Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:31, 16 Квітня 2015, В категорії:  Все про комп'ютери,  Переглядів:   1448

Як відновити видалені дані?

Періодично, всі користувачі очищають свої комп'ютери від непотрібного «мотлоху», видаляючи різні папки з файлами.
При цьому у деяких з'являються проблеми, адже можна випадково стерти і потрібну інформацію. Але не починайте панікувати, в більшості випадків дані можна відновити.

Є різні інструменти, за допомогою яких можна повернути стерту раніше інформацію, навіть якщо кошик ви встигли очистити. Звичайно, 100% гарантії відновлення даних немає, тим не менше, якщо ви зовсім недавно видалили файли і пам'ятайте, в якій папці вони перебували, то шанс повернути їх ще є.

Як відновити видалені дані?

Програма R-Studio поверне всі дані

Як відновити видалені дані за допомогою цього інструменту? Зробити це легко, тому що вже давно був випущений русифікатор. Щоб вам було простіше використовувати софт, ми представимо вам наочний приклад його використання.

Після завантаження та установки програми R-Studio, при її запуску ви будете спостерігати всі жорсткі диски свого комп'ютера:

Програма R-Studio поверне всі дані

Тут вам буде потрібно вибрати диск, на якому знаходилися видалені дані. Натисканням правої кнопки миші, викликаєте контекстне меню і переходите до вмісту диска:

Як відновити видалені дані

Далі, потрібно знайти папку, де знаходилися видалені файли, виділити їх і приступити до відновлення:

Як відновити видалені дані?

На зображенні представлений реальний приклад використання. Як бачите, у папці «1», система визначила 2 видалених файла, а завдяки кнопці зверху, їх можна відновити.

Перед тим як відновити дані, з'явиться вікно з деякими параметрами. Нічого не змінюйте, за винятком місця перенесення видалених даних:

Як відновити видалені дані

До цього, файли знаходилися на диску E, тепер ми зберігаємо їх в папку з аналогічною назвою, тільки на іншому диску. Процес відновлення не займе багато часу, тому можна перевіряти наявність інформації майже відразу.

На жаль, далеко не всю інформацію можна відновити, але програма вже допомогла величезній кількості людей. Навіть якщо ви не самостійно видалили дані, а це сталося через поломки, збою або вірусу, за допомогою R-Studio можна спробувати все повернути.

Рекомендую для перегляду:
Що таке SEO і SEO-оптимізація?


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер