Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  19:20, 16 Травня 2013, В категорії:  SEO-Розділ,  Переглядів:   1258

Поради сайтовласникам


Вітаю вас, дорогі наші читачі. Чергова стаття про просування сайту. Продовжую цю серію. Сьогодні просто кілька порад сайтовласникам дам, до яких варто прислухатися. Поїхали.

Корисні поради сайтовласникам


Корисні поради сайтовласникам


Якщо ви хочете розкрутити ваш сайт в інтернеті, щоб його відвідуваність була великою, то ці кілька дуже корисних порад допоможуть вам:

Порада № 1. Цікава тематика. Думаю, найголовніше при створенні сайту - це правильний вибір тематики. Тематика сайту повинна бути цікавою для багатьох. Не створюйте вузько-тематичний сайт, так як сайт повинні відвідувати, наприклад, не тільки любителі року, але і любителі пісень інших жанрів.

Порада № 2. Конкурси та нагороди. Ви повинні зацікавити публіку різними заходами, які проходять на сайті і в його форумах. Наприклад, конкурси на гроші або ж, конкурси талантів і так далі. Ці заходи дуже сильно сприяють просуванню та розкрутці сайту, так як ваш сайт буде цікавий не тільки тим, кому потрібна інформація з вашого сайту, але і тим, хто хоче просто взяти участь у цих заходах.

Порада № 3. Створюйте розсилки. Чим більше людей будуть підписуватися на ваші розсилки, тим більше у вас буде відвідувачів. Ви будете знати, скільки у вас є постійних відвідувачів-передплатників. Даний метод розкрутки дуже поширений в блогах.

Порада № 4. Встановіть на сайт скрипти, що рекламують ваші статті та іншу інформацію в соціальних мережах. Наприклад, значок Вконтакте - "мені подобається", завдяки якому відвідувачі зможуть показати друзям ваш сайт / блог.

Порада № 5. Унікальні статті. Ні в якому разі не копіюйте статті з інших сайтів. Весь текст на вашому ресурсі повинен бути унікальним. Якщо на вашому сайті текст буде не унікальний, то він ніколи не підніметься на перші місця в пошукових системах. Google і Яндекс не люблять плагіат.

Порада № 6. Спілкування - чат і форум. Я помічав, що на багатьох сайтах відвідуваність форуму і чату більше ніж самого сайту, тобто людям потрібно спілкування і приємні емоції. Є сайти, які люди відвідують виключно через гарного спілкування і проведення часу. Багато людей сидять в інтернеті для відпочинку та розваг.

Порада № 7. Серфінг. Купуйте відвідування вашого сайту. Є багато сервісів, що надають як безкоштовний серфінг, так і платний. Безкоштовний серфінг дає можливість отримати перегляди сайту, не сплачуючи ні копійки, але щоб отримати ці відвідування, ви самі повинні відвідати кілька сайтів (перегляд за перегляд). Так, на серфінг погано реагують багато партнерські програми, але якщо ви збираєтеся продавати трафік вебмайстрам, то це відмінний варіант.

Порада № 8. Власна партнерська програма. Ця рада підходить для інтернет-магазинів або для тих, у кого достатньо грошових коштів. Отже, ви можете створити партнерську програму і платити реферера за кожного зареєстрованого користувача або давати йому відсоток від покупок його реферала.

Реферал і рефер


Реферер - користувач, завдяки якому ваш сайт відвідала людина (реферал) і зареєструвалася в ньому.
Реферал - користувач, який перейшов до вас на сайт за посиланням реферера.

У цій справі потрібно бути обережним, тому що багато несумлінні користувачі створюють по кілька акаунтів і стають рефералами у самих себе.

Порада № 9. Програми. Існує безліч програм, які допомагають в розкручуванні вашого сайту. Вони можуть поширювати листи з посиланням на ваш сайт в поштові скриньки, інші програми можуть створювати теми на форумах. Цей вид розкрутки (спаму) невідь правильний, точніше незаконний, скажімо так. Пошуковики забороняють подібного роду спам. Тому користуватися таким потрібно обережно, або зовсім не користуватися.

Порада № 10. Зручний і красивий дизайн. Так, ви скажіть що дизайн - це не головне, але я вам скажу, що чим красивіше і зручніше дизайн, тим більше вірогідність того, що відвідувачу захочеться залишитися на вашому сайті. Відвідувачі, самі того не помічаючи, звертають велику увагу на дизайн і якщо він красивий і яскравий (але не занадто), то на такому сайті хочеться залишитися і почитати статті. Детально про дизайн я писав уже в минулих статтях, тому тут розпорошуватися не буду.

Ці 10 рад можуть допомогти вам у розкрутці сайту. Деякими користуюся я сам, деякими користуються мої друзі. Всі вони робочі. Головне правильно застосовувати. Удачі вам, майбутні сайтовласники.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер