Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:02, 17 Травня 2013, В категорії:  SEO-Розділ,  Переглядів:   3917

Робота копірайтером або як заробити в інтернеті копірайтером


Доброго вам дня, дорогі читачі, сьогодні я постараюся детальніше розповісти вам про заробіток за допомогою написання статей (копірайтингу).

Робота копірайтером або як заробити в інтернеті копірайтером


Заробіток копірайтером


Як нам всім відомо, кожен інтернет ресурс складається з контенту. Найчастіше контентом є саме тексти (хоча дуже часто це можуть бути картинки, відео та інше).

Контент, природно, повинен бути корисним для відвідувача вашого сайту, і що не маловажно, він повинен бути унікальним (не плагіат, хоча багато сайти заповнюються плагіатом як у чистому, так і в «брудному», зміненому вигляді).

Якщо контент не буде відповідати параметрам, які вказані вище, то відвідувач не довго думаючи закриє вікно браузера і навряд чи зайде знову на ваш сайт. Крім всього цього якщо контент сайту буде представляти точну (або погано замасковану копію) контенту іншого сайту, то ваш сайт відмовляться індексувати пошуковики і відповідно ви ніякої віддачі не отримаєте від сайту, тому як в результатах видачі пошуку його не буде.

Заробіток копірайтером


Дуже часто у власників сайтів не достатньо часу для наповнення сайту контентом (написання статей та ін.) Саме тому вони наймають людей, званих копирайтерами. Вони пишуть унікальні статті для замовників.

Копірайтинг


Замовників можна знайти на спеціальних біржах по фрілансу або копірайтингу. Звичайно, тексти можна і продавати на біржі, але найкраще буде знайти постійного замовника (замовників), які постійно будуть платити вам за наповнення сайту якісними статтями.

Варто зауважити, що тексти не обов'язково можуть бути авторськими (копірайтинг - це написання авторського тексту, написаного людиною самостійно).

Існує так само і рерайтинг (зміна уже вихідних статей). Про Рерайтинг ми поговоримо в окремій статті. Крім того дуже часто замовник може попросити написати спеціальний текст, який приміром спонукатиме читача до чого-небудь, або містити спеціальні ключові фрази, щоб було простіше розкручувати сайт в пошукових системах.
Природно, такі тексти коштують дорожче, ніж простий авторський текст. Але й за простий копірайт не погано платять.

Копірайтинг


У цій сфері, як і у всіх інших сферах фрілансу, так само не маловажно мати репутацію і хороші навички роботи. Можливо, коли-небудь ви доростете до сайтів ЗМІ і будете займатися професійним наповненням подібних сайтів, але зараз не варто про це навіть мріяти, тому як тут як і в житті - потрібно починати з самих низів.

Тепер на рахунок прибутковості і "потрібності" даної професії. Дохід середнього копірайтера може становити близько 1-2 доларів за 1000 символів без урахування пробілів. Дохід досвідчених письменників, звичайно, набагато вище (3-4 долари за 1000). А професіонали оцінюють свої праці в 20-30 доларів (це не завищення ціни своїм роботам, це реальна ціна за відмінні та якісні статті).

Середня стаття, як правило, містить 3-4 тисячі знаків, відповідно можна за день досить швидко заробити пару сотень рублів на морозиво, а може на щось дорожче. Не думайте, що на написання статті йде цілий день. Навпаки, статті пишуться досить швидко (ну звичайно дивлячись яка людина їх пише)

Копірайтери


Припустимо у мене на цю статтю було витрачено 10-15 хвилин максимум. Свою першу статтю я написав десь за 30 хвилин. Потім пішло поїхало. Дуже незвичайне відчуття, коли викладаєш свої думки з того чи іншого питання.
Це цікаво ну і досить прибутково. На рахунок потрібності даної роботи хочу сказати наступне - якщо ви грамотна людина і пишіть не погані, легкі для розуміння статті, то ви не залишитеся без роботи.
Копірайтери були, є і будуть залишатися на першому місці у фрілансі. Буквально щодня з'являються нові сайти, на які потрібні статті.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер