Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:54, 28 Лютого 2019, В категорії:  Здоров'я,  Переглядів:   791

Спалах кору у дітей та дорослих: симптоми і лікування

Спалах кору у дітей та дорослих: симптоми і лікування

В Україні спалах кору серед дітей та дорослих. Взимку 2018-2019 почалася масштабна епідемія кору. Хвороба лютує вже другий рік, і не дивлячись на спроби вакцинації не зупиняється. Як заражаються на кір, симптоми і лікування кору у дітей та дорослих

Новий спалах кору фіксується в Україні. Епідемія майже не зупиняється вже четвертий сезон, більш того, вона стає все більш страхітливою. Уляна Супрун оголосила війну кору, і почала з Львівської області, але від цього смертність не впала. Проте доблесна в.о. міністра охорони здоров'я відмовляється оголосити епідемію кору в Україні.
Здавалося Супрун нарешті зважилася на серйозні кроки для боротьби з кором, але немає.

Після чергового засідання уряду в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що не має наміру оголошувати епідемію кору в Україні. Зате вона пообіцяла "розширити можливості для більшої вакцинації, доступність до вакцин". Начебто це вирішить проблему тих, хто НЕ ХОЧЕ вакцинуватися, а не НЕ МОЖЕ.

Супрун вирішила почати масову вакцинацію українців, і стартувати з Львівської області. Акція почалася з 3 січня саме з Львівської області, тому що там найвищий показник захворювання і найнижчий показник щеплених. Проте, майже за місяць це не принесло результатів.

В Україні наймасштабніша епідемія кору за 100 років. Восени-взимку 2018 кількість хворих сильно зросла, а симптоми почали змінюватися, так що лікар радить уважно стежити за своїм станом звичайним людям, а лікарям ретельно перевіряти хворих і робити докладні аналізи, повідомляє заслужений лікар України Ольга Голубовська.

У грудні в Одеській, Харківській та Чернівецькій області повідомляють про масову епідемію кору. На Буковині захворюваність підвищилася ще на 42% з 1 січня.

У МОЗ зазначили, що в 2018 році на кір захворіли 54481 осіб - 20204 дорослих і 34277 дітей. Від ускладнень кору померло 16 осіб: 12 дітей і 4 дорослих.

Тим часом, в Польщі серйозно стурбовані проблемою кору в Україні, і вирішили гостро поставити питання про вирішення проблеми.
Лікарі до сих пір не визнають епідеміологічну небезпеку кору в Україні.

Спалах кору у дітей та дорослих: симптоми і лікування

Що таке кір?

Кір - це швидко передається вірусне захворювання, що виникає найчастіше у дітей в віці від 2 до 5 років, іноді у дорослої людини до 40 років, якщо він не перехворів у дитинстві. Найчастіше на кір хворіють діти, які не щеплені і контактували із зараженими, так як дане захворювання моментально передається. Дорослі і підлітки, які не хворіли на і не отримали щеплення від кору, можуть заразитися так само, вакциновані майже з 100% вірогідністю не можуть, а перехворіли - отримують довічний імунітет.

Що таке кір?

Дана хвороба залишається однією з основних причин смертності дітей в ранньому віці всього світу, хоча ефективна вакцина існує. У 2013 році дане захворювання забрало життя 145 700 осіб, більшість з яких були дітьми у віці до п'яти років.

Чи не щеплені діти схильні до найбільш високого ризику захворювання і розвитку ускладнень, в деяких випадках можуть загинути. У дорослих кір протікає більш складно, дає побічні ефекти у вигляді пневмонії і бактеріального зараження. У людей з діагнозом іммунодіціт захворювання протікає важко і часто закінчується загибеллю людини.

Шляхи передачі кору

Вірус кору нестійкий до впливу зовнішнього середовища і гине при кип'ятінні, опроміненні, дезінфікуванню. Збудник залишається активним при кімнатній температурі протягом двох днів, при температурі нижче нуля гине через кілька тижнів. При температурах нижче 15 градусів вірус добре виживає і зберігається.

На кір можна заразитися від хворого даним вірусом людини з моменту появи перших симптомів хвороби до 5 дня від початку висипань на шкірі. Якщо людина заразилася, може пройти тиждень або два тижні, перш ніж кір почне проявлятися.

Кір передається повітряно-крапельним шляхом. Вона виявляється в організмі людини через слизові оболонки очей і верхніх дихальних шляхів хворого, що поширює його при спілкуванні, диханні, чханні і кашлі.

Вірус здатний потрапляти в сусідні будівлі через повітря, на інші поверхи крізь вікна, вентиляцію, замкову щілину. Людина швидко заражається, якщо знаходиться в одному будинку з вірусом.

Шляхи передачі кору

Симптоми кору у дітей та дорослих:

Симптоми кору виражені досить гостро, особливо у дорослих. При захворюванні виникає:

--сильний головний біль,
--слабкість,
--підвищення температури тіла до 40 градусів,
--втрата апетиту,
--нежить,
--сухий і сильний кашель або гавкаючий, як під час ларингіту,
--почервоніння і набряк горла,
--збільшення лімфовузлів,
--запалення слизової оболонка очей,
--почервоніння очей,
--сльозотеча,
--боязнь світла,
--накопичення гною.

На другий чи третій день від початку захворювання на небі висипають рожеві точкові освіти, а на слизовій щік, ясен і губ - з'являються маленькі білясті цятки. Дані освіти виникають до висипань на тілі.

Проблемою епідемії кору в 2018 році є нетипові симптоми:

- слабо виражений катаральний синдром в дебюті захворювання, ніякого звичного нам кон'юнктивіту, кашлю ви можете не побачити;
- приблизно у 5% хворих присутня так звана раш-висип, яка з'являється в перші дні хвороби, буває найрізноманітнішою і "плутає" лікаря в інших діагнозах;
- плями Коплика на момент надходження в стаціонар (тобто з моменту появи висипу) відсутні майже у третини хворих;
- не спостерігається характерною етапності висипань приблизно у 10% пацієнтів; - більш, ніж у 15% хворих є біль в животі, обумовлена ​​розвитком гострого процесу в черевній порожнині (апендицит);
- в загальному аналізі крові домінує лейкопенія, не характерний лімфоцитоз, зате є досить виражений паличкоядерних зрушення;
- вельми цікавою особливістю є ураження печінки більш, ніж у половини хворих, активність АЛТ може перевищувати 1000 МО / мл;
- дуже небезпечна особливість - інтенсивність висипу, її характер далеко не завжди корелює з тяжкістю перебігу;

Характерною ознакою кору є висип. Через один-два дня вона виникає на шкірі голови, обличчі і за вухами. На наступний день вона з'являється на тілі, потім на руках і ногах. Висип кору проявляється у вигляді маленьких червонуватих цяток і бульбашок, які можуть зливатися і утворюють більші плями.

Під час висипань дитина відчуває себе дуже погано:

--підвищується температура,
--кашель і нежить стають сильнішими,
--кон'юнктивіт яскраво виражений,
--пропадає апетит,
--проявляється слабкість і поганий сон,
--виникає сильна лихоманка.


Якщо кір не дала ускладнень, то на четвертий день з початку висипань хворому стає краще. Висип зникає зовсім, або може змінитися на пігментацію і ділянки шкіри, що лущиться. Висип зникає в зворотному порядку. Температура у дитини стає нормальною, кашель і запалення очей пропадають, поступово він одужує.

Шляхи передачі кору


Лікування кору у дітей та дорослих:

Просту форму кору лікують в домашніх умовах під наглядом лікаря. Якщо хвороба протікає важко і дає ускладнення, лікування кору проводять в лікарні. Особливої ​​препарату від даного захворювання немає, призначається комплексна терапія.

Лікування спрямоване на боротьбу з симптомами кору і підвищення імунітету:
--підвищена доза вітамінів А і С;
--кошти від температури на основі ібупрофену або парацетамолу;
--таблетки або мікстури від кашлю, полоскання горла відваром ромашки або соди;
--антигістамінні препарати;
--краплі в ніс від нежиті;
--мазі і краплі від запалення очей;
--антибіотики - можуть призначатися при виникненні вторинної інфекції або розвитку побічних захворювань

У приміщенні, де лежить хворий, потрібно щодня робити вологе прибирання. Часто провітрювати, щоб вірус розсіювався. Штори повинні бути запнуті, так як при кору виникає боязнь світла. Постільна білизна і піжаму дитини необхідно частіше міняти. Хворому потрібно давати часто чисту воду, компоти, морси. Харчування має бути легким, щадним. Можна давати дитині кисломолочні продукти, овочеві супи, фруктові та овочеві пюре, варене мелене м'ясо (телятину, курку, індичку).

Після перенесеного захворювання дитина якийсь час ще дуже ослаблений, спостерігається погане самопочуття, примхливість, швидка стомлюваність. Імунітет ослаблений і ще два місяці дитина піддається будь-яких інфекцій. Намагайтеся менше контактувати з хворими людьми, знижуйте навантаження, стреси, уникайте переохолодження. Харчування має бути повноцінним і поживним, дитині необхідно приймати вітаміни, які призначаються лікарем.

Шляхи передачі кору


Профілактика кору у дітей та дорослих:

Людина, яка перехворіла на кір, зберігає стійкість до даної інфекції на все життя. Рецидиви спостерігаються досить рідко. Діти до півроку, що знаходяться на вигодовуванні грудним молоком, можуть захворіти на кір дуже рідко.

Основним заходом щодо профілактики кору є вакцинація. Щеплення від кору необхідно робити дітям у віці одного року, повторне щеплення - в 6 років. Вакцинацію від кору необхідно проводити раніше не щепленим і не хворіли на даним вірусом підліткам в 15-17 років і дорослим до 35 років.

При правильному дотриманні щеплення імунітет до хвороби виробляється в переважній більшості випадків у дітей на другому році життя через місяць після вакцинації. Опірність до кору зберігається протягом 25 років і тільки в деяких випадках може пропадати з плином часу.

Вакцинація від кору вкрай необхідна майбутнім матерям. Щеплення від кору необхідно проводити жінкам, які не мають імунітету до захворювання, за місяць до зачаття дитини, проводити її під час вагітності категорично заборонено. Якщо вагітна жінка захворіє на кір, може статися викидень або пологи раніше терміну. Дитина народжується малої ваги, в деяких випадках можуть спостерігатися пороки в розвитку.

Шляхи передачі кору


Ускладнення від кору

Прості форми кору не можуть привести до смерті людини, хоча дане захворювання може протікати з ускладненнями.

Найчастіше кір може викликати такі захворювання як:

--запалення середнього вуха;
--запалення соскоподібного відростка скроневої кістки;
--запалення шийних лімфовузлів;
--бронхопневмонія;
--ларингіт;
--бактеріальна пневмонія, первинна та вторинна;
--ураження нервової системи;
--в рідкісних випадках енцефаліт.

Нагадаємо, навесні 2018 епідемія кору бушувала у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Одеській та Київській областях. Тепер повідомлення про захворювання сиплються з західних областей і з Донецької та Луганської.

Раніше навіть повідомлялося, що в Україні мінохоронздоров'я буде безкоштовно вакцинувати дорослих. До речі, Міністерство охорони здоров'я вважає, що епідемію кору можна зупинити тільки масової вакцинацією всіх підряд.

МОЗ восени 2018 знову масово закуповує вакцину від кору, але останній рік показує, що або толку від них мало - не дивлячись на масові хвилі вакцинації, рівень захворювання на кір остатется багато вище середньостатистичного в попередні роки.   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер