Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  23:17, 12 Травня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1130

Лохотрони в інтернетіВ інтернеті, так само як і в реальному житті, шахраї орудують там, де крутяться гроші. Так званих «лохотронів» в інтернеті досить багато і якщо ви уважний користувач і не веде на різні акції, і «халявні» пропозиції, то ніколи не потрапите на їх прийоми.

Лохотрони в інтернеті


Види лохотронів в інтернетіНайголовнішим видом лохотронів в інтернеті, є маркетингові піраміди та інші МЛМ. Відмінною рисою таких проектів, є концентрація уваги на передбачуване доході, обов'язкові інвестиції перед вступом в структуру, обов'язковий пошук нових користувачів і скритність фінансових схем.

Головним недоліком таких проектів часом є не тільки не сумлінність творців, але й не продуманість структури, яка згодом розсипається.

Одним з найбільш яскравих прикладів подібної структури, є МММ, яка розсипалася в 90х, але ось причина розпаду, так і залишилася загадкою, толі це був лохотрон і хтось на цьому нажився, толі в розрахунках реально існували недоліки.

Другим видом лохотрону, який поширений в інтернеті, є поширення різних програм і сервісів, які здійснюють збори фінансів, які ви зможете використовувати, відправляючи свої гроші.

Види лохотронів в інтернеті


Крім того, що ви можете втратити свої гроші, цілком можливо, що ці програми спрямовані на злом акаунтів платіжних систем, і ви втратите всі свої заощадження. Яскравим прикладом подібних програм, є «Генератор WM 2.0", який нібито здатний згенерувати певну суму на вашому гаманці, але не варто спокушатися, це не більше ніж лохотрон.

Обмінників валют створено вже дуже багато, але чи всі вони працюють чесно і переводять вони гроші своїм клієнтам, це вже інше питання. Багатьох людей навіть не бентежить те, що їхні курси перевищують реальні на 50%, але як не дивно їх досі використовують.

Види лохотронів в інтернеті


Не варто думати, що люди, що створюють подібні проекти, дурні і згодні обмінювати вашу валюту витрачаючи свої гроші, швидше за все це просто лохотрон і ви ніколи не повернете свої фінанси. Перед тим як скористатися послугами обмінників, обов'язково ознайомтеся з незалежними відгуками про проект, використовуючи пошукові системи.

Поширення інформації про те, що кожен може заробляти вдома на передруці тексту, зборі мозаїки та іншої діяльності вже не нововведення. Дана пропозиція зацікавлює кожного охочого заробити, тим більше що умови такої роботи припускають вільний графік і помірну заробітну плату.

Якщо вам пропонують таку роботу, без внесення грошей, то можете звичайно, погодитися, як говоритися «спроба не тортури». А якщо від вас потрібні внески, ні за що не ведіться на поводу у шахраїв і не відправляйте гроші, навіть за умови, що вам нададуть деякі гарантії і назвуть імена організаторів, всі ці проекти - лохотрон.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер