Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  20:25, 10 Червня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1034

Конкретний приклад заробітку

На блозі, ми намагаємося викладати інформацію на зрозумілій для новачків мовою, детально розбираючи кожен процес і враховуючи тонкощі.
Не дивлячись на це, у багатьох новачків залишається безліч питань, і систематично надходять прохання з розміщення конкретного прикладу побудови системи заробітку.
Щоб пояснити все детально, спробуємо розібрати конкретний приклад заробітку, з використанням сайту Wmmail.
Відразу б хотілося відзначити, що даний проект існує більше 8 років і на ньому заробляє багатотисячна аудиторія користувачів. Так само в своєму прикладі, ми будемо використовувати найпопулярнішу платіжну систему - Webmoney, хоча б тому, що вона відповідає високому рівню безпеки і володіє зручним інтерфейсом.
Приклад заробітку в інтернеті

Системи заробітку

  Тепер будуємо план наших дій:
Переходимо на офіційний сайт Webmoney, де нам необхідно зареєструвати електронний гаманець.
Для цього вибираємо зелену кнопку «Реєстрація» і починаємо заповнювати поля. На першому кроці реєстрації, потрібно вказати номер стільникового телефону, введіть свій номер і натискайте «Продовжити».
Системи заробітку


На наступній сторінці необхідно ввести персональні дані, зокрема ім'я, прізвище, адресу і т.д. Після цього необхідно пройти 2 перевірки, за E-mail та номером телефону, все гранично просто, вам приходить лист з активацією, і ви переходите за посиланням.
Підтвердження телефону здійснюється по введенню коду, який надійде до вас у вигляді СМС повідомлення. Все, тепер у вас є електронний рахунок, на якому необхідно створити доларовий гаманець, всередині аккаунта знаходимо пункт «Створити гаманець» вибираємо валюту USD і у вас повинен з'явитися новий гаманець, номер якого буде починатися з літери Z.
Не закриваємо вікно сайту Webmoney і переходимо на сайт Wmmail, де знову ж необхідно вибрати пункт «Реєстрація». На самому початку реєстрації, вам буде потрібно пов'язати свій гаманець з платіжною системою, тому на першій сторінці з реєстрацією, вибираємо кнопку «Приступити до реєстрації».
Конкретний приклад заробітку в інтернеті


Вас повинно було перекинути на безпечну сторінку Webmoney, тут вам необхідно ввести логін і пароль від гаманця, і натиснути «Увійти». Тепер починається стандартна процедура реєстрації, вводимо логін пароль, обов'язково вказуємо номер свого електронного рахунку (WMID) і вказуємо номер доларового гаманця, який тільки що створили (WMZ).
Після проходження реєстрації, ви зможете заробляти кількома способами, почніть з прочитання листів. У бічному вертикальному меню, є пункт «Листи», заходимо туди, відкриваємо кожен лист і переходимо за посиланням, яка в ньому зазначена.
На відкриваються сайтах буде встановлений таймер, і вам необхідно перебувати на ньому, поки час на ньому не скінчиться, після чого вам будуть зараховуватися гроші на рахунок. Прочитавши листа, вирушайте в розділ «Завдання», там ви зможете виявити більше 4000 завдань з різними вимогами. Вибираємо перше-ліпше, всередині нього описані вимоги:
приклади заробітку на wmmail
Все гранично просто, потрібно натиснути кнопку «Перейти до виконання завдання» і потрапляючи на сайт, перейти за посиланням. Виконуємо ці вимоги, потім натискаємо «Перевірка виконання завдання» і вводимо посилання, на яку ми потрапили, все, отримуємо цент за виконане завдання.
У прикладі ми розглядали найпростіше і найдешевше завдання. На момент написання цього матеріалу, завдань було понад 5000, і кожен день їх стає все більше. Деякі завдання можуть коштувати по долару і навіть дорожче, але там доведеться трохи більше здійснювати дій, наприклад, пройти реєстрацію або написати кілька коментарів.
Такий вид заробітку може використовуватися всіма, незалежно від віку чи професійних навичок, головне приступити до виконання завдань і чим більше ви їх будете робити, тим швидше заробите необхідну суму.
Чіткого графіка роботи немає, тобто коли потрібні гроші, тоді можете і працювати. Крім цього, виводити з системи можна в будь-який час доби, навіть 1 цент, і якщо ви боїтеся обману, можете хоч щодня виводити зароблені гроші.
Якщо ви давно шукайте роботу і не знаєте де реалізовувати свої можливості, спробуйте це зробити на Wmmail, це не складно і легко.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер