Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  03:53, 18 Квітня 2013, В категорії:  Webmoney,  Переглядів:   1350

Вивід Webmoney через поштуСистема Webmoney надає можливість управляти різними транзакціями, в тому числі і виводити зароблені в інтернеті гроші.

Способів виведення грошей надається багато, але далеко не всі з них доступні деяким людям, наприклад, не мають банківської карти.

Спосіб виведення Webmoney через поштуУ такому випадку, ви можете скористатися виведенням коштів, використовуючи поштове відділення, це займе мінімум часу, але в теж час ви повинні враховувати 2 критерії:

1. У вас повинен бути формальний атестат з перевіреними документами (ІПН, паспорт). Отримати такий атестат не складно, достатньо вказати паспортні дані і надати скани необхідних документів.

2. Мінімальна сума для виведення поштою, становить 100 рублів.

Якщо ви хочете вивести більше ніж 100 рублів і маєте необхідний атестат, переходите на сайт Guarantee.ru. На головній сторінці цього сайту, вибирайте розділ «Користувачам», після чого в стовпці «Вивести» необхідно вибрати «Поштовий переказ».

На сторінці поштових переказів, ви зможете ознайомитися з умовами виведення, після чого вибирайте пункт «Перейти до поштового переказу». Після цього ви будете направлені на безпечну сторінку авторизації в Webmoney.

Пройшовши авторизацію, ви будете направлені на офіційний сайт Webmoney, де знаходитиметься наступна форма:

Вивід Webmoney через пошту, це звичайна і проста процедура


Якщо ви зробили все правильно і у вашого гаманця мається формальний атестат, то поля вже будуть заповнені і вам залишиться, лише натиснути «Вперед».

Після цього ви будете направлені на сторінку прийняття угоди та підтвердження даних, встановлюєте галочку, погоджуючись з умовами, і натискаєте «Вперед». Тепер на ваш гаманець повинен прийти рахунок, який необхідно оплатити.

По закінченню 2-3 днів, відвідайте поштове відділення вашого міста і перевірте наявність перекладу, обов'язково при собі мати паспорт.
Багато людей переживають за податки і побоюються різних санкцій, скажу вам відразу, переживати варто тільки тим людям, які виводять солідні суми, в кілька сотень тисяч рублів, а якщо ви виводите 10-30 тисяч, то врятли вами зацікавляться.

Вивід Webmoney через пошту, це звичайна і проста процедура, яка особисто у мене зайняла не більше 3х хвилин.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер