Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  20:51, 11 Травня 2015, В категорії:  Створення сайту,  Переглядів:   1857

Як залучати рекламодавців на сайт

Наявність сайту, це ще не все, що потрібно для організації процесу заробітку на власному сайті. Щоб отримувати пропозиції з розміщення реклами, здавати місця для банерів, вам буде потрібно залучати рекламодавців.

Як залучати рекламодавців на сайт? Щоб відповідь на дане питання було повним, ми склали перелік вимог, виконуючи які ви зможете зацікавити рекламодавців.

Як залучати рекламодавців на сайт

Залучати рекламодавців

  1. Людям, які представляють рекламу, дуже важливо використовувати високовідвідувані майданчики, з метою більш масштабного уявлення рекламної інформації.

Враховуючи даний чинник, вам буде потрібно залучати масу користувачів на свій проект. Використовуйте всі можливі способи залучення користувачів, наприклад поштові сервіси (Wmmail), де за 1.5 $ можна накручувати 1000 унікальних відвідувань. 2. Розміщуючи рекламу, користувачі зацікавлені в залученні саме цільової аудиторії, тому, чим більше вузьконаправленої буде майданчик, тим більше цікава вона буде для рекламодавців.

3. Зовнішнє оформлення сайтів, є одним з головних показників якості, а так само надає певний вплив на потенційних рекламодавців. Якщо ваш проект буде дійсно добре виглядати і привертати увагу, рекламодавці обов'язково захочуть доповнити його своїми банерами.

Залучати рекламодавців

4. Щоб кожен користувач, який відвідував ваш проект, був обізнаний про можливе розміщення реклами, встановіть на сайті банери. У вмісті банерів, вкажіть його розмір, а так само напишіть про те, що місце здається.

5. Якщо ви використовуєте популярні CMS і у вас є можливість використання спеціальних плагінів, обов'язково застосувати їх. У такому випадку, вам, як і в попередньому пункті потрібно наповнити їх інформацією про можливості розміщення реклами.

6. Щоб не втрачати потенційних клієнтів, які зацікавилися поданням реклами на вашому сайті, заздалегідь складіть вітальний лист і постарайтеся надати масу сервісів для можливості оплати послуг.

Якщо на вашому проекті будуть «простоювати» місця, на яких можна було б розмістити рекламу, ви просто будете втрачати можливість збільшення доходу.
Залучайте рекламодавців на сайт, а надалі оптимізуйте всі фактори, що впливають на їх зацікавленість.
Рекомендую для перегляду:
Як оплатити кабельне телебачення онлайн


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер