Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  21:48, 21 Квітня 2015, В категорії:  Створення сайту,  Переглядів:   1087

Редизайн сайту, супроводжується масою нюансів

У процесі розвитку сайту і збільшення його популярності, багато веб майстра замислюються про зміну дизайну і повної переробки всього проекту.
Такі дії дійсно можуть бути ефективним засобом залучення уваги до власної діяльності, але в той же час вони викликають масу різних проблем.
Якщо ви трохи змінюєте, графічне представлення сайту, тоді вам не доведеться нічого змінювати, а якщо повністю змінюється структура майданчики, необхідно вирішувати масу нюансів. В іншому випадку, ви можете втратити позиції в пошуковій видачі, знизити релевантність сторінок і вага пузомірок може істотно зменшитися.

Редизайн сайту, супроводжується масою нюансів

Редизайн сайту

  Редизайн сайту, супроводжується масою нюансів, тому обов'язково враховуйте наступні фактори:

1. Зміна структури сайту не повинно призводити до помилок 404, тобто всі сторінки повинні залишатися на своїх місцях і мати ту ж адресу. В іншому випадку, проіндексовані сторінки отримають помилку 404, і пошукова система вважатиме це негативним якістю сайту.

2. Якщо структура сайту порушується, і ви не можете вказати старі адреси для сторінок, вам буде потрібно скористатися 301 перенаправленням. Даний фактор є обов'язковим і посредствам виконання даних дій, ви зможете зберегти траст майданчика.

Редизайн сайту

3. Не варто забувати і про окремий контент, наприклад по картинках. Щоб зображення збереглися на сторінках, необхідно перевіряти директорії їх розміщення, а так само перевіряйте, чи підходять вони під новий дизайн.

4. Після зміни структури майданчики, необхідно обов'язково змінити карту сайту, т.к. після цього вона містить помилкові дані.

5. Враховуючи появу нових категорій і розділів, вам буде потрібно внести зміни у файлі robots.txt. Закриття і відкриття різних розділів сайту, є обов'язковим критерієм якісного ресурсу.

Редизайн сайту, це важливий крок у розвитку сайту, який обов'язково повинен супроводжуватися професійними знаннями. Тому подумайте кілька разів перед тим як робити повний редизайн.
Рекомендую для перегляду:
Як зробити копію сайту


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер