Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  10:57, 20 Липня 2013, В категорії:  Створення сайту,  Переглядів:   1961

ТИЦ і PR сайту

І знову здрастуйте, дорогі читачі blog-rivne.pp.ua Сьогодні буде чергова стаття про розкрутку сайту. Як ви пам'ятаєте, я почав нову серію статей вчора. Власне ця серія і триває. Почнемо.

ТИЦ і PR сайту

Щоб розкрутити і просунути сайт в пошукових системах можна скористатися багатьма способами, але краще поєднувати всі способи. При поєднанні всіх способів розкручування сайту, ви будете мати величезну кількість відвідувачів щодня.
Збільшення показників PR і тИЦ досить клопітна робота, що вимагає багато часу і сил, але не можна в цій справі перестаратися, так як збільшувати ці параметри потрібно плавно.  

Як підняти PR і тИЦ

  Отже, як же підняти PR і тИЦ. Принцип підняття цих двох параметрів схожий. Він зводиться до того, що потрібно мати посилання з авторитетних сайтів, тобто потрібно мати "жирні посилання" і чим їх у вас більше, тим краще. Звичайно, іноді можна залишити посилання на сайті з нульовими показниками та сподіватися на те, що в майбутньому статистика цього сайту збільшитися. Посилання потрібно мати з сайтів, зі схожою тематикою.

Слід розкручувати сайт поетапно і повільно. Не потрібно відразу ж, поширювати посилання вашого сайту в сотнях форумів і блогів, достатньо щодня писати по 3-4 посилання вашого сайту на інших ресурсах. У цій справі потрібно більше звертати увагу на якість посилань, а не на їх кількість. До посиланню завжди потрібно додавати опис, тобто не треба залишати голу посилання. Пошуковики цього не люблять.
Багато вебмастера починають з реєстрацій в безкоштовних каталогах і зазвичай використовують програми для автоматичних реєстрацій і додають свій сайт в тисячі різних каталогів. Я вважаю, що даний метод розкручування не дасть результатів, а тільки навпаки погіршить стан сайту в пошуковій системі. Потрібно реєструвати сайти в досить авторитетних каталогах, наприклад, Яндекс каталог, каталог dmoz та інші.

Як підняти PR і тИЦ

Коли ж відбувається збільшення PR і тИЦ в пошукових системах?

Вони збільшуються в різні проміжки часу. Момент, коли ці параметри зростають, називається апдейт або коротко ап. У різних пошукових системах це відбувається в різний час. Апдейт в Яндексі, тобто підняття тИЦ може відбуватися в будь-який час, хоч щотижня. тИЦ можна збільшувати до безкінечності.
Апдейт Google PR відбувається 3 рази на рік. Максимальне значення PR - 10, тому PR сайту, набагато важче піднімати, ніж тИЦ.
Після того, як PR і тИЦ вашого ресурсу хоча б трохи збільшаться, то можете почати обмінюватися посиланнями з іншими сайтами зі схожою тематикою і показниками. Запам'ятайте, при поширенні посилань вашого сайту потрібно дивитися на якість сторінок, тобто на PR і тИЦ. При обміні посиланнями треба також, знати, що не можна додавати до себе на сторінку посилання, де є посилання на цю ж сторінку, тобто потрібно додавати посилання на інші сторінки сайту.
Пошуковики люблять, коли інформація сайту постійно оновлюється, для цього додавайте на ваш сайт все більше статей та іншої інформації.
Ми розглянули безкоштовні способи розкрутки та просування сайту, а точніше додання йому трасту (довіри), але ці прийоми не дають великих результатів. Перейдемо до платних способів збільшення авторитетності вашого сайту в очах пошукових систем.

Коли ж відбувається збільшення PR і тИЦ в пошукових системах?

Зараз великий попит мають сайти, в яких купують і продають посилання, наприклад, відома біржа Sape. Біржі, схожі на цю, потрібні для просування ресурсів, а так само, для отримання прибутку з вашого сайту. В принципі багато вебмастера спеціально збільшують показники свого сайту, щоб потім продавати посилання на таких біржах.
На крайній випадок, ви можете скористатися послугами досвідчених веб-майстрів, які просувають і розкручують чужі сайти, але для цього потрібні не малі кошти.
До цього моменту ми розглядали зовнішню оптимізацію сайту, а саме підняття тИЦ і PR вашого сайту, які додають, як ви, напевно, пам'ятаєте, довіра вашому сайту. У наступній статті я опишу внутрішню оптимізацію, яка має не менше значення для пошукових систем.
Рекомендую для перегляду:
Відновлення даних
Что такое ТИЦ и как его поднять?   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер