Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  13:46, 18 Квітня 2013, В категорії:  Все про покер,  Переглядів:   1269

Коллер - гравці низького рівняАбсолютно всі, хто починає грати в покер, цікавляться «Як обіграти супротивників?», І варто зауважити, що пошук корисної інформації, є однією зі складових перспективного успіху.

Той, хто постійно прагне збільшити професійні знання, набагато швидше доб'ється збільшення продуктивності заробітку з покеру, а так само це буде здійснено з мінімальними витратами.

Серед гравців покеру, виділяються так звані Коллер - гравці низького рівня, які постійно порівнюють ставки і тим самим не дають своїм опонентам блефувати.

Досвідчені гравці в покер вважають «Коллєров» гравцями низького рівня, і якщо ви зіграєте кілька ігор з такими опонентами, то обов'язково це помітите.

Коллер - гравці низького рівня, Коллер в покері


Коллер в покеріПо-перше, враховуючи їх постійне повторення дій, можна буде прораховувати їхні ходи, по-друге, вони порівнюють ставки, в деяких випадках, навіть не маючи гарного набору карт.

Не дивлячись на безліч негативних критеріїв таких гравців, іноді їм все-таки вдається вигравати, то тільки з тими, хто вибирає тайтово - агресивний метод гри. Тайтово - агресивний стиль, це здійснення безлічі ставок і їх постійне збільшення.

Якщо ви стикаєтеся у грі з «Коллер», то краще відмовитися від використання вище представленого стилю гри, інакше ви можете зробити частішим програші.

Основна помилка Коллєров в покері, це відсутність різноманітності в діях, а так само дурне здійснення ставок, які врятли зможуть виграти. Володіючи навіть найгіршим набором карт, «Коллер» продовжують зрівнювати ставки, чим ставлять під загрозу свої фінанси.

Коллер - гравці низького рівня, Коллер в покері


Якщо і ви дотримуєтеся коллінг, краще відмовтеся від його використання, адже в деяких випадках, дійсно краще скинути карти, ніж сподіватися, що опонент блефує.

Одним з варіантів для «боротьби» з «Коллер», є надання на них тиску. На жаль, гравці, які постійно прирівнюють ставки, рідко піддаються впливу, тому його можна надати тільки в тому випадку, якщо у вас на порядок більше грошей.

Все що вам потрібно зробити, це дати зрозуміти, що «Коллер» може швидко позбутися всіх своїх заощаджень, тоді ви зіб'єте його з звичної стратегії, а це вже запорука успіху.

При успішному проведенні блефу за столом з «Коллер», краще припинити подібні дії, тому що такі гравці обов'язково будуть шукати виправдання обраної стратегії і врятли допустять повторного блефу.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер