Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:47, 11 Травня 2016, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1396

Як в інтернеті шукають лохів?

Сидячи перед монітором і ліниво гортаючи сторінки різних сайтів, рано чи пізно, стає нудно.
У цей момент у багатьох людей з'являється бажання підзаробити, тим більше зараз часто зустрічаються банери, де написано, що можна отримати величезну суму з мінімальною активністю або невеликими внесками.

Як в інтернеті шукають лохів? Заманюють потенційних жертв шахрайства будь-якими способами. Обіцяючи золоті гори, зловмисники привертають увагу, але приховують основну інформацію.
Ввічливі, грамотні і виховані люди красиво пишуть, а сумніви в їх чесності з'являються занадто пізно.

Як в інтернеті шукають лохів?


Вкладай 100 отримуй 100 000

Такі підзаголовки зараз можна знайти на багатьох сайтах і в рекламі. Всі знають, що гроші це важливий фактор у житті, тому і тиснуть на людей найціннішим.

Щоб не стати жертвою, потрібно бути обережним. Заробити в інтернеті можна, потрібно бути реалістом і розуміти, що з повітря і без активної роботи ніхто вам не переведе гроші.

Ті ж шахраї вкладають гроші в рекламу і витрачають час на спілкування з жертвами, щоб отримати свій дохід. Навіть звичайна підписка на Email розсилку може стати безкоштовним сиром у мишоловці. Ви підписуєтеся, отримуєте якісь листи, починаєте довіряти авторові, а потім вам радять вступити в піраміду або просто відправити гроші.

Наочний приклад пошуку лохів в інтернеті демонструють люди, що рекламують гри з виведенням грошей. Майже в кожній з них пропонується вкладати гроші і отримувати пасивну прибуток.
Ось тільки мало хто розповідає, що для виведення коштів потрібно запрошувати нових гравців або виконувати інші дії.

З підозрою ставитеся до всього, що вам пропонують. Навіщо комусь радити примножити гроші? Мабуть у цієї людини є своя вигода, це очевидно. Постарайтеся розібратися, навіщо вам відправляють пропозицію, і не забувайте шукати відгуки в інтернеті.

Як заробити і не стати лохом?

Як заробити і не стати лохом?

Найкращий спосіб почати працювати в мережі і не переживати за обман - це скористатися сайтами, які існують кілька років, а також не вимагають вкладень.

З таких сервісів я б виділив:
 • Wmmail - поштовик з великою кількістю дрібних завдань. Там платять навіть за те, що ви проходите реєстрацію, щось завантажуєте, берете участь в голосуваннях або пишіть коментарі.
 • Online Otvet - оплату отримують користувачі, які надсилають цікаві питання і грамотні відповіді, винагороду встановлює адміністрація.
 • Qcomment - ще одна система з завданнями, де найчастіше замовляють написання коментарів, винагороди щедрі.
 • VkTarget - найпростіший спосіб заробити через соціальні мережі. Підключіть свої акаунти і отримуйте гроші за кожен лайк, ретвіт, перегляд відео та інші дії.
 • Advego - почати можна з виконання найпростіших замовлень, а потім переключитися на копірайтинг. Пишіть статті на основі своїх знань або беріть замовлення, гроші платять хороші.
 • LikesRock - на цьому сайті також доступні доручення в соціальних мережах, для зручності вони розділені на категорії (виплачують в Євро).
  Teaser - отримуйте прибуток на автоматі, додавши спеціальне розширення в браузер. Кожен переглянутий банер приносить невелику винагороду.
 • Points2shop - зарубіжний сервіс, на якому можна заробляти через опитування, перегляди відео, установки мобільних додатків і так далі.
 • BinPartner - партнерська програма популярного брокера бінарних опціонів. Запрошуйте трейдерів і отримуйте пристойні відсотки з їх угод.
 • Artwall - займайтеся продажами картин з доставкою по всій РФ. Вам заплатять 20% з кожного замовлення (приблизно виходить 880 рублів).


  Всі ці сайти якісні, вони приносять дохід не одній тисячі користувачів. З нуля і ви можете почати ними користуватися, а який напрямок заробітку вибрати, вирішуйте самі.

  В інтернеті користувачі заробляють великі гроші, в цьому сумнівів не повинно бути. Звичайно, є ті, хто шукає лохів в інтернеті, але якщо бути уважним, то на їх вудку ніколи не попадеш. Перевірте один з сервісів, представлених в цій статті і, переконайтеся, що вони чесні.


 •    ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

  Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

     З ЧОГО ПОЧАТИ

  1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

     ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

  Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер