Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  00:00, 15 Квітня 2015, В категорії:  Все про комп'ютери,  Переглядів:   4077

Який роутер краще купити?

Комп'ютерні форуми переповнені різними темами, пов'язаними з проханнями допомогти розібратися в роутере.
Інтернет дуже швидко поширився і всім хочеться мати високошвидкісне підключення. У більшості будинків є кілька комп'ютерів, для цього і купуються роутери, але при їх використанні може з'явитися багато проблем.

Який роутер краще купити? Відразу хотілося б сказати, що економити на мережевому обладнанні можна. Величезна кількість «професіоналів» стверджують, що немає різниці між усіма маршрутизаторами і вони працюють як трійник в розетці, але це не так. Це один з небагатьох випадків, коли дійсно краще переплатити.

Який роутер краще купити?

Як вибрати хороший роутер?

З якими проблемами ви, можливо, зіткнетеся, якщо не подбаєте при грамотному виборі роутера?
-постійні обриви підключення;
-серйозне зниження швидкості;
-складності при налаштуванні мережі (у тому числі Wi-Fi);
-відсутність гідної захисту;
-ніяких додаткових корисних функцій.

Немає бажання відчувати труднощі, і ви готові заплатити трохи більше? Тоді приступайте до пошуку кращого роутера. Якщо ви читаєте цю статтю, значить, у вас є інтернет, отже, ви маєте доступ до величезної кількості інформації, завдяки якій можна зробити правильний вибір.

Як вибрати хороший роутер?

На що звернути увагу при виборі роутера?

1. Відгуки. У першу чергу постарайтеся знайти якомога більше відгуків про різних пристроях. За рахунок відгуків ви вже зможете мати уявлення про деякі кращих моделях, які можна купувати. Вивчаючи відгуки, необхідно звертати увагу на такі фактори:
-чи не урізує маршрутизатор швидкість з'єднання;
-стабільно чи працює пристрій;
-наскільки добре він справляється з серйозними навантаженнями;
-наскільки якісно працює Wi-Fi.
Всі ці фактори є найбільш важливими і у відгуках найчастіше розповідають саме про них.

2. Характеристики. Навіть консультанти в магазинах не завжди знають характеристики мережевих пристроїв і недостатньо добре в них розбираються. Не чекайте, поки вам прочитають те, що написано на коробці, краще скористайтеся інтернетом і самостійно з'ясуйте всі характеристики пристрою, який плануєте купити. Найбільш важливі показники, це RAM і CPU. Що стосується оперативної пам'яті, то краще вибирати від 128 Мб (64 це притул). Процесор повинен бути не слабкіше 240 MHz, але краще купувати моделі з частотою процесора від 500. Деякі професіонали також радять звертати увагу на показник Flash, який повинен бути з показником від 16 (32).

3. Підтримка протоколів. Компанії, що надають доступ до інтернету використовують різні протоколи сполуки, тому вам потрібно заздалегідь переконатися, що ваш роутер їх підтримує. У більшості випадків використовуються протоколи PPTP або L2TP, тому їх назви обов'язково повинні бути вказані на коробці (особливо L2TP, так як не всі роутери його підтримують).
Що стосується з'єднання Wi-Fi, то тут ніякого зв'язку з провайдером немає. Роутер самостійно роздає інтернет по бездротовому зв'язку, але чим більше буде протоколів для цього типу з'єднання, тим краще.

4. Наявність софта. Для коректної роботи мережевого пристрою, буде потрібно періодично оновлювати прошивку, а також встановити драйвера. На офіційних сайтах виробників, можна знайти весь необхідний софт і в цьому теж потрібно переконатися заздалегідь. Найголовніше, щоб прошивки тривали оновлюватися, і пристрій супроводжувалося підтримкою.

Також радимо заздалегідь пошукати альтернативні прошивки, не використовуючи офіційні сайти.
Погодьтеся, коли ви купуєте комп'ютер для ігор, ви намагаєтеся вибрати гідне обладнання, щоб встановлювати найостанніші гри. Те ж саме стосується і мережевого устаткування, хочете, щоб швидкість була гідною, і не з'являлося жодних проблем і збоїв - виберіть хорошу модель роутера і не скупіться.

Рекомендую для перегляду:
Як зайти в BIOS?
Який вибрати модем?


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер