Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  00:56, 30 Березня 2013, В категорії:  Webmoney,  Переглядів:   2197

Webmoney можуть зламати


Ніколи не замислювався про те, що Webmoney можуть зламати і підтвердити шахрайство буде дуже складно.

Виявляється і такі випадки зафіксовані в інтернеті, звичайно, дати 100% гарантії того, що інформація правдива я не можу, тому що у мене поки нічого не вкрали, але у всякому разі подібні матеріали з'являються в інтернеті.

На перший погляд здається, що використовуючи всі рівні захисту (зберігання ключів на знімному носії, підтвердження по SMS і т.д.) забезпечують високий рівень безпеки, але ось що сталося з одним із користувачів цієї платіжної системи:

Після входу в свій гаманець, він виявив списання коштів, сума була приголомшливою, більше 20 000 $, які були списані з рахунку, з приміткою «оплата за використання сервера».

Обійти захист Webmoney

Обійти захист Webmoney


Ні для кого не секрет, що власники різних сервісів, наприклад рекламних мереж, у своїх гаманцях зберігають величезні суми грошей, які «крутяться» всередині системи. Злом їх гаманців може принести шахраям істотний приріст фінансів, і ніхто не застрахований від хакерських атак.

Вообщем, після списання коштів з його рахунку, він почав проводити перевірки зломів інших аккаунтів, навіть E-mail не був зламаний, що ще більше заплутало ситуацію.

Перейшовши в акаунт платіжної системи, йому вдалося дізнатися, що на його аккаунт заходили з WebMoney Mini, це вже стало зачіпкою.

Природно тут же було відправлено листа в технічну підтримку, де відповіли «все, що ми можемо зробити, це заблокувати гаманець від виведення коштів», користувач погодився і вказав свої дані (номер телефону, E-mail), після чого отримав відповідь, що ці дані не вірні.

Взлом Webmoney

Зайшовши в налаштування, виявилося, що шахраї змінили дані і користувач передав тих. підтримці нові дані, на що йому відповіли «ви спочатку вказали невірні дані, тому блокування не можлива».

Ось таке от замкнуте коло, вийти з якого дуже складно і доведеться тепер відвідати не одну інстанцію перед тим, як щось вдасться встановити.

Який висновок можна зробити після цього? Не вірити ні кому і відразу ж виводити всі гроші з інтернету? Абсолютно вірно, тільки таким способом можна убезпечити свої гроші. Хоча і з банківських карт шахраї примудряються списувати гроші, тому навіть там їх не безпечно зберігати.

Небезпека втрати своїх грошей, присутній щодня і супроводжує кожного, хто отримує гроші безготівковим розрахунком. Звичайно, і шахраї бувають різні, в даному випадку видно, що працювали професіонали, тому початківці хакери врятли змогли б обійти захист Webmoney.

Це ще раз показує нам, що для збереження грошей необхідно використовувати всі рівні захисту і не зберігати всі гроші в одному «сховище»


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер