Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:51, 18 Квітня 2015, В категорії:  Все про комп'ютери,  Переглядів:   1580

Як встановити Windows?

Для більшості початківців користувачів ПК, встановити Windows - здається нереальним завданням, з якою може впоратися тільки професіонал.

Вони витрачають гроші, везуть свої комп'ютери до майстрів, але навіть не здогадуються, що встановити нову «операційку» майже також просто, як встановити будь-яку програму.
Звичайно, процес дещо відрізняється, але завдяки покрокової інструкції, можна легко в цьому розібратися. У даній статті ми представимо вам докладний план, щоб ви зрозуміли, як встановити Windows і не витрачали гроші даремно.

Як встановити Windows?

Інструкція по установці Windows

Перед тим як приступити до опису всіх необхідних дій відзначимо, установка різних версій ОС, будь то XP або Windows 7, практично не відрізняється. В цілому, вам буде потрібно слідувати інструкціям установника, який допоможе швидко і легко поставити нову систему на комп'ютер.

1. Диск з Windows. Перший крок для установки «Windows» - це пошук якісної версії операційної системи. Windows XP - це минуле століття , а восьма версія все ще є недостатньо доопрацьованій, тому оптимальний варіант - це «Сімка».
Вона забезпечує гідну безпеку, вимагає не багато ресурсів, а також її можна знайти і безкоштовно скачати в інтернеті. Краще, звичайно, купити ліцензію, але далеко не всі готові викладати за це гроші. Відразу скажемо, що не потрібно використовувати ніякі збірки, краще встановлювати звичайну ОС, тому найчастіше вони не коректно функціонують.
Якщо ви вирішите завантажити систему з інтернету (можна придбати піратську версію в магазині), то вам доведеться створювати завантажувальний диск. Завантажте безкоштовну і просту програмку Alcohol 120% (можна встановлювати на флешку). Спочатку потрібно буде зробити образ, а потім скидати його на диск, щоб працювала автоматичне завантаження з диска.

2. Запуск комп'ютера з диска (флеш-карти). Ви не зможете встановити Windows, якщо не включите запуск системи, зі знімного носія. Для цього вам потрібно буде перейти в налаштування БІОС і там виконати деякі настройки. Як зайти в BIOS ми вже розповідали, скористайтеся цією інформацією. Після того, як ви потрапите в БІОС, вам потрібно буде зайти в параметри запуску системи:

Запуск комп'ютера з диска (флеш-карти).

На наступній сторінці ви будете спостерігати кілька рядків з написами «Boot». Ці рядки вказують комп'ютеру, що потрібно використовувати для виконання завантаження. Диск вже повинен бути вставлений в привід, а в першій сходинці потрібно вибрати «CDROM»:br>
Запуск комп'ютера з диска (флеш-карти).

Зробити це легко, просто натисніть Enter і в який з'явився маленькому віконці, за допомогою стрілок, наводите вказівник на потрібний знімний носій (тут же вибирається флешка, якщо установка проводиться з неї). Виконавши ці дії, можете перезавантажити комп'ютер, попередньо натиснувши F10 і зберігши встановлені параметри.

3. Установка Windows. Наступний необхідний крок, який потрібно виконати, щоб встановити Windows - це вибір типу форматування, а також визначення дискового простору, куди буде завантажуватися ОС. При першому завантаженні з диска, в нижній частині екрана ви будете спостерігати напис «Press any key to boot frome CD or DVD». Натискаєте на будь-яку клавішу і після цього має з'явитися ліцензійну угоду. З ним потрібно погодитися і продовжити установку. Форматування диска потрібно робити обов'язково, тому що якщо на вінчестері є інша версія Windows, нова ОС може працювати з помилками. При установці ви побачите список доступних варіантів з очищення пам'яті комп'ютера:


На зображенні виділений необхідний варіант для форматування. Нехай він буде не найшвидшим, зате найякіснішим. Просто переводите курсор на нього і натискаєте Введення (тобто Enter). Після цього буде потрібно вказати, куди встановити Windows, а на вибір вам запропонують всі доступні носії пам'яті:

Установка Windows

У нашому прикладі - це всього один вінчестер, тому ми просто натискаємо Введення і тим самим завершуємо необхідні дії, протягом наступного часу операційна система буде завантажуватися на ваш ПК.

4. Додаткові дії. У процесі установки Windows, вам буде потрібно виконувати деякі дії і продовжувати завантаження. Все російською мовою і інтуїтивно зрозуміло, проте, давайте розглянемо дані кроки:

На заключних етапах вам потрібно додати інформацію про дату і час, а також ви будете направлені до налаштувань підключення до інтернету (якщо вже встановлено з'єднання). На них ви навряд чи заплутаєтеся, так як там все просто.
Краще не підключатися відразу до інтернету, а спочатку активувати Windows, перевірити всі налаштування безпеки, встановити антивірус (якщо є на диску).
Виконавши всі ці дії, на вашому комп'ютері з'явиться нова ОС, не буде ніяких зайвих програм, вірусів і так далі. Тепер ви можете приступити до установки всього необхідного софта і драйверів. Щоб вам було простіше, налаштуйте безпеку і через офіційні сайти, завантажуйте всі потрібні програми.

Щоб ви не відвідували сумнівні ресурси і не засмічували свою «чисту» систему, представляємо вам список офіційних сайтів для скачування необхідних програм:

Kaspersky.ru
Avast.ru (хороша, а головне безкоштовна альтернатива касперского)
google.com/chrome/browser/ (не гарячіться Internet Explorer)
Opera.com
Mozilla.org
Adobe.com (для установки Flash Player)
Win-rar.ru (в першу чергу, щоб відкривати архіви)
Km-player.ru (плеєр з усіма кодеками)

Сюди ж можна додати посилання на офіційний сайт, для скачування Microsoft Office, але він платний, а через торренти можна знайти скільки завгодно безкоштовних, а найголовніше робочих версій. Решті софт встановлюється залежно від ваших побажань, адже всі ми користуємося комп'ютером в різних цілях, а для цього потрібно певні програми.

Рекомендую для перегляду:
Як скинути великий файл на флешку?


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер