Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  21:50, 21 Квітня 2015, В категорії:  Створення сайту,  Переглядів:   1425

Як зробити копію сайту

Аналізуючи інтернет ресурси, можна виділити масу різних майданчиків, які вже не розвиваються, але, тим не менш, володіють гарним дизайном і оптимізованою структурою.
Враховуючи те, що адміністратори таких сайтів просто пропадають, у кожного є шанс скопіювати їх сайти і використовувати у власних цілях.
Перед тим як створювати копію, необхідно обов'язково звернутися до адміністратора сайту, т.к. в іншому випадку ви можете порушити авторські права.
Копії сайтів досить поширені в мережі, і досить часто можна зустріти схожі дизайни і практично ідентичну структуру майданчика.

Як зробити копію сайту

Створення копії сайту

  Щоб зробити копію сайту, вам буде потрібно скористатися спеціальною програмою. Програма, яка ідеально підходить для створення копії сайту, це Teleport Pro. Даний програмний продукт є найпопулярнішим, серед аналогічних програм.

Його використання безкоштовно, і в інтернеті є маса джерел, що дозволяють завантажити програму. Використовуючи Teleport Pro, ви зможете інтегрувати сайти з популярними браузерами, а так само здійснювати багаторівневу закачку, що дозволяє істотно знизити швидкість копіювання. Існує 3 режими копіювання файлів при використанні програми Teleport Pro, це створення копії сайту повністю, створення версії для використання офлайн, а так само можливість скачування окремих матеріалів.

Якщо ви будете завантажувати повністю сайт, для використання на локальному сервері, всі посилання будуть автоматично замінені. Крім цього, ви зможете створити скачування за розкладом, і обмежити масові скачування, у уникнення банів з копійованого сайту.

Створення копії сайту

Якщо ви вирішили скопіювати сайт для власного використання і подальшого розміщення в мережі, враховуйте, що копійований сайт проіндексований, і ваша майданчик буде вважатися копією.

Пошукові системи вже давно борються з плагіатом у мережі, і спроби копіювання сайтів приведуть до потрапляння сайту під фільтри. Щоб пошукові системи не вважали ваші дії як порушення авторських прав, вам буде потрібно зробити редизайн сайту, змінити структуру, а так само відредагувати матеріали.
Щоб матеріали були унікальними, вам буде потрібно провести рерайт, а так само замінити графічні елементи. Іншими словами, ви практично створите інший сайт, саме тому багато веб майстри не наважуються робити копії.
Рекомендую для перегляду:
Куди витратити зароблені Webmoney?


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер