Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:18, 22 Травня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   5625

Набір рефералів

Реферал - (або рефералл, від англ. Referral - «контрольний») - учасник партнерської програми, що зареєструвався за рекомендацією іншого учасника. Така схема маркетингу широко поширена в інтернеті і передбачає реєстрацію на сайтах, що надають якісь послуги. У цьому випадку рекомендація супроводжується «реферальной посиланням», що містить інформацію про обліковий запис учасника, який отримає винагороду за залучення новачків.
Набір рефералів

Як набрати рефералів

Вербуючого учасника прийнято за аналогією називати «реферер» (англ. referrer). Простими словами це користувач який зареєструвався по вашому реф посиланню у системі, для вас він Реферал, а дня нього ви Реферер. Реф.посилання - це посилання з допомогою якого можна запросити нового користувача в систему і тим самим він стає вашим рефералом. Реф.посилання є у кожного зареєстрованого користувача. Знаходиться в розділі - Реф.посилання Навіщо набирати рефералів? Завдяки реф системі проект швидко розвивається, тому що система платить заохочення реферера які запрошують в систему нових користувачів. Додаткове грошове винагородження стимулює користувачів в наборі собі рефералів. Це свого роду - пасивний дохід. Пасивний дохід, резидуальний дохід - дохід, що не залежить від щоденної діяльності. Є складовою і органічною частиною такого поняття як фінансова незалежність. Скільки я можу заробити грошей набравши рефералів? У кожній системі для заробітку Webmoney є своя реферальная система. Наприклад на Wmmail реф система П'ятирівнева, (10%, 5%, 2%, 1%, 1%) Якщо ваш реферал заробив 10 $, то вам система заплатить 10% виходить 1 $. Реферер найчастіше ділиться заохоченням зі своїм рефералом, у вигляді бонусів за роботу, тим самим вигідно реєструватися за реф посиланням ніж без реф посиланням. У разі реєстрації без реф посиланням ви стаєте рефералом адміна, адмін вам не дасть жодних заохочень. Щоб почати заробляти потрібно зареєструватися в системі Webmoney Детальніше в меню - Реєстрація в Webmoney Далі реєструйтеся в самій системі для заробітку грошей. Краща система для заробітку Webmoney це WMmail Опис роботи та інструкція з реєстрації в розділі меню - Работа на WMmail Це було невелике відступлення від теми. Заходьте в свій аккаунт на Wmmail, далі переходимо в розділ Реферальні посилання, і бачимо свою реф.ссилку.
Як набрати рефералів
Реф.ссилка має два види:
Реф.ссилка має два види
На даному прикладі мої реферальні посилання в системі Wmmail. Наприкінці реф посилання ваш логін. У даному випадки логін мій, TeRR1bLe. Запам'ятайте раз і назавжди. Користуватися реф.ссилкой на головні сторінці немає сенсу, так як до вас такі реферали можуть не потрапити, вони потраплять до іншого реферера, оскільки в системі є такий вид набору рефералів як Банер на головній Кожен день проводиться аукціон, з 00_00 до 23_59 хто більше поставить ставку в еквіваленті WMZ, той виграв банер на добу. У ауцкіоне розігрується місце під банер на головній сторінці Wmmail. Сам банер розташований на головній сторінці Wmmail, виглядає він приблизно так:
банер розташований на головній сторінці Wmmail
Після кліка по банеру, відкривається сторінка реєстрації, в якій логін рефера той, який виграв ауціон. Тим самим якщо ви дали другу реф.ссилку на головну сторінку, то є шанс що користувач натисне на банер і до вас в реферали не потрапить, а потрапить в реферали до того хто виграв банер. Кожен день у системі Wmmail реєструється 500-800 нових користувачів. По банеру на головній за добу реєструється 50-70 користувачів на добу. Аукціон де розігрується банер на головній закінчується частіше з перемогою в 25 $ -35 $, після перемоги ваш банер розміщується на добу з вашої реф посиланням. Що стосується реф.ссилкі пряму на реєстрацію - така реф.ссилка надійна. Користуйтеся тільки такий реф.ссилкой, запрошені користувачі потраплять саме до вас у реферали.

Виділимо основні 5 способів набору рефералів:

1.Баннер на головній.-Про цей спосіб я написав вище. Цей спосіб підходить тільки для набору рефералів на Wmmail. В інших системах такий спосіб набору рефералів не діє. Як зробити банер на головній? Переходимо в розділ «Банер на головній» і тисніть на «Створити нове оголошення»
  Виділимо основні 5 способів набору рефералів 
Відкривається форма створення банера. Заповнюйте форму. 
Назва: Заробіток в системі Wmmail 
URL: http://www.wmmail.ru/index.php?cf=reg-newr&ref=TeRR1bLe Замість логіна "TeRR1bLe" на посиланні впишіть свій логін. Ось приклад який у вас вийде банер.
Як створити баннер на головный сторінці Wmmail
Тисніть зберегти. Банер готовий. Тепер вам залишилося виграти аукціон. Докладніше про участь в аукціоні перейдіть на WMmail в розділ «Банер на головній» і вгорі натисніть на знак оклику. Після кліка по знаку оклику відкриється інформація з приводу участі в аукціоні.
Аукціон баннера на головній Wmmail
2.Друзья, Родичі, колеги по роботі, і т.д У першу чергу розкажіть про цей вид заробітку тим кого ви знаєте, головне не забудьте сказати що для цього виду заробітку не потрібно фінансових вкладень. Заробіток абсолютно з нуля. На зароблені гроші можна оплатити інтернет, поповнити рахунок мобільного телефону і т.д. Детальніше в розділі меню - Витратити Webmoney Якщо ваш друг не знайомий із системою Webmoney, то дайте посилання на сторінку - Реєстрація в Webmoney. Далі зайдіть в свій аккаунт на WMmail, і в меню зайдіть у розділ «Реферальні посилання». Скопіюйте свою реф. посилання у формі - »Посилання для залучення рефералів відразу на сторінку з реєстрацією» і дайте вашому другу, знайомому. Якщо виникають труднощі при реєстрації або роботі в системі Wmmail то заходьте в меню - Робота на WMmail 

3.Форуми, Чати, Соціальні мережі. Для реклами своєї реф.ссилкі, створюєте тему на форумі, чаті або в соціальних мережах. 
Приклад для реклами своєї реф.ссилкі: 
Назва - Заробіток на кліках в інтернеті без вкладень.
Опис - Робота полягає у перегляді реклами від рекламодавців. Система WMmail працює з 2004 року, платить валютою Webmoney. На зароблені гроші можна оплатити інтернет, поповнити рахунок телефону, вивести готівкою. Відкрити рахунок в Webmoney можна швидко і безкоштовно за адресою Webmoney.ru Реєстрація для заробітку Webmoney, за адресою (тут ваша реф.ссилка на Wmmail). Ось приміром такі оголошення розміщуєте та отримайте зацікавлених рефералів. Знайти форуми і чати для реклами своєї реф.ссилкі можна в пошуковику google.ru. У пошуковий запит введіть «форуми» і вам видасть пошуковик мільйони форумів. У соціальних мережах, наприклад Вконтакте, абсолютно так само розміщуєте оголошення про заробіток в інтернеті зі своєю реф.ссилкой в ​​групах, на своїй стіні, друзям на стіну, і т.д. Через пошук в соц.сеті шукайте місця де велика кількість людей збирається, наприклад у групі http://vk.com/moscow_rabota там можна залишити оголошення. У Групі більше 108 тисяч осіб. Може хто то зацікавиться вашим оголошенням. 
 
4.Свій сайт, блог. Звичайно один з найкращих варіантів набору рефералів, це створити свій сайт і занятся його просуванням в пошукових системах, тим самим підвищуючи ежедненое кількість відвідувань сайту. Тоість людина шукатиме в пошуковику запит - "Заробіток в інтернеті" і буде знаходити ваш сайт, на якому ви будете розміщувати свої реф посилання. Але не все так просто, як здається. Для створення сайту вам знадобиться багато знань, часу, тепренія а головне бажання. Свій перший сайт можете створити на http://www.ucoz.ru там досить все просто для розуміння. 

5.Реклама на сайтах. Суть ось у чому. Знаходьте сайт з великою відвідуваністю, через пошуковик. Наприклад вбиваємо в google.ru запит - "Робота вдома" відкривається десятка сайтів. Ці сайти відвідують величезна кількість людей. За статистикою по цьому запиту, на місяць більше 201 тисячі осіб шукали через google роботу вдома. Переходьте на сайт, знаходите контакти власника сайту і пропонуєте за певну суму грошей розмістити ваше оголошення на сайті. Йдеться про банерах, контекстній рекламі і т.д, або зробить розділ, в якому ви розмістите свою інформацію про заробіток на кліках, або ви можете розповісти про цей вид заробітку власнику сайту і він стане вашим рефералом. До речі в системах заробітку на кліках, частіше від трьох до п'яти реферальних рівнів. Наприклад на WMmail п'ять рівнів. Це означає, якщо ваш реферал набирає собі рефералів, то вони будуть для вас рефералами третього рівня і т.д, до п'ятого рівня. За перший рівень система платить заохочення 10% за другий - 5% третій - 2% четвертий - 1% п'ятий - 1% Так що якщо ви зацікавите власника сайту в такому вигляді заробітку, то отримаєте гарного активного реферера. Приміром, моєму рефері йде 1.5 $ - 2 $ на добу пасивного доходу. Погодьтеся не погано отримувати по 2 долари на добу з одного реферала. Найкращі системи для заробітку Webmoney в розділі меню - Кращі поштовики Наостанок хотів би сказати - експериментуйте, намагайтеся придумувати нові ідеї для набору рефералів. Чим оригінальніше ідея тим більше вірогідність що вона приведе вас до успіху. Удачі вам.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер