівникові, повинен бути основним способом придбання доходу. Поцікавтеся, чим займається ваш копірайтер, цим самим ви доб'єтеся, його залежності від вас і він буде виконувати свою роботу якісно, ​​у уникнення вашої відмови від співпраці.

2 Обов'язково запитаєте копірайтера про рівні його знань і наявності освіти. Якщо у вас серйозний проект, який вимагає грамотного підходу, буде нерозумно довіряти школяру, складати для вас контент.

3 Проаналізуйте перші роботи вашого працівника, визначте як він пише тексти, чи реально вони передають інформацію або складені виключно з метою заробітку.

вибрати копірайтера

4 Перевіряйте якість статей, хаотично вибравши 2-5 статей, перевірте їх на унікальність і цілком можливо, що ви виявите джерела, з яких був переписаний текст. Враховуючи те, що рерайтинг оцінюється набагато нижче копірайтингу, ви можете або знизити вартість викуповується контенту, або зовсім відмовитися від послуг, що надаються.

5 Грамотні фахівці, складаючи текст, обов'язково враховують ключові слова і оптимізують статті, тому показником так само можна оцінити якість робіт.

6 Знайшовши помилку в тексті, обов'язково зверніть увагу вашого копірайтера на цей недолік. Пам'ятайте, ваш працівник повинен адекватно сприймати ваші зауваження, тому що протягом вашої співпраці, вам однозначно доведеться вказувати недоліки, які не повинні викликати проблем.

чим займається ваш копірайтер

7 Грамотний копірайтер, повинен знати критерії написання статей і цікавитися у вас кількістю символів, ключовими словами, мінімальним рівнем унікальності і т.д.

8 Цілком можливо, що при залученні фахівця ви зможете знайти деяку інформацію про його діяльність в інтернеті. Це можуть бути відгуки задоволених замовників, опубліковані статті або навіть окремий сервіс, на якому здійснювалася його діяльність.

9 Так само зверніть увагу на вартість його діяльності, яка не повинна бути нижче 1 $, тому що в цьому випадку, це показує його не досвідчені і не правильну оцінку власної праці, яка може незабаром стати причиною його відмови від діяльності.
Рекомендую для перегляду:
Де заробити QIWI   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер