Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:47, 04 Липня 2013, В категорії:  Загальні,  Переглядів:   1302

Заробіток на продажі скриптів

Зовсім недавно, відвідуючи один з популярних форумів про заробіток, я натрапив на цікаву пропозицію про продаж скрипта.
Мене не зацікавив сам скрипт, мене зацікавив його продавець, тому що це був мій знайомий. Я точно знав, що він не займається створенням скриптів і не може самостійно це зробити, тому я вирішив запитати його, що це за «незрозуміле явище».

Заробіток на продажі скриптів

Як заробити на продажі скриптів

  На своє запитання я відразу ж отримав відповідь, виявляється, він займається перепродажем програмних кодів, при цьому я дуже здивувався, коли він назвав приблизні цифри свого доходу. Система такого заробітку гранично проста, але вимагає від реалізатора, володіння професійними навичками та вміннями аналізувати необхідний ринок.
Скрипти подібні інфотоварам, можуть бути актуальними і не актуальними, при цьому і ціна за них дуже сильно змінюється. Скрипт який він продавав на форумі, дозволяв організовувати власний ігровий бізнес в мережі, ціна його була велика, але сума, за яку він придбав цей код, була в 2 рази дорожче.
Виходячи з відгуків на форумі, я зрозумів, що його продажі склали близько 5 угод, а в процесі особистого діалогу, з'ясувалося, що деякі зверталися до нього на пряму і вообщем йому вдалося реалізувати свій продукт, аж 12 разів.

Як заробити на продажі скриптів

Виходячи з цього, можна зробити висновок, чистий дохід з такого бізнесу, перевищив витрачену суму в 10 разів, і якщо він витратив на скрипт 10 000 рублів, але отримав він з цього 100 000 рублів, що погодьтеся, досить не погано.
Якщо ви вирішите займатися подібним бізнесом, вам буде потрібно грамотний програміст або ж навчитеся аналізувати продукти самі. Після цього, спробуйте скласти технічне завдання, за яким і буде складатися програмний код.
Повірте, скласти грамотний документ, в якому зазначатиметься кожна дрібниця майбутнього продукту не так вже просто, саме, тому я відмовився від цього виду заробітку. Після виділення актуальної інформації з блогів і форумів, ви зможете зрозуміти, що найбільше користується попитом і який скрипт буде проданий 100%.
Тепер вам необхідно знайти виконавця, зробити це можна завдяки бірж фріланса. Переконання про те, що там знаходяться лише «халявщики» і новачки, що абсолютно не обгрунтовано, адже на подібних проектах, можна зустріти дійсно грамотних фахівців.

Як заробити на продажі скриптів

Замовивши у них програмний код, вам доведеться трохи почекати, після чого отримуючи товар, проаналізувати його на можливі помилки і недоліки, це найголовніше. Ось тут-то вам і стане в нагоді знайомий програміст, який за мінімальну плату, перевірить грамотність виробленого товару.
Все, залишається реалізувати скрипт, вирушаємо на ті ж форуми або спеціалізовані сервіси, що дозволяють торгувати скриптами, після чого знаходимо покупців і отримуємо чесно зароблені гроші.

Заробіток на продажі скриптів, це не найпростіший варіант виділення доходу, зате вельми продуктивний. Якщо підійти до цієї справи з розумом, то з мінімальними витратами, ви зможете заробляти солідні гроші, не забувайте, що подібні товари, користуються попитом, і їх реалізація буде не такою вже складною.
Рекомендую для перегляду:
Як збільшити заробіток з партнерських програм   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер