Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:12, 25 Червня 2013, В категорії:  Про все в інтернеті,  Переглядів:   2529

Як заробити на картинках

Якщо ви систематично відправляєте скріншоти, розміщуєте десь картинки, або просто хочете заробляти гроші, спробуйте скористатися платними фотохостингами.
Суть їх діяльності не відрізняється від звичайних, безкоштовних сервісів, ви надаєте картинки, розміщуєте їх на спеціальному хостингу, після чого, поширюєте посилання, і отримуєте гроші за кожен перегляд завантаженого вами зображення.
Система досить прозора, такі хостинги використовують звичайний спосіб монетизації, що припускає розміщення реклами, за яку і виходять гроші. Тепер має бути зрозуміло, ви отримуєте гроші за те, що ваша картинка буде супроводжуватися рекламою.

Як заробити на картинках


Заробити на картинках

Щоб заробити на картинках, ви можете використовувати всі доступні способи поширення заслання, починаючи від форумів, закінчуючи соціальними мережами.
Форуми - на це найлегший спосіб поширення посилання на вашу картинку, при цьому зовсім не обов'язково, щоб картинка була унікальною, і ви можете завантажити її в інтернеті.
Все просто, ви шукайте цікаву і відвідувану тему, всередині якої даєте відповідь на питання і посилаєтеся на перегляд зображення, таким способом, «пробігши» по високо відвідуваним формами, ви зможете зібрати безліч трафіку, який буде зацікавлений в перегляді зображення.
Соціальні мережі - знову ж таки можна використовувати для розповсюдження посилання, і зовсім не обов'язково мати багато друзів або супроводжувати вашу улюблену групу, тому що існує безліч груп з відкритим доступом розміщення коментаря на стіні, а отже, це ефективна рекламна площадка, що дозволяє заробити.
Варто враховувати, що просте розміщення посилання, не принесе вам бажаного результату, тому що може бути видалено модератором, тому проявіть креативність і спробуйте по мірі коментаря, послатися на перегляд зображення.

Заробити на картинках

Megaimg

Блоги - які щодня наповнюються масою коментарів, можуть принести багато користі. Багато читачів блогів, переглядають коментарі з метою пошуку відповідей, на свої запитання, отже, якщо ви помістите свою відповідь і супроводите її картинкою, ви досягнете переглядів.
Одним з платних фотохостингів, є Megaimg, який пропонує досить вигідні умови заробітку. Розміщуючи зображення на megaimg, ви будете отримувати до 170 рублів, за кожну 1000 переглядів, які здійснили користувачі Росії, Казахстану чи Білорусі.
Так само вам пропонується можливість споруди реферальной мережі, і з заробітку кожного запрошеного вами користувача, ви будете отримувати 10%. Виплати з цього сайту виробляються щоп'ятниці, а мінімальна сума для виводу становить 15 рублів.
Даний сервіс далеко не єдиний у своєму роді, і скориставшись пошуковими системами, ви зможете знайти безліч аналогічних систем, які можливо, пропонують вигідніші умови.
Статті по темі:
Заробіток на картинах   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер