Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  01:00, 22 Травня 2015, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   7832

Як заробити в 14 років?

В інтернеті хочуть заробляти всі, але ніяких бар'єрів для людей немає.
В якій країні б ви не проживали, ким би не працювали, наскільки добре не розбирався б у комп'ютерах та Інтернеті, а також незалежно від вашого віку, ви можете почати працювати в мережі і отримувати чесні гроші.

Як заробити в 14 років? Якщо тобі ще немає 18, але ти хочеш працювати і отримувати гроші, скористайся інтернетом. Світова павутина пропонує багато різних способів для заробітку, а деякі з них настільки прості, що ти легко з ними справишся. У цій статті ми розповімо про варіанти підходящі новачкам і неповнолітнім.

У 14 років можна заробити в інтернеті

  Починати свої заробітки в інтернеті потрібно з відкриття віртуального гаманця. Зробити це не складно, потрібно пройти просту реєстрацію на Webmoney.Справа в тому, що сайти, на яких ви будете працювати, платять електронні гроші, а щоб видати вам зароблені гроші, їм потрібно номер вашого гаманця. Тому, без Webmoney не обійтися. Коли відкриєте гаманець в платіжній системі і отримаєте спеціальний номер, можете вирушати на наступні сайти, щоб приступити до роботи:

1. Wmmail. Простіше заробітку, ніж на цьому сайті ви точно не знайдете. На ньому кожен день реєструються новачки і реально виконують роботу за гроші. Ви теж можете відкрити акаунт за пару хвилин і отримаєте доступ відразу до декількох способів заробітку:

-в розділах Серфінг та Читання листів, просто переходите на сайти і отримуйте за це гроші. Власники різних сайтів хочуть, щоб їхні ресурси хтось відвідував, тому платять за переходи;

-продаж статей є складним видом заробітку, так як при його використанні доведеться писати якісні і цікаві тексти без помилок. Хоча можете спробувати свої сили, адже тему для статті можна вибрати будь-яку;

-основний заробіток, який вам краще використовувати це виконання завдань. Про нього ми розповімо окремо, оскільки тут доведеться де в чому розібратися.  

Заробити в 14 років на завданнях

  Коли ви зайдете в розділ Завдання, побачите список з доступною роботою. Це можуть бути лайки в соціальних мережах, реєстрації на сайтах, перегляд відео на YouTube і так далі.Виконуючи кожну задачу, ви отримуєте невелику оплату. Занадто складно? Зовсім ні, докладний опис ваших дій можна знайти, якщо натиснути на назву завдання.
Відмінний приклад, де платять за те, що ви підписуєтеся на канал YouTube. Під описом є спеціальна кнопка, щоб відкрився сайт, де вам потрібно виконувати дії. Натискаєте на неї і потім прямуєте інструкції з опису, в нашому випадку - це пошук відео.
На YouTube вводимо запит, як зазначено в завданні і знаходимо відео. У його описі є посилання на канал, переходимо по ній і підписуємося.
Тепер переходимо до будь-якого відео, ставимо лайк і пишемо невеликий коментар, як це зазначено в завданні. Потім повертаємося до завдання і тиснемо другу кнопку.
З'явиться поле, де потрібно вказати інформацію про виконане завдання. Рекламодавець у нашому прикладі вимагає вказати нік і текст коментаря.
Тиснемо відправити і чекаємо, поки дані перевірить рекламодавець, після чого отримуємо чесно зароблені гроші. Використовуючи завдання, користувачі щодня заробляють близько 5 доларів, а це непоганий дохід для підлітка. Скільки ви зможете виконати завдань, залежить тільки від вас.

2. Seosprint. На цьому сайті теж легко заробляти, причому гаманець Webmoney відразу відкривати не потрібно. Отримані гроші ви зможете переводити на QIWI або Яндекс гаманці. Суть роботи така ж, вам потрібно буде виконувати завдання. В системі Seosprint їх набагато більше, ніж на Wmmail і платять рублями.
Також як на Wmmail, ви будете вибирати відповідні завдання і натискати на них, щоб дізнатися докладніше. На виконання завдань ви будете витрачати по кілька хвилин, тому навіть за годину на вашому балансі може накопичитися непогана сума.

3. Profittask. Це не кліковий спонсор, але на ньому теж можуть легко заробляти новачки. На вибір тут пропонується декілька варіантів роботи, а найпростіший - це виконання завдань на сайті з покроковими інструкціями. Коли ви зайдете у відповідний розділ і приступите до роботи, з'явиться певна вимога.

Щоб не робити зайвих дій, звіти подаються в якості скріншотів і вставляються в спеціальне поле. Після першого кроку, вам запропонують виконати другий, третій і всі наступні дії.

Нічого складного, а за рахунок безлічі рекламодавців, роботи тут вистачить на всіх. Крім цього способу, ви можете заробляти на Profittask наступними способами:

-виконувати завдання через програму;
-встановлювати програми та ігри на свій телефон (планшет);
-стати модератором і перевіряти роботи виконавців (коли наберете високий рейтинг).

З цього проекту ви теж зможете виводити гроші на Webmoney, а щоб замовити виплату, потрібно буде набрати всього 15 рублів.  

Це не цікавий заробіток, є інший?

  Якщо вам 14 років, навряд чи вам сподобається сидіти з нудними завданнями, але використовувати їх можна тільки для збору стартового капіталу, щоб вступити в більш цікаві системи. Є пара ігор, в яких можна заробляти гроші:

Taxi Money - у цій грі ви купите віртуальне таксі за реальні гроші і будете щодня отримувати оборот.
Мінімальні вкладення становлять 50 рублів, стільки коштує найдешевша машина, такі гроші ви за один день легко заробите на Wmmail або Seosprint. Працює таксі автоматично, але ви зможете прокачувати свої автомобілі.
Golden Birds - а в цю гру можна почати грати, вклавши навіть 10 рублів. На цьому сайті продаються птахи, які несуть яйця.
Ви зможете придбати скільки завгодно різних птахів і постійно збирати їхні яйця, обмінюючи на реальні гроші.

Погодьтеся, це набагато цікавіше, ніж виконувати завдання на поштовиках.
Заробити в 14 років через інтернет цілком реально і це набагато краще, ніж роздавати листівки або розклеювати оголошення. Вам навіть з дому не потрібно виходити, а крім цього ви отримаєте гарні перспективи, адже інтернет розвивається і люди, що розбираються в цьому потрібні скрізь.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на написанні анкорів


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер