Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  23:32, 02 Травня 2013, В категорії:  Вконтакте,  Переглядів:   16753

Заробіток голосів в ВконтактеГолоси вконтакте - це своєрідна внутрішня валюта даної соціальної мережі, яка здатна додати людям безліч можливостей.

Заробити голоси в вконтакте, це порівняно проста справа, тому що на настільки популярному сайті знаходиться величезна кількість користувачів, а отже і величезну кількість грошей.

Для початку вам буде потрібно оцінити свої можливості і можливі витрати, які можуть знадобитися на початковому етапі, заробітку голосів. А так само знайти точки збуту, адже запозичень величезна кількість голосів, вам буде потрібно їх, кудись продавати, а це часом буває дуже важко, тому що в наш час діє багато шахраїв і люди перестали вірити.

Способи заробітку голосів у вконтакте


Будучи програмістом або у своєму розпорядженні певну суму грошей, заробити голоса можна за допомогою браузерної гри, яка буде доступна кожному учаснику соціальної мережі.

Ігор вже досить багато, тому вам доведеться створити або купити, досить цікаву ідею, з метою обходу своїх конкурентів.

Чим більше людей зацікавляться вашим проектом, тим більше грошей ви зможете отримати за свої зусилля.
Найпростіша гра для вконтакте, оцінюється не менше 10 000 рублів, а говорити про суму за роботу над повноцінною і складною грою, я не візьмуся, тому що деколи вона досягає кількох сотень тисяч. З іншого боку, вносячи настільки великі витрати, ви завжди зможете їх окупити.

Усередині мережі існує безліч способів заробітку голосів, дізнавшись про них трохи більше, ви обов'язково зможете визначити відповідний вам.

Як заробити голоса в Вконтакте


Способи заробітку голосів у вконтактеПерший спосіб, це участь у лотереях, все що вам потрібно, це розміщувати рекламу на своїй сторінці, за рахунок цього, ви стаєте учасником лотереї, призовий фонд якої складається із загального заробітку на рекламі, а потім ділиться на учасників.

Другим способом заробітку «всередині» вконтакте, це заробіток за допомогою програм, які будуть пропонувати вам перегляди сайтів, для цього вам буде потрібно завантажити програму, а потім скористатися її функціоналом.

Заробити на іграх, можна не тільки створюючи їх, але і беручи участь. Як правило, безліч додатків вконтакте, проводить різноманітні конкурси для активних гравців, крім цього, системи часто передбачають запрошення користувачів, за яке ви можете бути винагороджені голосами.

Ну і найпростіший спосіб заробити голоси вконтакте, це купити їх.
Сьогодні соціальна мережа приймає будь-які види валют і здійснює оплату як через СМС, так і при використанні електронних платіжних систем і банківських карт. Залежно від способу поповнення, змінюється і відсоток комісії, але, як правило, він не настільки великий, щоб на нього звертати увагу.

Способи заробітку голосів у вконтакте


Способи заробітку голосів у вконтакте


За більш вигідним курсом, продаються кредити всередині проекту Wmmail.

Wmmail - це проект для заробітку в інтернеті, і т.к. основна аудиторія цього сайту, люди працюють в інтернеті, у них частенько крутяться голоси, як одна з валют інтернет - бізнесу.

У розділі беседки, на сайті Wmmail, ви зможете знайти людей, які куплять або продадуть вам голоси для соціальної мережі.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток в Інтернеті або як заробити в Інтернеті
Як заробити на соціальних мережах   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер