Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:20, 10 Квітня 2013, В категорії:  Гроші і успіх,  Переглядів:   1599

Людина з самого народження починає отримувати життєвий досвід, який надалі дозволяє йому приймати правильні рішення в різних ситуаціяхУ деяких випадках, ледь досягнувши повноліття, в міру складнощів у житті, виходить достатньо досвіду і люди починають мислити, як дорослі та досвідчені.

У такому разі дуже важливо навчитися використовувати власний досвід, для виділення необхідної інформації, мотивації, грамотності, оцінки і т.д.

На жаль, далеко не всі користуються життєвим досвідом і саме тому наступають на ті ж «граблі», не звертаючи уваги на наслідки.

Намагайтеся використовувати життєвий досвід, життєва енергія


Життєвий досвідДопуск помилок, це нормальне явище для кожної людини, і навіть повторні допуски це теж нормально. Поступово, кожна людина набирається життєво необхідного досвіду, і за рахунок активності може вживати масу дій.

Приблизно до 30 років, рівень досвіду стає досить високим і людина вже починає прагнути до обходу «граблів». Приблизно до 40 років, рівень досвіду стає набагато більше, але, на жаль, пропадає життєва енергія.

Люди, вік яких уже «перевалив» за сорок, завжди шкодують, що не володіли тими знаннями, якими володіють зараз, в молодості.

Намагайтеся використовувати життєвий досвід, життєва енергія


Незалежно від того скільки вам років, і чим ви займаєтеся, намагайтеся використовувати життєвий досвід та вичерпувати з нього максимум корисної інформації. Почасти, вміння виділяти інформацію з досвіду, є критерієм успішного підприємця.

У житті бізнесмена систематично бувають і «злети» і «падіння», так от саме «падіння», вони сприймають не як привід опустити руки, а як життєвий досвід, який не потрібно повторювати.

Якщо ви навчитеся обходити граблі, коли у вас ще є життєва активність і маса енергії, то ви обов'язково досягнете успіху.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер