Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  20:52, 07 Травня 2016, В категорії:  Загальні,  Переглядів:   1313

Що з Вами буде, якщо кинути курити

Що з Вами буде, якщо кинути курити

1. Приблизно через двадцять хвилин ви відчуєте, що ваше кров'яний тиск прийшло в норму. 2. Через вісім годин рівень чадного газу знизитися на половину, так само ви відчуєте, що рівень кисню прийшов в норму.
3. Через 48 годин ймовірність отримати серцевий напад знизитися. Потихеньку весь нікотин виводитися з тіла! Ваші смакові, і чарівні рефлекси прийдуть в норму, тобто ви знову відчуєте, що їжа стала краще пахнути, і буде смачніше на смак.
4. Після 72 годин, як ви кинете курити, напруга з ваших бронхів знизитися. Вам стане легше дихати. 5. Після 2 тижнів, ваше кровообіг стане поліпшуватися, протягом так само наступних 10 тижнів.
6. Через 3-10 місяців, вам стане набагато легше дихати, ви припините кашляти, так як ваші легені збільшитися на 10%.
7. Через 1 рік, ризик серцевого нападу зменшитися ще як мінімум наполовину.
8. Після 5-ти років ризик удару буде, таким же, як і у некурящого людини.
9. Через 10 років, імовірність, що у вас з'явиться рак легенів, буде таким же, як і у некурящого людини.
10. Після 15-ти років ризик серцевого нападу буде таким же як і у некурящого людини.

Як кинути курити

Щоб кинути палити потрібно взяти чистий аркуш паперу, і написати: чому ви хочете кинути.

Як кинути курити
1. Переверніть цей аркуш паперу і на чистій стороні напишіть, чому ви курите, за яких умов почали курити і т.д.
2. Найскладніше ... потрібно вирішити чого ви хочете більше: кинути палити, або продовжувати (у другому випадку можете просто перестати читати далі)
3. Якщо ви вибрали другий ... Повертайтеся сюди коли зважитеся кинути палити!
4. Продовжуйте курити поки не закінчите цей список, читати, або виконувати завдання, відповідати на питання.
5. Напишіть на цьому аркуші: з ким, за яких умов і коли ви курите!
6. Які умови вас можуть призводити до цього дійства - паління.
7. Тепер ще раз подивіться, що ви відповіли в шостому питанні, і уявіть себе в тих же умовах, що прописали в шостому пункті, але без сигарети.
8. Представили? Ну як ви себе почуваєте? Чи хочеться вам закурити? Хто вас змушує, або просить закурити? Що ви відповідаєте цій людині? І як себе при цьому відчуваєте?
9. Утримайтеся так само від алкоголю, в той період, коли кидаєте курити, тому що багато хто забуває про те, що кидають палити, і знову закурює ...
10. Подумайте, що ви отримаєте від відмови куріння (дружина перестане кричати, ваше здоров'я, дітей і т.д.) і уявляйте це коли знову захочете закурити!
11. Дізнайтеся у свого лікаря: про нікотінзамещающіх засобах. Так само дізнайтеся, чи не зашкодять вони вам, адже не всі і кожному все підходить!
12. Необхідно знищити все, що вам нагадує вам про сигарети: попільнички, сигарети, запальнички і т.д. 13. Потрібно носити собою пляшку води, соку, лимонаду, і відпивайте звідти почучуть.
14. Потрібно завести скарбничку, ну або хто любить економити, потрібно відкладати кудись гроші, які ви б щодня витрачали б на сигарети ... І вважайте що це винагороду за відмову від куріння.
15. Сходіть до стоматолога, і попросіть його почистити зуби від нальоту, який накопичився за час куріння.
16. Почистіть ваш одяг від тютюнового диму, і запаху.
17. З тією ж метою, зробіть генеральне прибирання будинку (в тому випадку якщо ви курите будинку або на балконі).
18. Ведіть щоденник, і робіть в ньому записи, про сигарети, про свої думки, коли вам хочеться курити.
19. Потрібно виділити близько 2 годин на тиждень, для того що б відпочити, повеселитися, але без роботи!
20. Близько 20-30 хвилин потрібно відводити на фіз. Заняття і вправи!
21. Потрібно їсти якомога більше фруктів, овочів, і бажано завжди, з собою носити, що-небудь погризти, а це почуття буде виникати часто.
22. Чи не замінювати одну звичку на іншу, не переїдайте шоколад, тістечка, тобто прочитайте ще раз пункт 21.
23. Повірте в себе, і не думайте про куріння.
24. Знайте, якщо ви кинете курити, то ви так само зможете домогтися будь-якої іншої мети.   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер