Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  02:23, 18 Травня 2015, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1644

Нічна робота

У вас не достатньо грошей, а вільний час ви можете виділити тільки вночі? Тоді вам повинна бути цікава нічна робота в інтернеті. Зайнятися їй можуть абсолютно всі, ніяких обмежень немає, а що саме ви будете робити, вирішувати тільки вам.

У даній статті ми представимо вам кілька варіантів заробітку в мережі, вибирайте яка нічна робота вам більше підходить. Нагадаємо, що перед тим як зробити вибір на користь одного з варіантів, варто заздалегідь подбати про створення електронного гаманця. В системі Webmoney це можна зробити безкоштовно, а на нашому сайті є докладна інструкція.

Нічна робота

Де знайти нічну роботу?

  1. Поштові спонсори. Нічна робота може бути організована за рахунок клікових спонсорів. Дані проекти містять величезну кількість завдань, виконуючи які ви зможете заробляти гроші. Додатковий прибуток ви зможете отримувати за рахунок перегляду реклами на сайтах (кожен перегляд приносить невеликий прибуток). Завдання можуть приносити набагато більше, але при цьому потрібно вибирати найбільш дорогі. Щоб у вас був широкий вибір, використовуйте відразу кілька поштовиків. Найбільш дорогі завдання ви знайдете на наступних ресурсах:

Wmmail - це найпопулярніший букс, на ньому зареєстровано 400 тисяч користувачів, а загальні виплати перевищують 3.2 млн. Доларів. На даний момент містить понад 7000 активних завдань, вартість виконання варіюється від 1 цента до 11 доларів. При реєстрації обов'язково потрібно гаманець Webmoney.

Seosprint - теж популярний ресурс, але він значно молодший попереднього (створений в 2011 році). Не дивлячись на це кількість активних користувачів, перевищує 330 тисяч, а більшою мірою він приваблює тим, що гаманець для реєстрації не потрібен.

Seo-Fast - менш популярний, але стабільний САР, яким користується майже 300 тисяч користувачів. У порівнянні з лідером, даний проект містить набагато менше завдань (2500). Мінімальних сум для висновку немає, при реєстрації гаманець не потрібен.

На сторінці Кращі поштовики ви зможете ознайомитися з повним списком перевірених клікових спонсорів.

Де знайти нічну роботу?

2. Копірайтинг, рерайтинг, переклади. Суть цього методу нічної роботи полягає в написанні статей для подальшого продажу власникам сайтів. Шукати покупців не доведеться, в мережі є спеціальні біржі, на яких можна виставляти на продаж свої тексти.
Рерайтинг - це написання статті з використанням джерела інформації (листування тексту своїми словами), переклад - це переклад статті із зарубіжного інтернету, а копірайтинг - це створення авторського тексту. Рерайтінг писати найпростіше, тому радимо почати саме з нього.

Де продавати свої статті? На біржах:
Advego - найпопулярніша біржа, на якій зареєстровано 1.3 млн. Користувачів. Мінімальна ціна 1000 символів становить 0.8 $. При додаванні тексту він проходитиме глибоку перевірку на наявність помилок, тому вам доведеться дуже постаратися, щоб не отримати відмову.

Etxt - не менше якісна біржа, якій віддають перевагу 326000 виконавців. Крім того, що ви зможете виставити на продаж свої матеріали, замовники пропонують різну роботу. Зараз доступно 7500 замовлень з написання текстів на різні тематики.

TextSale - з цих трьох ресурсів, дана біржа володіє найнижчою популярністю. Варто зазначити, що вимоги до граматики тут істотно занижені, а також немає мінімальної суми для виводу. Заробіток з кожною з цих бірж може стати відмінною нічною роботою.

Де продавати свої статті?


3. Соціальні мережі. У кожного користувача інтернету є аккаунт хоча б в одній соціальній мережі. Допомагаючи робити накрутку в соціальних мережах, ви можете заробляти. У більшості випадків рекламодавці платять за вступ до групи і лайки, але крім цих завдань, ви зможете заробляти на поповнення в друзі, репост, розміщенні реклами на своїй сторінці і т.д.

Найкращі сервіси для даного виду заробітку - це:
Prospero - біржа реклами, яка зовсім недавно зазнала суттєвих змін. Раніше даний проект використовувався виключно для платного розміщення реклами на стінах користувачів, але тепер тут є маса цікавих завдань.

VkTarget - одна з найбільших бірж розкрутки в соціальних мережах, на якій можна отримати гроші практично за будь-які дії. На головній сторінці сайту ви можете ознайомитися, скільки платять за лайки, репости, додавання відео і т.д.

V-like - останній популярний ресурс, інтерфейс якого гранично простий. Гроші платять тільки за додавання в друзі, вступу в групи і лайки. Особливість сайту - можливість вивести гроші на стільниковий телефон.

Нічна робота може виконуватися різними способами, тепер ви дізналися про те, як можна заробляти і можете перейти на один з цих сервісів. Якщо ви не знайшли нічого підходящого, читайте інші статті нашого блогу, ми зібрали величезну базу, яка описує кілька сотень видів віддаленої роботи.
Рекомендую для перегляду:
Чи підходить для мене, робота в інтернеті


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер