Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:59, 22 Травня 2014, В категорії:  SEO-Розділ,  Переглядів:   2155

Опис cms WordPress

Вітаю вас, дорогі читачі. Сьогодні як я і обіцяв в попередній статті мова піде про CMS. Перша система, яку ми розглянемо, буде wordpress. Почнемо.
Опис cms WordPress

Краща CMS - WordPress

У назві ви помітили слово Word. Може спеціально, а може і ні, в назві системи присутнє це слово. Може воно вам нагадує про що-небудь, наприклад про Microsoft Word?
Я повторюся, точно не знаю, але можливо систему wordpress назвали так через схожість з Microsoft Word. CMS ця дуже схожа на стандартний ворд 2003. Тому якщо ви працювали з Word 2003 і старше, то вам не складе труднощів користуватися wordpress. До речі, наш сайт теж створений на цій CMS.
Ну, думаю, трохи ввів я вас в курс справи. Значить тепер можна більш докладно починати описувати систему. Творець wordpress, Метт Мулленвег, вважає своє дітище просто блогом «... з великою кількістю фотографічних елементів.
Для інших він навіть може бути просто сайтом, не схожим на блог взагалі ». На рахунок фотоелементів не погодитися з творцем не можна. Дуже барвистий і зручний движок, який активно використовується власниками портфоліо.
На wordpress можна створити портфоліо для будь-яких цілей. Якщо ви фотограф - для вас є величезна кількість шаблонів і тем оформлення, а так само велика кількість плагінів, якщо ви творець сайтів - для вас так само є безліч тем оформлення та необхідних плагінів.
Краща CMS - WordPress

Загалом, для будь-якого портфоліо є величезна кількість рішень у wordpress. Але не варто забувати, що це блоговая система. Для блогерів вона дуже хороша тим, що вже сайт на стандартній темі є блогом.
Присутній також величезна кількість необхідних плагінів і доповнень, які роблять систему більш легкою і зручною для оптимізації. Звичайно, це більше блоговая система, і якщо ви вирішили створити наприклад інтернет магазин - то wordpress вам навряд чи допоможе.
Так, є пара тим і доповнень, щоб реалізувати магазин, але він буде досить простеньким. Звичайно якщо ви професійний web-програміст, то вам буде не складно розібратися з системою і спорудити з неї магазин, але зміст возитися і міняти движок, коли можна або написати свій, або використовувати спеціальний для онлайн магазинів.

Популярність WordPress

Популярність WordPress

Не менш важливим є величезна популярність даної системи. Якщо ви вирішили створити сайт на цій системі і з дизайном ще нічого не вирішили - зайдіть в гугл і пошукайте теми оформлення.
Кількість шаблонів не просто величезна, а величезне. Шаблони багато безкоштовні, а деякі є і платні авторські, але зате унікальні. Варто відзначити так само те, що сама CMS є безкоштовною.
Щоб завести свій сайт вам потрібно тільки зайти на сайт wordpress і завантажити потрібну версію (ну звичайно потрібно купити так само хостинг і домен). Важливо так само те, що система не тільки є простою у використанні і безкоштовною, вона також є мультимовної.
Ви з України? Ось вам українська. Ви з Чехії? Ось вам чеська. Росіяни? Тримайте російська. Присутні також різні вже готові модифікації від вільних розробників. Так як система має відкритий вихідний код, її можна нескінченну кількість разів змінювати в будь-яких місцях. Це цілий всесвіт для web-програмістів.
Популярність WordPress

Тепер трохи про хостинг. При виборі хоста для вашого сайту переконайтеся, що вам буде надана у використання база даних MySQL (можливі й інші, але краще дана) і підтримка PHP. Вартість хостингів з такими послугами сама різна. Є і зовсім безкоштовні. Але про хостингах ми поговоримо трішки пізніше в наступній статті.
От і все про wordpress. Якщо ви ще вирішуєте на якому движку створити свій блог або портфоліо - не замислюючись вибирайте wordpress. Трохи знань html і css, чуть чуть кмітливості і вуаля - відмінний красивий і зручний у використанні сайт.
Можна звичайно обмежитися знаннями Ворда і не вивчати html та інші мови, але тоді унікальний сайт створити буде трохи складніше і оптимізувати його теж.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на Wmmail
Робота на SEOsprint
Заробіток грошей в Інтернеті можливий!


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер