Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:25, 13 Липня 2013, В категорії:  Загальні,  Переглядів:   2867

Відновлення даних: огляд безкоштовних утиліт

Той сумний факт, що важлива інформація, де б вона не знаходилася - на жорсткому диску, USB flash або DVD, має погану звичку губитися в самий невідповідний момент, відомий кожному.
Реанімувати втрачені файли можна за допомогою спеціального ПЗ, але до недавнього часу його вартість перевищувала всі розумні межі. На щастя, напередодні 2008 ентузіасти порадували нас цілою плеядою freeware-програм для відновлення інформації. Їм і буде присвячена ця стаття.

Відновлення даних: огляд безкоштовних утиліт

Recuva 1.09

Невелику компанію Piriform можна по праву назвати лідером на ринку високоякісних безкоштовних системних утиліт. Чудові CCleaner і Defraggler вже побували на сторінках «Домашнього ПК», а зараз ми познайомимося з програмою для відновлення даних Recuva. І треба зауважити, розробники не розчарували - поза сумнівом, перед нами не просто відмінне freeware-додаток для реанімації файлів, але і одна з кращих утиліт у своєму класі!
Працюючи над оглядами софта для відновлення даних, автор цих рядків за кілька років ознайомився з чималою кількістю подібних програм, але по-справжньому хороших і інтуїтивно зрозумілих з них навряд чи набереться більше півдесятка. Самий істотний недолік цього ПЗ - мінімум інформації про стан знайдених файлів: у кращому випадку невиразні «good, bad, average», а їх пошук частенько займає до 10-20 хвилин часу. І за що, питається, викладати кілька десятків (а то й сотень) доларів, якщо користувач змушений пристосовуватися до незручного інтерфейсу і отримати на виході мінімальний результат?

У Recuva все інакше. Пошук втрачених документів відбувається майже миттєво, а надання його результатів просто вище всяких похвал. Так, тут вказується детальне стан файлу (перезаписаний і відновленню не підлягає, частково перезаписаний, повністю цілий). Навіть для новачка не складе труднощів визначити, чи варто братися за його відновлення, або ж буде простіше заново отримати втрачений фильм/МР3-композицию/коллекцию шпалер Робочого столу з інших джерел. Зручне меню попереднього дозволить визначитися, чи той це текстовий документ або картинка, які ви наполегливо шукаєте, а система фільтрів відсіче «зайві» файли, полегшивши вам роботу.

За своєю функціональністю Recuva, звичайно, не може змагатися з монстрами на кшталт EasyRecovery Pro, але цього в більшості випадків і не треба. Так, їй не під силу провести посекторний аналіз вмісту жорсткого диска або пошук загублених файлів за їх сигнатурам, але подібні спроби врятувати крихти інформації цінні в першу чергу для корпоративних клієнтів, а домашніх користувачів цікавлять лише цілі файли.

Підіб'ємо підсумок: Recuva - найкраще, що може надати домашньому користувачеві ринок ПЗ для відновлення даних, і якщо ви з якихось причин досі не познайомилися з цією чудовою програмою, саме час інсталювати її на свій ПК.

Undelete Plus 2.94

Найближчий конкурент Recuva може похвалитися не тільки приємним інтерфейсом, але і ефективним алгоритмом пошуку втраченої інформації. Користувачеві досить лише вказати розділ жорсткого диска, і програма швидко знайде всі видалені файли. Крім того, вміст текстових документів і картинки можна оцінити у вікні Preview, але у автора цих рядків дана функція так і не запрацювала, хоча ті ж файли в Recuva проглядалися без проблем.

Щоб не загубитися у великій кількості знайденої інформації, необхідно якось відфільтрувати результати пошуку. Найпростіший спосіб - відсортувати їх по розташуванню (опція Folders) або ж за типом. В інших випадках на допомогу приходить меню Filters, де можна задати більш точні критерії пошуку, наприклад, вибірку за назвою, датою створення, розміром і т. д.
Вміння Undelete Plus не обмежуються одними лише жорсткими дисками - програмі під силу відновлення інформації з карт пам'яті фотоапаратів і мобільних телефонів, USB flash і т. д. З файлових систем підтримується лише необхідний мінімум - FAT16/32/NTFS, а от про Ext2FS (Linux ) поки залишається тільки мріяти.

Відновлення даних: огляд безкоштовних утиліт

PC Inspector File Recovery 4.0

Кілька років тому, коли PC Inspector File Recovery була єдиною безкоштовною альтернативою дорогою EasyRecovery, ми оцінили її функціональність по максимуму. Але час іде, у PC Inspector з'явилася маса безкоштовних аналогів, і на їх фоні програма вже не виглядає настільки блискуче, як раніше. Проте і зараз у File Recovery є чим здивувати своїх колег по цеху. У першу чергу - пошуком втраченої інформації на рівні секторів жорсткого диска. У цьому режимі утиліта спробує знайти всі фрагменти даних, які недоступні при звичайному скануванні. Правда, справедливості ради треба відзначити, що сенс така процедура має тільки при пошуку текстових документів, у всіх інших випадках користі від знайдених фрагментів буде, відверто кажучи, небагато. Інший плюс File Recovery - успішна реанімація файлів після швидкого форматування жорсткого диска або пошкодження таблиці розділів вінчестера, коли пропадають цілі логічні томи. Жодна інша freeware-утиліта з відновлення інформації поки не здатна на це! Що ж стосується підтримуваних файлових систем і накопичувачів, то в активі програми FAT12/16/32 і NTFS, IDE-і SATA-HDD, USB flash, Memory Stick і т. д.
Трохи розчаровує лише алгоритм виведення результатів пошуку - до наочності Recuva утиліті далеко, а брак даних про стан файлу не кращим чином позначається на комфортності роботи з File Recovery. Проте в якості комплексного засоби для відновлення інформації PC Inspector File Recovery як і раніше немає рівних, а нам залишається лише сподіватися, що її творці не закинуть розробку цієї неординарної програми.

CDCheck 3.1.13

Запис на CD / DVD - один з найпопулярніших і надійних способів резервування важливих даних, але необережне поводження з дисками швидко скорочує термін їх служби. Не дивно, що проблема відновлення інформації з дуже старих або подряпаних оптичних дисків завжди актуальна.
CDCheck по праву вважається однією з кращих утиліт для діагностики та реанімації інформації з пошкоджених CD / DVD. На першому етапі роботи програма перевірить поверхню диска на предмет помилок, і як тільки проблемні файли будуть виявлені, можна переходити до власне процедурі відновлення. CDCheck зробить багаторазові спроби прочитати пошкоджену ділянку диска, і якщо пощастить, «витягне» з нього інформацію в первозданному вигляді. В іншому випадку - просто замінить її нулями.
Природно, результат в залежності від типу файлів буде різний - якщо помилок небагато, то в МР3-файлі ви почуєте пару «клацань», а текстовий документ втратить кілька абзаців - цілком терпима втрата. З архівами ситуація двояка - якщо при їх створенні ви спромоглися додати інформацію для відновлення, хвилюватися не про що, а от в інших випадках вони мало на що придатні. Проте коли стоїть завдання врятувати хоч частину даних, навіть цей варіант буде цілком прийнятний.
Єдине, що хотілося б ще побачити в програмі, так це трохи вищу швидкість роботи - копіювання інформації з пошкодженого DVD найчастіше може розтягнутися на кілька годин ...

PC Inspector smart recovery 4.5

Незважаючи на те що абсолютно всі програми з даного огляду (не рахуючи CDCheck) вміють працювати з картами пам'яті фотоапаратів і мобільних телефонів, для відновлення цифрових знімків рекомендується використовувати спеціалізовані утиліти начебто smart recovery. Програма орієнтована виключно на відновлення мультімедіафайлов, і за це доводиться розплачуватися досить-повільною роботою, але результат того вартий. Крім стандартних JPG, GIF, BMP, TIFF, AVI, MOV, smart recovery «дізнається» і RAW-файли, формат яких розрізняється у кожної фірми-виробника фотокамер. Розробник заявляє про підтримку величезної кількості видів флеш-карт, перераховуючи їх поіменно, проте на ділі ніякої особливої ​​оптимізації під конкретний носій виявлено не було - утиліта дозволяє працювати з картою пам'яті і безпосередньо у фотоапараті (зрозуміло, підключеному до ПК), і через кард- рідер, якщо з якихось причин ОС не упізнала камеру як окремий логічний диск.
На жаль, smart recovery під силу відновити тільки ті фотографії, які були видалені традиційним способом або ж загубилися при несанкціонованому відключенні живлення камери. Форматування карти пам'яті, збої в її роботі приводять до безповоротної, з точки зору програми, втрати даних, і відновити їх вона не в змозі. Зауважимо, що інші, більш функціональні комерційні утиліти (хай і не оптимізовані під цифрове фото) «витягували» знімки з не подавали ознаки життя флеш-карт, які smart recovery були не по зубах.

Деякі поради з відновлення інформації

На успішність подібної процедури впливає безліч факторів, тут ми спробуємо виділити декілька найбільш важливих. Основне правило - нічого не записувати на розділ жорсткого диска / флешки / карти пам'яті, де сталася НП, інакше шанси на повернення до життя втраченої інформації будуть близькі до нуля. Пункт другий - обов'язково спробувати кілька утиліт для відновлення даних і порівняти їх результати. Не менше значення тут має і файлова система. Сподіватися на успішну реанімацію файлів на диску з FAT32 можна лише в тому випадку, якщо ви регулярно проводили його дефрагментацію - інакше кілька фрагментів файлу обов'язково «загубляться». NTFS в цьому аспекті більш надійна, але теж не гарантує абсолютного успіху. І нарешті, не забувайте, що відновлення втрачених даних - свого роду лотерея «пощастить / НЕ пощастить». Іноді навіть найпотужніша утиліта може виявитися абсолютно марною, і навпаки, - непоказна програма покаже феноменальні результати.
Рекомендую для перегляду:
Відключити рекламу на сайтах   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер