Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:53, 14 Червня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1341

Спосіб заробітку в мережі на пошуку помилок

Розробники програм, різного софту та ігор з кожним днем ​​випускають все більше програмних продуктів, і їх якість є одним з найважливіших показників.
Передбачити всілякі ситуації і помилки повністю, практично неможливо і деякі з них можуть бути виявлені тільки в процесі використання.
Тестування програм займає окремий пункт в процесі розробки, і на це витрачається сила-силенна часу і грошей.
Співробітники компанії з розробок програм не рідко звертаються до споживачів з метою виділення помилок, і навіть платять їм за цю діяльність.
Враховуючи це, можна виділити ще один спосіб заробітку в мережі на пошуку помилок.

спосіб заробітку в мережі на пошуку помилок

Заробляти на помилках

  Яскравим прикладом такого заробітку, може стати для вас пропозиція від Google, які виплачують певну суму грошей за пошук помилок в роботі їх браузера. Наш співвітчизник Сергій Глазунов заробив на виявленні вразливостей браузера Google Chrome понад 13 тисяч доларів.
Звичайно, він професійний програміст, який зміг виділити ряд помилок розробників, але при цьому ви можете їх виявити, якщо є активним користувачем програмного забезпечення. Наприклад, якщо ви використовуєте який-небудь браузер і при цьому встановлюєте безліч плагінів, тулбаров та інших інструментів, можуть з'являтися помилки в роботі браузерної платформи. Виходячи з цього, заробляти на помилках може кожен, навіть не володіючи знаннями програмування.
Тестувати можна не тільки програми, але і ігри, для цього навіть існують спеціальні сервіси. Одним з проектів для заробітку на пошуку помилок є Game-testers.net - зарубіжний проект, що має величезну клієнтську базу.

Пошук помилок заробити

Використання цього ресурсу офіційно надається особам старше 12 років, отже, навіть підлітки можуть заробляти в інтернеті. Оплата на цьому сайті погодинна і оцінюється від 250 рублів і вище, але при цьому не факт, що вам відразу ж нададуть роботу, тому що їм потрібні досвідчені гравці, які вміють виділяти недоліки.
До недоліків можна віднести не якісний переклад, помилки в графіку або виділення «багів» в процесі самої гри. Якщо ви занадто довго чекаєте замовлень, і вам ніхто не пропонує роботу, візьміть цю ситуацію під свій контроль, скористайтеся адресами E-mail потенційних клієнтів і напишіть їм лист з бажаннями про співпрацю.
Не забудьте сказати, що ви є досвідченим гравцем або навіть брали участь у будь-яких віртуальних змаганнях.
З країнах Європи та Америці, такий вид заробітку вже давно отримав популярність. У нашій країні розвиток йде трохи повільніше, але швидше за все і у нас цей спосіб заробітку отримає масове використання.
Також можуть бути вам цікаві:
Де взяти гроші на сайт
Що потрібно щоб працювати вдома
Заробіток з AVON


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер